Skargi i pochwały administracji forum

Wasze uwagi dotyczące strony i forum Stalker.pl

Postprzez klawisz w 15 Mar 2008, 11:17

Z całym należym szacunkiem Klawisz, ale w tym momencie czynisz to, co ci zarzucało wielu - brak dystansu do samego siebie.


Mógłbyś mi coś takiego zarzucić gdybyś mnie znał prywatnie ale mnie nie znasz więc... ;)

Bo zauważ, że z jednej strony krytykujesz nas i nasze postępowanie, z drugiej gry Ciebie ktoś skrytykuje, odpowiadasz, że należy Ci się szacunek i następnym razem zostaną odebrane przywileje krytykującemu.


Nie wiem czy kojarzysz pewną hierarchię, która obowiązuje na przykład w miejscu pracy? Na forum też coś takiego powinno być żeby wszystko dobrze funkcjonowało. Nasze relacje (z mojej strony na pewno) odbywają się z szacunkiem, bo pokaż mi, gdzie i czym Ciebie obraziłem... :P

Jak sam wiesz na forum tym były bojkoty wymierzone w Ciebie, tak więc sam odczułeś, że nigdy nie usatysfakcjonujesz wszystkich.


Fakt ale moim zdaniem nie ma co do tego wracać. Każdy sam może ocenić kto zrobił wtedy z siebie głupka ale nikt nie zaprzeczy, że forum.stalker.pl jest największe... ;)

Poza tym może, by nie być gołosłownym, podaj wszystkich, którzy się na nas skarżą wraz z ich argumentacją.


Oczywiście, że ich nie podam. Skoro się skarżą przez PW, to nie chcą być omawiani publicznie.

Temat zostaje otwarty ale nie do naszych wewnętrznych sporów, a do tego aby użytkownicy mogli zgłaszać swoje zastrzeżenia.
Awatar użytkownika
klawisz
Retired

Posty: 684
Dołączenie: 16 Lis 2004, 14:27
Ostatnio był: 05 Mar 2024, 18:38
Miejscowość: Sopot
Kozaki: 87

Reklamy Google

Postprzez Missile w 15 Mar 2008, 14:13

Nie chcę skarżyć się na moderatorów itp, ale mam pewien pomysł. Chodzi mi o ostrzeżenia, a konkretnie o to, żeby znikały po kilku miesiącach (np po trzech). Warny byłyby odbierane osobom, u których widać poprawę. Np jeśli ktoś dostał warna za spamowanie, a przez kolejne kilka miesięcy będzie widać poprawę (brak spamowania) to warn byłby unieważniany. Coś jak kara w zawieszeniu :D Dostaje się warna, ma się trzy miesiące na poprawę, jeśli jej nie będzie widać to nici z ułaskawienia i warn zostaje na zawsze.

Missile
Wygnany z Zony

Posty: 452
Dołączenie: 15 Gru 2007, 15:17
Ostatnio był: 15 Kwi 2016, 20:14
Miejscowość: Valhalla
Kozaki: 9

Postprzez nagyatsu w 15 Mar 2008, 14:42

No ja też uważam, że po jakimś czasie warny powinny znikać... Siedze na tym forum od czerwca zeszłego roku, wchodzenie na to forum stało się dla mnie rutyną kiedy korzystam z PCta i raczej nie uśmiechałoby mi się dostanie 3 warna i ban :/ No chyba, że administracja ma ochotę w ten sposób pozbywać się fanów i stałych użytkowników ich forum...
Image
Awatar użytkownika
nagyatsu
Łowca

Posty: 501
Dołączenie: 21 Cze 2007, 21:25
Ostatnio był: 24 Sie 2015, 18:02
Miejscowość: krk city
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 2

Postprzez Infernal w 15 Mar 2008, 18:39

Missile napisał(a):Nie chcę skarżyć się na moderatorów itp, ale mam pewien pomysł. Chodzi mi o ostrzeżenia, a konkretnie o to, żeby znikały po kilku miesiącach (np po trzech). Warny byłyby odbierane osobom, u których widać poprawę. Np jeśli ktoś dostał warna za spamowanie, a przez kolejne kilka miesięcy będzie widać poprawę (brak spamowania) to warn byłby unieważniany. Coś jak kara w zawieszeniu :D Dostaje się warna, ma się trzy miesiące na poprawę, jeśli jej nie będzie widać to nici z ułaskawienia i warn zostaje na zawsze.

nagyatsu napisał(a):No ja też uważam, że po jakimś czasie warny powinny znikać... Siedze na tym forum od czerwca zeszłego roku, wchodzenie na to forum stało się dla mnie rutyną kiedy korzystam z PCta i raczej nie uśmiechałoby mi się dostanie 3 warna i ban :/ No chyba, że administracja ma ochotę w ten sposób pozbywać się fanów i stałych użytkowników ich forum...

Z tego co mi wiadomo są amnestie warnowe i odzyskiwanie możliwości dodania avka. Chociażby Missile o tym wie ;)

Co do Adiego, nie denerwuj ludzi, bo sam masz ciągle jakieś zażalenia, a jakoś o tym zapomniałeś wspomnieć. Zachowujesz sie jak świętoszek i niewinne dziecko z sierocińca, któremu zabrano zabawkę. Wszyscy widzą co robisz, więc skończ z tym mydleniem oczu.

Adi Anakonda napisał(a):Prawie codziennie dostawaliśmy na shoutboxie teksty typu:

Cytat:
Nie marudź!, marudzisz, wazelina


a tylko mówiłem o swoich problemach "przyjaciołom" (grupa X-12 na pewno wie o kogo chodzi)

Nie rozśmieszaj mnie, bo raz, najwyżej dwa, dostałeś taką uwagę. Co do przyjaciół to zostaw sobie te uwagi na gg. Patrząc na innych userów i to co robisz to i tak ci pobłażano. Nie raz dostałeś pisemną uwagę bez poprawy co u wielu userów kończyło się banem, więc ja bym sie cieszył, że jeszcze mogę coś pisać, gdyż to jedynie modów i adminów łaska, że jeszcze jest napis "Użytkownicy przeglądający to forum: Adi Anakonda". Mimo wszystko wiecznie masz jakieś żale.
Ratuj dżender - dzieci precz ze szkół!

Infernal
Wygnany z Zony

Posty: 508
Dołączenie: 02 Paź 2007, 17:29
Ostatnio był: 08 Sty 2015, 01:40
Kozaki: 3

Postprzez Adam w 15 Mar 2008, 20:54

Infernal napisał(a):Nie rozśmieszaj mnie, bo raz, najwyżej dwa, dostałeś taką uwagę. Co do przyjaciół to zostaw sobie te uwagi na gg. Patrząc na innych userów i to co robisz to i tak ci pobłażano. Nie raz dostałeś pisemną uwagę bez poprawy co u wielu userów kończyło się banem, więc ja bym sie cieszył, że jeszcze mogę coś pisać, gdyż to jedynie modów i adminów łaska, że jeszcze jest napis "Użytkownicy przeglądający to forum: Adi Anakonda". Mimo wszystko wiecznie masz jakieś żale.


O ile wiem, nie masz uprawnień moderatorskich. Jesteś tylko gościem od pisania artów!

Nie raz, nie dwa, najwyżej siedem. No i może masz racje, nie zasługujesz na takiego przyjaciela jak ja. Jak się zarejestrowałem nie było jeszcze aż tak mocno używanie opcji "szukaj" i FAQ, więc najsprawiedliwiej powinno być usunąć osty tym, którzy dostali je przed pojawieniem się FAQ- u na górze. Tymi ostami odpędzacie userów od forum, i czemu się dziwicie, że ponad 2000 userów nie ma na forum? Niektórzy dostali ostrzeżenia, a niektórzy zobaczyli wasze "gestapowskie" metody postępowania z nazywanym przez siebie "spamerem". Ja bym go nazwał "człowiekiem, który mało wie i potrzebuje pomocy".

Ps.

Jeśli ci to przeszkadza, możesz już nie ujrzeć "Użytkownicy przeglądający to forum: Adi Anakonda". Klawisz, możesz podziękować "moderatorowi" za utracenie jednego usera i jeszcze wielu, którym kiedyś polecałem to forum.
Image
Image
Awatar użytkownika
Adam
Redaktor

Posty: 2524
Dołączenie: 27 Gru 2007, 12:13
Ostatnio był: 20 Wrz 2023, 17:49
Miejscowość: Kutno
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 393

Postprzez Infernal w 15 Mar 2008, 21:32

Błagam cię, przeczytaj jeszcze raz mój post i przeedytuj swój, bo dostałem nagłego ataku śmiechu padaczkowego.
1. To, że nie jestem modem nie znaczy, że nie mogę zwrócić komuś uwagi.
2. "Gość od pisania artów". Słuchaj, przestań mi tu ciskać, bo jeżeli chcesz się w dać w jakąś kłótnię to najlepiej od razu się poddaj, bo na ciebie jest znacznie więcej argumentów, a i nie zamierzam łamać regulaminu.
3. Siedzę na tym forum prawie ciągle, nie zauważyłem tych "siedmiu" przypadków, chyba że ktoś sie nudził i pisał ci na PW.
4. Nie zależy mi, abyś mnie lubił, wcale nie musisz.
5. Radziłbym być wcześniej na forum. Akurat jak się zarejestrowałeś to na chwilę ustało. Szkoda, że cię nie było za za czasów jak dostawało się bana za zbyt dużą sygnaturę. Temat o tym jeszcze istnieje, radzę przestudiować, a potem się żalić.
6. Zrozumiałbyś gdybyś musiał 6 tys. razy pisać tą samą odpowiedź. Poza tym w regulaminie jest wyraźnie napisane, żeby używać FAQ i szukajki, nie pomógł nawet napis nad opcją wyślij. W razie złamania regulaminu DOSTAJE SIĘ WARNA.
7. Radziłbym sie hamować z "gestapo", gdyż do niego duuużo brakuje.
8. Jak nazwiesz człowieka, który w co drugim temacie pisze jedno zdanie nikomu niepotrzebne i nic nie wnoszące do tematu?
9. Dla mnie może być nawet 5 razy "Użytkownicy przeglądający to forum: Adi Anakonda", piszę tylko, że gdyby nie łaskawość moderatorów i adminów tego napisu by nie było, ale tobie ciągle jest źle.
Czytanie ze zrozumieniem się kłania. I proszę, przestań lizać d*pę Klawiszowi.
Ratuj dżender - dzieci precz ze szkół!

Infernal
Wygnany z Zony

Posty: 508
Dołączenie: 02 Paź 2007, 17:29
Ostatnio był: 08 Sty 2015, 01:40
Kozaki: 3

Postprzez klawisz w 15 Mar 2008, 21:58

Adi anakonda napisał(a):Klawisz, możesz podziękować "moderatorowi" za utracenie jednego usera i jeszcze wielu, którym kiedyś polecałem to forum.


Nie przesadzaj, nikt Ci tu krzywdy nie robi. Infernal wyraził własną opinię.
Awatar użytkownika
klawisz
Retired

Posty: 684
Dołączenie: 16 Lis 2004, 14:27
Ostatnio był: 05 Mar 2024, 18:38
Miejscowość: Sopot
Kozaki: 87

Postprzez Adam w 25 Lip 2008, 18:19

Skoro nasza administracja jest bez skazy, można z tematu skasować "Skargi". :D
Image
Image
Awatar użytkownika
Adam
Redaktor

Posty: 2524
Dołączenie: 27 Gru 2007, 12:13
Ostatnio był: 20 Wrz 2023, 17:49
Miejscowość: Kutno
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 393

Re: Skargi i pochwały administracji forum

Postprzez GT poland w 13 Sty 2013, 01:10

WITAM CHCIAŁEM ZGŁOSIĆ IŻ PRZED CHWILĄ DOSTAŁEM NA SERWERZE OD ADMINA BANA PONIEWAŻ ROZMAWIAŁEM Z ADMINEM (GRZECZNIE) DLACZEGO DOSTAŁEM 2 WARNY I BANA NA 10MIN. WSZYSTKO SIĘ ZACZĘŁO OD TEGO ŻE ROZMAWIAŁEM ZE SWOIM KOLEGĄ PODCZAS GRY I ADMIN ZACZĄŁ DOCIEKAĆ O CO CHODZI?? A JA MU NATO : "ZE NIC ROZMAWIAM Z KOLEGOM I ŻEBY SIĘ TYM NIE INTERESOWAŁ". A ON DO MNIE ZARAZ Z ŻALEM TYPU "CO NIE INTERESOWAŁ??" I WARN, POTEM KOLEJNY I POTEM BAN 10MIN. PO 10 MIN PYTAM KOLESIA ZA CO ?? TO NIECHCIAŁ ODPOWIEDZIEC I W KOŃCU DOSTAŁEM :
"PERNAMENT BAN" Z POWODEM "WYZYWANIE ADMINA"
MÓJ KOLEGA JEST ŚWIADKIEM CAŁEJ ROZMOWY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
TAK SIĘ NIE TRAKTUJE GRACZY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


NIKOGO NIE OBRAZIŁEM ANI NIKOGO NIE WYZWAŁEM DLATEGO ŻYCZĘ ZNIESIENIA BANA I TROCHĘ ROZWAGI OD STRONY ADMINÓW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Za ten post GT poland otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Gray Fox,
Negative KOSHI, Sivert.
GT poland
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 13 Sty 2013, 00:56
Ostatnio był: 13 Sty 2013, 02:29
Kozaki: 1

Re: Skargi i pochwały administracji forum

Postprzez scigacz1975 w 13 Sty 2013, 01:26

Więcej wykrzykników się nie dało? I wyłącz CapsLock. A tak w ogóle to gdzie dostałeś tego bana?
Awatar użytkownika
scigacz1975
Monolit

Posty: 3243
Dołączenie: 29 Sty 2010, 00:26
Ostatnio był: 28 Gru 2022, 19:35
Miejscowość: Stalowa Wola
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 926

Re: Skargi i pochwały administracji forum

Postprzez KoweK w 13 Sty 2013, 01:53

Chyba kolesiowi się coś pomyliło. Raz, że nie mamy żadnego "serwera dla graczy", a dwa, że nie dajemy banów w stylu "Wyzywanie Admina", a z napisem "Regulamin pkt [x]". Zawsze w powodzie bana podajemy punkt regulaminu i zazwyczaj nic więcej.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5642
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 08 Mar 2024, 14:32
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1470

Re: Skargi i pochwały administracji forum

Postprzez GT poland w 13 Sty 2013, 01:59

Bana dostałem na serwerze STALKER w call of duty 4 i miałem komunikat z powodem "wyzywanie admina" przecież wiem co czytałem

Za ten post GT poland otrzymał następujące punkty reputacji:
Negative Snajper666.
GT poland
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 13 Sty 2013, 00:56
Ostatnio był: 13 Sty 2013, 02:29
Kozaki: 1

PoprzedniaNastępna

Powróć do Strona i forum

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość