Skargi i pochwały administracji forum

Wasze uwagi dotyczące strony i forum Stalker.pl

Re: Skargi i pochwały administracji forum

Postprzez Ardas w 22 Kwi 2015, 16:40

Zawsze się znajdą nowi Polscy fani Stalkera. I zawędrują w końcu tutaj.

Co do moderatorów. Ja tam nie narzekam. Znam gorsze fora. Na niektórych z nich dostajesz bana za samą obrazę kogoś, nawet słuszną. Cóż, jak to mawiał pewien człek "co kraj, to obyczaj".
Ardas


Ostatnio był: 01 Sty 1970, 02:00

Reklamy Google

Re: Skargi i pochwały administracji forum

Postprzez qcyk0015 w 22 Kwi 2015, 20:02

Ekhem.

Mimo, że nie pisałem na forum przez długi czas, to często wchodziłem na nie przeczytać nowe wypociny userów nie logowując się. I pragnę się wypowiedzieć, że od samego początku odkąd tutaj jestem sam userem, tj. od kwietnia 2010 roku, forum nigdy nie było sztywne ani snobistyczne, zawsze był luz, humor i pewny dystans do siebie większości użytkowników. Mimo, że admini niekiedy ( a właściwie zwykle) balansowali na granicy dobrego smaku i grzeczności, ZAWSZE miałem frajdę wchodzić tutaj, czytać wypowiedzi, szukać pomocy przy problemach ze stalkerem (zawsze ją otrzymałem), analizować opowiadania w dziale Literatura i samemu również coś naskrobać. Wyczekiwać w napięciu kolejnych części gry lub kolejnych modów. Udało mi się napisać nawet artykuł na główną, za co nie dostałem rangi redaktora, ale zdaję sobie sprawę, że w tym czasie zbyt często nie pojawiałem się na forum.
Krótko mówiąc jest to (było?) najlepsze forum o tematyce stalkera jakie kiedykolwiek powstało. I w znakomitej większości tworzymy je MY, userzy. Niestety wśród tysięcy ludzi znajda się też kretyni, którzy jedyne co potrafią to niszczyć.

Tak ułożony jest ten świat, że jedno forum upada a następne powstaje. Chwała i szacun dla ludzi, którzy poskramiali te setki, tysiące użytkowników, mam do was respekt za to, że mieliście czas i chęci siedzieć dni i noce (mimo prywatnego życia), kasować nieodpowiednie, obraźliwe i głupie posty, układać i porządkować, sprzątać i nie wiadomo co jeszcze. Odwaliliście kawał dobrej roboty ( jeszcze z dużą doza humoru i dystansu do siebie). Nigdy wam nikt tego nie zapomni. Wielu użytkowników poświeciło temu forum malutkie kawałki życia.

Szkoda, że są osoby które takie dzieła psuja.

Dziękuję. Forum umrze, gdy umrze pamięć o nim.

Za ten post qcyk0015 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Imienny, Wheeljack, caleb59, Route, Realkriss.
Awatar użytkownika
qcyk0015
Stalker

Posty: 70
Dołączenie: 16 Kwi 2010, 20:57
Ostatnio był: 22 Kwi 2016, 19:00
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 18

Re: Skargi i pochwały administracji forum

Postprzez Soviet w 22 Kwi 2015, 20:26

xKoweKx napisał(a):Co do podpisu to z tego co pamiętam, to sprawka Sovieta. :E


To akurat nie ja. Nawet nie wiem co by w tym było śmiesznego :P.
r u avin a giggle m8? LA nie będzie.
Image
Awatar użytkownika
Soviet
Very Important Stalker

Posty: 2736
Dołączenie: 07 Maj 2005, 13:41
Ostatnio był: 30 Sty 2023, 16:16
Miejscowość: Wow
Kozaki: 787

Re: Skargi i pochwały administracji forum

Postprzez trolololo w 22 Kwi 2015, 20:30

Nie wiem o co wam chodzi, Fajne forum gdzie każdy każdemu pomoże, Fajna administracja- nie spina dupy o byle co, I jest w miarę wyluzowana, Fajna społeczność, SB i ciekawe artykuły. Naprawdę nie wiem o co wszystkim chodzi. Admini to też ludzie, i mają prawo do żartów, A w szczególności śmiesznych.
Deszczyk pada , RAM mi zjada...
trolololo
Legenda

Posty: 1106
Dołączenie: 25 Wrz 2013, 13:03
Ostatnio był: 24 Mar 2023, 18:36
Miejscowość: Na granicy LTE
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 118

Re: Skargi i pochwały administracji forum

Postprzez Pangia w 22 Kwi 2015, 21:59

To tobie wpierdolmy jakieś gówno do podpisu. Żarty żartami, ale w profilach się nie grzebie i koniec, śmiejmy się personalnie z ludzi, śmiejmy się z sytuacji, ale nie róbmy – właściwie to nie róbcie – czegoś, co wykracza poza pewną niepisaną granicę. Ktoś może nie mieć wcale podpisu i nie chcieć mieć niczego w profilu, przychodzi za parę miechów i takie babole wychodzą, no ludzie.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Skargi i pochwały administracji forum

Postprzez Szagart w 22 Kwi 2015, 22:02

No i zaczyna się teraz chwalenie... Pewnie zaraz pojawi się kilka takich postów lecz mniejsza. Jestem tu od ponad roku, gdy zaczęła się moja przygoda ze Stalkerem miałem wiele pytań oraz rozważań. Tutaj zawsze znajdowałem pomoc co do tego a i na SB jest fajnie mimo, że rzadko tam zaglądam. Jak mówił poprzednik forum nie umiera, ja również tak uważam ciągle są poruszane stare dobre tematy, pytania o kompa i Stalkera więc dziwi mnie to. Sam uznałem że umiera lecz gdy głębiej się zastanowiłem to gówno prawda. Postapo będzie dalej a Stalker to jedna z głównych pozycji w tym gatunku, który ciągle zdobywa nowych fanów. Co do modów/ adminów. Od początku kiedy tu byłem nie zignorowali gdy napisałem w jakiejś sprawie a odpowiedzi zawsze szybko i na temat. Podchodzą humorystyczne i nie spinają dupy jak funkcjonariusze innych forów. Jedyne co mnie irytuje w ich zachowaniu to kolesiostwo. Mam na myśli inne traktowanie starych wyjadaczy a inaczej dajmy na to kogoś kto jest nowy lub kogoś jak ja. To tyle co do tego. I nie zapominajcie, nasze forum nie umrze! Dziękuję.
|| i7-9700K 5.00GHz | 16GB DDR4 RAM | Asus Strix RTX 2070 Super Advanced 8GB GDDR6 | Windows 10 x64 ||
Szagart
Ekspert

Posty: 707
Dołączenie: 30 Paź 2013, 00:54
Ostatnio był: 20 Sie 2023, 19:41
Miejscowość: Wrocław
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 76

Re: Skargi i pochwały administracji forum

Postprzez Universal w 22 Kwi 2015, 22:32

Forum umrze, bo to gry były motorem i póki GSC nie puści S2, to będzie mizeria. Książki, które miały rozruszać "scenę" nie poruszyły posad świata. Być może jest ich za mało, a być może żadna nie zdobyła takiej pozycji, by "zawładnąć umysłami". To, że formuła forum jest ograniczona, wiadomo od dawna. Ja tam się po prostu cieszę zawartymi znajomościami, nawet jeśli nie są zbyt intensywne. Po prostu chętnie się zobaczę z ludźmi, czy forum będzie istnieć, czy też nie.

I nie rozdzierajcie szat o głupi podpis na cyfrowym poletku. Szum niewarty zajścia, którego - w porządku - nie powinno być, ale się stało. I nawet nie jest się w stanie wskazać jednoznacznie "winnego". Wersal trochę bardziej na Zachód stąd.
Język kłamie głosowi, a głos myślom kłamie; myśl z duszy leci bystro, nim się w słowach złamie.
Awatar użytkownika
Universal
Monolit

Posty: 2613
Dołączenie: 21 Lip 2010, 17:54
Ostatnio był: 08 Sie 2023, 20:40
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1051

Re: Skargi i pochwały administracji forum

Postprzez Alucard w 22 Kwi 2015, 22:38

Od siebie tylko dodam, że ja za tym forum i jego społecznością przepadam, a wręcz się zżyłem. Jestem już tutaj od około 5 lat, czasem znikałem na miesiąc/dwa, ale nigdy nie zapomniałem o tym forum i zawsze do niego wracam. Zresztą, odkąd mam internet to jest jedyna strona, na której jestem bądź co bądź aktywny od tylu lat .. co mi samemu pokazuje, że po prostu lubię to "miejsce" :E











Tak tylko to z siebie wyrzucić chciałem.
Image
Awatar użytkownika
Alucard
Stalker

Posty: 122
Dołączenie: 04 Sie 2009, 00:34
Ostatnio był: 22 Wrz 2023, 14:49
Miejscowość: Zamość
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 5

Re: Skargi i pochwały administracji forum

Postprzez Adam w 22 Kwi 2015, 22:45

Po co wymagać rozwoju i rozrostu forum, jak większość nowych userów szybko jest utylizowanych z własnej głupoty i tylko niewielka ich część z czasem zostaje na dłużej, bo potem dołączyć do grona zaginionych. Termi dobrze napisał, że jest to prywatny klub dla starych userów. Jedni wbiją popytać o jakieś głupie rzeczy, wałkowane tysiące razy na forumie, inni zgłoszą się do tematów egzystencjalnych...
Image
Image
Awatar użytkownika
Adam
Redaktor

Posty: 2524
Dołączenie: 27 Gru 2007, 12:13
Ostatnio był: 20 Wrz 2023, 17:49
Miejscowość: Kutno
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 393

Re: Skargi i pochwały administracji forum

Postprzez KOSHI w 22 Kwi 2015, 23:28

Forum nie umiera Termi, bo oczywiste jest, że jak się nic nie ruszy z S2 to będzie marazm, a książki... Nie mówmy o książkach, szkoda czasu z przyczyn oczywistych, zwłaszcza po akcji z antologią. Nowe mody też tego nie zmienią. Racje masz, że to taki trochę prywatny folwark, ale ja podchodzę do tego nieco inaczej. Jestem osobą, która hołduje zasadzie, że w pewnym momencie życia należy otworzyć nowe drzwi, a stare zamknąć. I nie tylko ja chyba tak uważam sądząc po tym, kto tu był, a kogo już nie ma. Naturalną koleją rzeczy jest, że ktoś przychodzi, a inni znudzeni odchodzą. Tak będzie cały czas. Kiedyś siedziałem tu więcej, teraz wbijam na chwilę, głównie poczytać opki i popie*dolić na bashu, zwłaszcza jak żem zawiany. Więcej nie chce, mniej też. Pewnie z biegiem czasu będę wchodził coraz mniej, aż przyjdzie moment, że wcale. I jakoś mnie to nie zdziwi. Coś się tam kiedyś kończy, coś zaczyna. Chcę się jeszcze spotkać z kilkoma osobami, z którymi się bliżej poznałem i z którymi klikam od czasu do czasu i to będzie na tyle, co do stronki. Jak to śpiewał kiedyś Fenomen: Wszystko się zmienia...

Akcji z podpisem nawet nie skomentuje. Żenua kolejny raz.
Image
Awatar użytkownika
KOSHI
Opowiadacz

Posty: 1324
Dołączenie: 16 Paź 2010, 13:13
Ostatnio był: 15 Kwi 2023, 20:25
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 649

Re: Skargi i pochwały administracji forum

Postprzez Kudkudak w 23 Kwi 2015, 06:42

Pangia napisał(a):To tobie wpierdolmy jakieś gówno do podpisu.


Nie ma problemu. Personalizacja trwa pie*dolone 12 sekund, więc nie wiem o co ta afera. Bywały gorsze przypadki, ze zmianą nicków, avatarów itp. i jakoś nikt się specjalnie nie rzucał z pianą na pysku. Do tego klient odwiedza forum tak często, że prędzej pustynia zagości na pustaci Syberii niż on zaloguje się poraz wtóry. Przynajmniej coś się działo na tym wymierającym forum.
Image
Image Image Image Image Image
Awatar użytkownika
Kudkudak
Legenda

Posty: 1462
Dołączenie: 02 Lis 2011, 18:55
Ostatnio był: 02 Maj 2020, 00:25
Miejscowość: atomizer
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: RPG-7u
Kozaki: 656

Re: Skargi i pochwały administracji forum

Postprzez KoweK w 23 Kwi 2015, 10:43

Dobra, Pany, ta zmiana podpisu nie była dobra, ale nie jestem w stanie powiedzieć po roku od śmierci Jaruzela kto to zrobił. Ja nawet tego nie zauważyłem do zwrócenia uwagi przez Microtusa. Soviet na pewno nie, bo już nie miał admina. Mogłem ja, ale sobie nie przypominam tego - bo nie wpadłbym na taki pomysł, by w ten sposób Michaela zastąpić. Mam tylko pewien trop kto to zrobił, że tak powiem...

Image

Ale tak jak pisałem, brak szczegółowych logów dot. podpisów nie pozwala mi tego sprawdzić. :caleb:

- - -

Co do zdychania forum, to nie mogę tego jednoznacznie stwierdzić. Porównując okres kwiecień 2014-2015 do kwiecień 2013-2014 mamy 15% przyrost w statystykach.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5642
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 08 Mar 2024, 14:32
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1470

PoprzedniaNastępna

Powróć do Strona i forum

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości