Skargi i pochwały administracji forum

Wasze uwagi dotyczące strony i forum Stalker.pl

Re: Skargi i pochwały administracji forum

Postprzez KoweK w 23 Cze 2014, 14:43

T-man napisał(a):Tylko wiesz, to że kilka osób dobrze bawiło się na twoim zlocie, nie oznacza że możesz traktować innych użytkowników jak by byli kimś gorszym.

Umiesz czytać ze zrozumieniem? Czy ja gdzieś napisałem, że traktuje ich jako gorszych? Nie. Jedynie napisałem, że nie powinno was dziwić, że w niektórych sytuacjach/miejscach/przypadkach ktoś "wyżej" może więcej.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5642
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 08 Mar 2024, 14:32
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1470

Reklamy Google

Re: Skargi i pochwały administracji forum

Postprzez Kuballa44 w 23 Cze 2014, 15:28

Zacznijmy od tego ze spierda*aj i spierda*aj w paru sytuacjach brzmi inaczej, i czasem ma wydzwiek typowo chamski, a czasem to takie zartobliwe. ;)
Najus, Twoje za kazdym razem brzmi kiepsko, musisz sie nauczyc je stosowac tak zeby nie wygladalo chamsko i obrazliwie, i tak zeby adresat sie nie obrazil, a poczul podniecenie i radosc w zwiazku z zaproponowana opcja oddalenia sie. :E
Słowa były niegdyś czarami i do dziś słowo zachowało coś ze swej siły czarodziejskiej. Słowami może człowiek uszczęśliwić lub doprowadzić do rozpaczy, słowami nauczyciel przenosi na uczniów swą wiedzę, słowami mówca porywa słuchaczy, decyduje o ich sądach i rozstrzygnięciach. -Freud.

Za ten post Kuballa44 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive utak3r.
Awatar użytkownika
Kuballa44
Beta Tester

Posty: 452
Dołączenie: 12 Wrz 2009, 08:21
Ostatnio był: 27 Lut 2022, 17:22
Miejscowość: Prawie że Koszalin.
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 297

Re: Skargi i pochwały administracji forum

Postprzez Najemnik w 23 Cze 2014, 15:46

Jedynie napisałem, że nie powinno was dziwić, że w niektórych sytuacjach/miejscach/przypadkach ktoś "wyżej" może więcej.


Na Wiejską nadawałbyś się idealnie. Niektóre cechy widać osiągnęły u Ciebie apogeum. Jakie? Domyśl się sam. I nie szukaj wśród tych pozytywnych.
16:19 Edka: Strach się odezwać, wszystko chu*owe i wszyscy brzydcy.
Awatar użytkownika
Najemnik
Tropiciel

Posty: 281
Dołączenie: 28 Lut 2009, 02:41
Ostatnio był: 09 Wrz 2023, 18:24
Miejscowość: Gopnikowo
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Sniper Obokan
Kozaki: 261

Re: Skargi i pochwały administracji forum

Postprzez Method w 23 Cze 2014, 16:04

W sumie gdyby rozdawać "starociotom" warny za "rzucanie mięsem" między sobą to by nie było starociot, tylko cała masa zbanowanych kont. :suchar: Akurat padło na Ciebie Najemnik, jesteś takim męczennikiem :E
Z resztą:
>dawaj warny za rzucanie przekleństwami, które nie mają żadnego negatywnego przekazu
>toleruj oczywistych troli pokroju wolanta czy Tarasa bo hehe ale macie ból dupy, nie dam mu warna, ale strolowani
Image
Awatar użytkownika
Method
Weteran

Posty: 561
Dołączenie: 16 Cze 2009, 21:32
Ostatnio był: 29 Mar 2022, 17:55
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 174

Re: Skargi i pochwały administracji forum

Postprzez KoweK w 23 Cze 2014, 16:31

Najemnik napisał(a):Niektóre cechy widać osiągnęły u Ciebie apogeum. Jakie? Domyśl się sam. I nie szukaj wśród tych pozytywnych.

Szkoda, że u Ciebie cecha czytania ze zrozumieniem sięga dna. Przecież ja nigdzie nie napisałem i nie zamierzam traktować użytkowników jakoś gorzej. :E Słowo klucz "nawet jeśli".

W ogóle męczysz tego warna już jakiś miesiąc ponad. Nie znudziło Ci się? Masa osób za napisanie do kogoś "wypie*dalaj"/"spierda*aj" dostała warna i się nie rzucała jak ty tylko z pokorą - albo i nie - przyjmowała warna i nie używała takich słów do użytkowników.

Method napisał(a):nie dam mu warna, ale strolowani

Który punkt regulaminu łamali bym dawał im warny?
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5642
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 08 Mar 2024, 14:32
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1470

Re: Skargi i pochwały administracji forum

Postprzez Gizbarus w 23 Cze 2014, 16:39

xKoweKx napisał(a):Który punkt regulaminu łamali bym dawał im warny?


Nie wiem, jak ten drugi, ale w wypadku Wolanda całkiem możliwe, że spam...:P Ale swoją drogą, ciekawe, jaki punkt regulaminu w takim razie złamał Tajemniczy, że za nazwanie cię pedałem, gejem, czy jakoś tak, dostał od razu dwa czy trzy warny :E

A co do całej szopki, to zluzuj resory Najemnik. Kowka i tak nie zmienisz, widocznie lubi takie zabawy - trafiłeś na gorszy dzień u niego i tyle, miałeś pecha.
A czy TY już przeczytałeś i oceniłeś moją twórczość?
"Samotność w Zonie" - nadal kontynuowana.
"Dawno temu w Zonie" - tylko dla weteranów forum.
"Za późno" - czerwona część cyklu "Kolory Zony"
"Akurat o czasie" - biała część cyklu "Kolory Zony"
"Za wcześnie" - niebieska część cyklu "Kolory Zony"
"Pęknięte Zwierciadło" - mini-cykl o Zonie w wersji noir
Awatar użytkownika
Gizbarus
Opowiadacz

Posty: 2895
Dołączenie: 18 Paź 2011, 16:44
Ostatnio był: 07 Cze 2023, 10:07
Miejscowość: Zadupie Mniejsze Wybudowania Kolonia II
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 854

Re: Skargi i pochwały administracji forum

Postprzez KoweK w 23 Cze 2014, 16:43

Gizbarus napisał(a):spam...

Spam to forma reklamy internetowej rozsyłanej przez mail/posty cokolwiek. Jak masz na myśli offtopy to każdy dostaje po równo.

Gizbarus napisał(a):jaki punkt regulaminu w takim razie złamał Tajemniczy, że za nazwanie cię pedałem, gejem, czy jakoś tak, dostał od razu dwa czy trzy warny

Regulamin pkt 1.

Gizbarus napisał(a):widocznie lubi takie zabawy - trafiłeś na gorszy dzień u niego i tyle, miałeś pecha.

Zabawnie nazywasz trzymanie zasad.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5642
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 08 Mar 2024, 14:32
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1470

Re: Skargi i pochwały administracji forum

Postprzez T-man w 23 Cze 2014, 16:53

Ten wyżej może więcej, co nie znaczy że musisz być wulgarny. Co do przekleństw, to zależy kto to mówi. Przykład "wy ku*wa gnoje" wyrywacza szwedek nikogo nie uraża, za to wypowiedź szanownego admina owszem.
T-man


Ostatnio był: 01 Sty 1970, 02:00

Re: Skargi i pochwały administracji forum

Postprzez Najemnik w 23 Cze 2014, 16:57

xKoweKx napisał(a):Szkoda, że u Ciebie cecha czytania ze zrozumieniem sięga dna. Przecież ja nigdzie nie napisałem i nie zamierzam traktować użytkowników jakoś gorzej. :E Słowo klucz "nawet jeśli".


Ta, pozwól, że tego nie skomentuję...
W ogóle męczysz tego warna już jakiś miesiąc ponad. Nie znudziło Ci się? Masa osób za napisanie do kogoś "wypierda*aj"/"spierda*aj" dostała warna i się nie rzucała jak ty tylko z pokorą - albo i nie - przyjmowała warna i nie używała takich słów do użytkowników.


Fajnie, że od szóstego czerwca minął ponad miesiąc. Ale ten czas zapierdziela.
"Rzucam się", bo to warn totalnie z dupy. Bo gorsze inwektywy leciały na shoucie, a i tak obeszło się bez warnów. Super, że przytrafiło się to jeszcze w pewnych okolicznościach. Tak jakby przypadkowo. Jasne. To, że inni z pokorą przyjmowali, nie znaczy, że ja zamierzam.

Method napisał(a):nie dam mu warna, ale strolowani

Który punkt regulaminu łamali bym dawał im warny?


Taras? "Regulamin pkt. 1"
16:19 Edka: Strach się odezwać, wszystko chu*owe i wszyscy brzydcy.
Awatar użytkownika
Najemnik
Tropiciel

Posty: 281
Dołączenie: 28 Lut 2009, 02:41
Ostatnio był: 09 Wrz 2023, 18:24
Miejscowość: Gopnikowo
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Sniper Obokan
Kozaki: 261

Re: Skargi i pochwały administracji forum

Postprzez KoweK w 23 Cze 2014, 17:03

T-man napisał(a):Przykład "wy ku*wa gnoje" wyrywacza szwedek nikogo nie uraża

Oczywiście, czego dowodem jest to, że również inni używają takich wyrażeń w stosunku do innych, bo każdy wie, co może, a czego nie. Wyrywacza szwedek i jakiegoś pseudo braku szacunku do kobiet nie skomentuje.

Najemnik napisał(a):To, że inni z pokorą przyjmowali, nie znaczy, że ja zamierzam.

W takim razie tak czy siak będziesz musiał. Dobrze wiedziałeś, że za to słowo leci warn z automatu, więc się głupio nie tłumacz. Słowa "wypie*dalaj", "spierda*aj" nie będą przeze mnie w jakikolwiek sposób traktowane jako żartobliwe i zawsze będą nagradzane warnem jeżeli są pisane w stosunku do jakiejś osoby. Jeżeli komuś to nie odpowiada to niech się wyloguje z forum i wejdzie na kurahena albo innego szą.

Najemnik napisał(a):Taras? "Regulamin pkt. 1"

Nie pamiętam by kogoś obrażał, ale dostał, z tego co pamiętam, warna za offtopowanie. Zresztą, Woland również miał wiele razy bana, setki razy dostawał warny za łamanie regulaminu, więc gdzie niby jest ta moja niesprawiedliwość i traktowanie tych niby-trolli wyjątkowo?
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5642
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 08 Mar 2024, 14:32
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1470

Re: Skargi i pochwały administracji forum

Postprzez Gizbarus w 23 Cze 2014, 17:06

xKoweKx napisał(a):Regulamin pkt 1.


No, fakt - ale ciekawe, że tak się obraziłeś, że od razu go wywaliłeś z forum. Żadnego warna, od razu ban. Rzeczywiście, ostoja sprawiedliwości i trzymania się zasad. Chociaż nie, zaraz się okaże, że już miał dwa warny, tylko nikt jakoś tego nie zauważył :suchar:

xKoweKx napisał(a):Zabawnie nazywasz trzymanie zasad.


Szczerze? Wszystko zależy u ciebie od dnia - ba, u każdego tak jest, więc nie ma co o to kruszyć kopii. Cała ta sytuacja mi wisi i powiewa koło pytownicy, chodzi mi tylko o jedno - nie udawaj Jedynego Sprawiedliwego, bo to po prostu głupie.
A czy TY już przeczytałeś i oceniłeś moją twórczość?
"Samotność w Zonie" - nadal kontynuowana.
"Dawno temu w Zonie" - tylko dla weteranów forum.
"Za późno" - czerwona część cyklu "Kolory Zony"
"Akurat o czasie" - biała część cyklu "Kolory Zony"
"Za wcześnie" - niebieska część cyklu "Kolory Zony"
"Pęknięte Zwierciadło" - mini-cykl o Zonie w wersji noir
Awatar użytkownika
Gizbarus
Opowiadacz

Posty: 2895
Dołączenie: 18 Paź 2011, 16:44
Ostatnio był: 07 Cze 2023, 10:07
Miejscowość: Zadupie Mniejsze Wybudowania Kolonia II
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 854

Re: Skargi i pochwały administracji forum

Postprzez KoweK w 23 Cze 2014, 17:14

Łe panie, nie raz się przyznawałem do błędów, cofałem warny lub bany, bo parę osób mi wypunktowało dlaczego źle postąpiłem, więc mi nie mów, że uważam siebie za jakiegoś idealnego władcę. :P Ale staram się by był tutaj porządek i nie lubię jak ktoś dobrze wie, że czegoś nie może a to robi, a potem płacze.

Z Tajemniczym było to samo, bo jego jechanie nie było już fajne i przeistoczyło się w zwykłe obrażanie. Jeszcze jakbym rzeczywiście rypał kolesi w dupę i nosił te rurki, których nawet na nogi wcisnąć nie mogę, to bym zrozumiał. :E Dlatego moja decyzja wobec niego była taka, a nie inna - z ciężkimi przypadkami trzeba inaczej walczyć.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5642
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 08 Mar 2024, 14:32
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1470

PoprzedniaNastępna

Powróć do Strona i forum

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości