FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Wasze uwagi dotyczące strony i forum Stalker.pl

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez KoweK w 14 Maj 2015, 21:41

Nie można.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5642
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 08 Mar 2024, 14:32
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1470

Reklamy Google

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez Pangia w 14 Maj 2015, 23:26

Kowek, a skoro ty ciągle krążysz po forum, to po ci ranga „Retired”?

I takie pytanie: dlaczego shoutbox nie pozwala na wysyłanie wiadomości ze znakami spoza tych klawiaturowych (czyli np. alt-kodów z klawiatury numerycznej)? Właściwie nie tylko tych, bo jak się wpisze znak euro € w tekście, to też nie wyśle, a przecież jest on normalnie wklepywany z klawiatury (prawy Alt + U, jak ktoś nie wie). Tak mnie to też w sumie zaintrygowało.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez Najemnik w 15 Maj 2015, 00:12

Bo już Kowek się raz przyznał, że nie umie wprowadzić unicode do shoutboxa.
16:19 Edka: Strach się odezwać, wszystko chu*owe i wszyscy brzydcy.

Za ten post Najemnik otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Pangia.
Awatar użytkownika
Najemnik
Tropiciel

Posty: 281
Dołączenie: 28 Lut 2009, 02:41
Ostatnio był: 09 Wrz 2023, 18:24
Miejscowość: Gopnikowo
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Sniper Obokan
Kozaki: 261

Wygaszanie postów przez użytkownika

Postprzez HitFan w 24 Maj 2015, 22:30

Witajcie! Na forum ostatnio zacząłem się częściej udzielać i zauważyłem, że braku jednej przydatnej funkcji. Mianowicie wygaszania postów. Ustawiamy np. za 1 dzień, i po tym czasie post się sam usuwa, bez potrzeby ingerencji moderatora. Takie rozwiązanie jest zastosowane np. na forum NokiaHacking.pl, i jest mega przydatne. Dałoby radę coś takiego zaimplementować do STALKER.pl?
/ Gaming rig / Intel i5-4460 3.2GHz / 8GB DDR3 RAM / GTX 960 STRIX 2GB GDDR5 RAM / Windows 10 x64 /
/ Coding machine / Intel i5-7200U 2.7GHz / 8GB DDR4 RAM / R5 M330 2GB GDDR3 RAM / Windows 10 x64 /
Awatar użytkownika
HitFan
Weteran

Posty: 651
Dołączenie: 21 Sty 2012, 17:26
Ostatnio był: 15 Lut 2022, 20:18
Miejscowość: Bytom
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 86

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez KoweK w 24 Maj 2015, 23:13

Takiego pomysłu nie będzie, bo jest bezsensowny i niczemu nie służy.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5642
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 08 Mar 2024, 14:32
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1470

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez Route w 24 Maj 2015, 23:57

A dałoby radę wkleić przycisk pozwalający na sprawdzenie komu dany użytkownik dał kozaka i za co wraz z opisem?

Za ten post Route otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Józio.
Route
Stalker

Posty: 153
Dołączenie: 13 Lut 2015, 17:28
Ostatnio był: 18 Lip 2016, 16:12
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper VLA
Kozaki: 36

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez Pangia w 09 Lip 2015, 19:38

25.05.2015
W sumie zgadzam się z Kowkiem, raportowanie postów i opisywanie ich działa równie dobrze, a w zasadzie nie ma na forum tematów, które by wymagały usuwania postów po określonym przedziale czasowym.
Co do Kozaków – można przewinąć przecież listę Kozaków i na podstawie daty posta spróbować je znaleźć. Rzadko kiedy stawiane są one z jakimś kilkumiesięcznym opóźnieniem.

29.05.2015
Odpisując w tym temacie przypadkiem zauważyłem, że zakładki z opcjami posta i dodaniem załącznika są ukryte pod tłem tychże opcji.
Image
Gdy sobie zmniejszyłem stronę (w sensie że przeskalowałem, Ctrl + kółko myszy/+/-), to nieco bardziej się odsłoniły, ale nieznacznie. Z początku myślałem, że to coś nowego, ale w innych tematach jest OK. Znaczy się, to od tego kodowania skryptów w postach?

9.07.2015
Powiedzmy, że to od tych skryptów było. ;)
Teraz inna propozycja. Da się ustawić takie coś, żeby możliwość ustawiania podpisu była dopiero od określonego pułapu postów? Trochę za bardzo przybywa ludzi wbijających jakieś mniej lub bardziej ogólne posty w tematach już nieco „przyklepanych” innymi, żeby widać było jakieś linki reklamowe w podpisach. Pułap 15 lub 20 postów powinien być wystarczający.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez Mito w 09 Lip 2015, 19:44

Czy może jest jakaś oficjalna wersja zdarzeń dotycząca tych postów GTRa, które napisał pomimo tego, że został zbanowany?
http://forum.stalker.pl/viewtopic.php?p=322773#p322773
http://forum.stalker.pl/viewtopic.php?p=322837#p322837
Bo nieco mnie to przeraża.
Spolszczenie do Misery: The Armed Zone (Ja & Imienny)
Ciekawe kiedy ilość moich kozaczków przekroczy moje IQ Image

Za ten post Mito otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Poldzer, trolololo.
Awatar użytkownika
Mito
Legenda

Posty: 1007
Dołączenie: 17 Sie 2014, 21:21
Ostatnio był: 29 Mar 2019, 02:46
Kozaki: 271

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez Pangia w 09 Lip 2015, 20:21

Jak vandr pisał z trzema ostrzeżeniami na koncie, to nagle nikogo to nie ciekawiło. Są guziki, jest moc, prosta logika. Mnie bardziej ciekawi sprawa z podpisami, bo w zasadzie to w interesie administracji powinno być, żeby forum się nie syfiło ;)
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez vandr w 09 Lip 2015, 20:29

Pangia napisał(a):Jak vandr pisał z trzema ostrzeżeniami na koncie, to nagle nikogo to nie ciekawiło.


Z tego co mi wiadomo to był jakiś błąd i wszyscy włącznie z administracją mieliśmy z tego sowitą bekę.
TAJAG JUDYN
HAZBAZ
SEKODYN!
vandr
Modder

Posty: 3876
Dołączenie: 21 Lut 2011, 14:18
Ostatnio był: 01 Mar 2023, 21:43
Kozaki: 1747

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez Cromm Cruac w 09 Lip 2015, 21:10

Pangia napisał(a):Kowek, a skoro ty ciągle krążysz po forum, to po ci ranga „Retired”?

On przemawia do nas zza forumowego grobu. Tego co ma w ikonce.
Image

"Twoja opowieść mnie znudziła albowiem nie była o mnie" - Król Julian
Awatar użytkownika
Cromm Cruac
Modder

Posty: 2541
Dołączenie: 22 Sty 2010, 19:01
Ostatnio był: 26 Lip 2023, 10:13
Miejscowość: Londyn / Bielsko-Biała
Kozaki: 1077

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez Adik w 11 Lip 2015, 13:18

Ja mam pytanie odnośnie podbicia postu, bo ktoś pisał kiedyś że jest taka opcja ale jej nigdzie znaleźć nie mogę, a jak wiadomo nie można robić posta pod postem. A jak edytuje powiedzmy post z przed tygodnia który z założenia każdy przeczytał, i dodam nowe info to się mu chyba nie pokaże jako "nowy".
"Hey man you know I'm really okay,
The gun in my hand will tell you the same" - The Offspring - Bad Habit
Awatar użytkownika
Adik
Łowca

Posty: 400
Dołączenie: 28 Kwi 2014, 14:21
Ostatnio był: 18 Kwi 2024, 08:50
Miejscowość: Świętochłowice
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper VLA
Kozaki: 86

PoprzedniaNastępna

Powróć do Strona i forum

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość