FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Wasze uwagi dotyczące strony i forum Stalker.pl

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez Realkriss w 22 Paź 2014, 20:57

Nie wiem, skąd taka wygodna teoria. Będziesz tak oceniamy, jak sobie na to zapracujesz. Do tej pory byłeś lubianym użytkownikiem i fajnym kolegą, nie wydaje mi się aby funkcja moderatora była aż tak prestiżowa, by wzbudziła zawiść i niechęć.
Awatar użytkownika
Realkriss
Moderator

Posty: 1664
Dołączenie: 08 Lut 2011, 14:58
Ostatnio była: 09 Sty 2023, 10:40
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 881

Reklamy Google

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez scigacz1975 w 22 Paź 2014, 20:58

Nie chodzi o strzelanie focha i odpowiedź w stylu "ok, masz przepraszam i odwal się" - stary, jesteś jednym z Nas, znamy się na forum nie od dziś i, niestety, musisz się przyzwyczaić że będziemy na Ciebie liczyć, ale też i czegoś wymagać. Po prostu każdy user na tym forum powinien móc liczyć na prostą, merytoryczną informację - co i dlaczego. Niezależnie od tego gdzie bywa, ile się udziela, czy zagląda tu czy tam. Przynajmniej ja chciałbym tu mieć takich adminów, bo z takimi będę się czuł dobrze. I nie znaczy to wcale że liczę na jakieś ulgi - jeżeli przegnę dostanę warna czy bana. Uczciwie jak każdy. Bez kolesiostwa.

Za ten post scigacz1975 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive smok61.
Awatar użytkownika
scigacz1975
Monolit

Posty: 3243
Dołączenie: 29 Sty 2010, 00:26
Ostatnio był: 28 Gru 2022, 19:35
Miejscowość: Stalowa Wola
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 926

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez Wheeljack w 22 Paź 2014, 21:01

Nom Gizb, wyhamuj trochę, poczekejmy co powie Glikolen na przyjdzie. :E
Awatar użytkownika
Wheeljack
Administrator

Posty: 1918
Dołączenie: 13 Kwi 2009, 18:52
Ostatnio był: 13 Wrz 2023, 13:49
Miejscowość: Fraktal
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 722

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez Szagart w 22 Paź 2014, 21:07

Ja akurat zgadzam się z Gizbarusem i jego reakcją. Sam bym się zirytował gdyby ktoś z butami wchodził w życie forum na które nie zagląda często, wymaga nie wiadomo czego i jeszcze reklamuje inne forum. A Gizowi sodowa do głowy nie wali bo nie zachowuje się inaczej niż przed objęciem urzędu i nie nadużywania tego, więc nie przesadzajmy. Nie uważam też, że smok mógł wcześniejszą wypowiedzią czuć się urażony.

Ps. Nie chodzi tu o podlizywanie tylko obrona wcześniejszego posta Giza i solidaryzacja z jego słowami.
|| i7-9700K 5.00GHz | 16GB DDR4 RAM | Asus Strix RTX 2070 Super Advanced 8GB GDDR6 | Windows 10 x64 ||

Za ten post Szagart otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive caleb59.
Szagart
Ekspert

Posty: 707
Dołączenie: 30 Paź 2013, 00:54
Ostatnio był: 20 Sie 2023, 19:41
Miejscowość: Wrocław
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 76

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez Realkriss w 22 Paź 2014, 21:17

Ludzie, a może by sobie dać spokój z tą gówniarską wojenką ze stalkerteamem? Na co to komu potrzebne? Nie możemy być ponad to i zajmować się swoimi wewnętrznymi sprawami, bo chyba trochę ich mamy, co?

Za ten post Realkriss otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Imienny, vandr, scigacz1975.
Awatar użytkownika
Realkriss
Moderator

Posty: 1664
Dołączenie: 08 Lut 2011, 14:58
Ostatnio była: 09 Sty 2023, 10:40
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 881

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez caleb59 w 22 Paź 2014, 22:08

Jeśli już to oni zaczęli, po drugie popieram @Giza i jego miseczkę bo gada z sensem, po trzecie jak nie pasuje to w... witamy na forum stalker.pl! \ :caleb: /
                 Image
| Ryzen 7 5800X3D | 32GB DDR4 RAM | RTX 3070 8GB GDDR6 RAM | Windows 11 Pro x64 |

Za ten post caleb59 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Szagart,
Negative smok61.
Awatar użytkownika
caleb59
Administrator

Posty: 2687
Dołączenie: 23 Sie 2008, 18:59
Ostatnio był: 05 Gru 2023, 00:39
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 666

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez Glaeken w 22 Paź 2014, 23:18

smok61 napisał(a):Napiszę po polsku, by było wiadomo co pisze - "Możecie żartować tak jak dawniej, kląć etc. tak długo jak długo jeden user nie obraża bez opamiętania drugiego. Chodzi o skrajne przypadki chamstwa a nie szczegóły."
To jakiś żart? Czyli co? Można kląć do woli, obrażać innych i nabijać się, ale tylko trochę, tak z opamiętaniem?

Wiem co i po co napisalem. Robisz z igły widły. Wyjaśniam:
1. nikt nie broni używania wulgaryzmów na SB bo są one i tak ocenzurowane. Chyba, że ktoś robi to nagminnie.
2. stali bywalcy zarówno forum jak i SB znaja sie juz na tyle, że wiedza na ile sobie mogą pozwolić w rozmowach na SB miedzy soba. Nie mam najmniejszego zamiaru im tego zabraniać.
3. Nie bede tolerował chamstwa w stosunku do zupelnie nowych uzytkowników bo nie znaja specyficznego poczucia humoru panujacego na SB co moze ich zrazic do forum/strony lub/i moga poczuc sie urażeni.
4. Nie bede tolerował skrajnych przypadków kłotni na SB gdy jeden uzytkownik bez opamietania obraża drugiego uzytkownika i jemu to sie nie podoba... delikatnie rzecz ujmujac.

Średnio inteligentna i kulturalna osoba powinna to rozumieć bo takie same zasady panują w życiu codziennym.

Jeżeli ktgos ma coś do dodania w kwestii JAK to zrobić i CO jeszcze uwzglednic to prosze bardzo.

Za ten post Glaeken otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive vandr, Imienny, Cysiu, The Witcher.
Awatar użytkownika
Glaeken
Administrator

Posty: 1034
Dołączenie: 16 Lip 2011, 17:53
Ostatnio był: 15 Mar 2023, 21:32
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 371

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez Adam w 23 Paź 2014, 01:10

Wszystko zostało już w sumie napisane, ale proszę Was, żebyście nie wytwarzali sprzeczek o byle co, gdy trzeba powoli podnieść forum z ogólnego "marazmu postkowkowego" :caleb:
Image
Image
Awatar użytkownika
Adam
Redaktor

Posty: 2524
Dołączenie: 27 Gru 2007, 12:13
Ostatnio był: 20 Wrz 2023, 17:49
Miejscowość: Kutno
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 393

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez vandr w 23 Paź 2014, 09:56

Ja chciałbym nawiązać do wypitego Glaukenowi kozaka przez smok61

Twoje wyjaśnienia mnie nie przekonują. Powinniście całkowicie zabronić wylgaryzmów i hamstwa jeżeli to forum ma się zmienić.


Używanie wulgaryzmów nie ma nic do poziomu forum i osobiście sobie nie wyobrażam, by takowe miały zostać zabronione. Zasady języka polskiego WYRAŹNIE mówią, że wulgaryzmy są NIEZBĘDNE w naszym życiu. Były, są i będą.

Nie obrażaj mnie więcej gówniarzu, bo nie jestem jakimś małolatem.


Image

Normalnie Alternatywy 4 Forum Stalker.pl. Ale to dobrze, przeróbka z Hitlerem będzie dłuższa niż się spodziewałem. Image
TAJAG JUDYN
HAZBAZ
SEKODYN!

Za ten post vandr otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Szagart, caleb59.
vandr
Modder

Posty: 3876
Dołączenie: 21 Lut 2011, 14:18
Ostatnio był: 01 Mar 2023, 21:43
Kozaki: 1747

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez Gorianov w 23 Paź 2014, 14:41

Wszystko fajnie, pięknie. Tylko że parę lat wstecz, na stalker.pl nie panowało takie chamstwo jak dzisiaj, nie było wulgaryzmów oraz wzajemnego ubliżania.
Nie bywam tu na tyle często, by stwierdzić jak traktuje się nowo przybyłego użytkownika. Ale poziom rozmów na SB jest po prostu żenujący.
Co jest śmiesznego w obrażaniu innej osoby ?
Nie jestem w stanie tego pojąć.
Używanie wulgaryzmów ma Dużo do poziomu forum panie @vandr. Jeżeli parę osób na gminne używa ich na SB, to będzie także używało ich w tematach. Coś się komuś nie spodoba to powyzywa od najgorszych, bo przecież wulgaryzmy to nic takiego.

Może parę fotek ? mm ?
http://www.imagebam.com/image/8fe2cb300981965
http://www.imagebam.com/image/f5fc90300983257
http://www.imagebam.com/image/30eebf300983571

Tak się zachowuje Administrator, włączenie z ważnymi osobami na forum ?

Jest wiele dowodów szykanowania osób ze stalkerteam, wyzywania od dziadków jako chociażby przykład. Najlepsze że wyzywają osoby, które mają po 20 lat na karku. Ten dziadek w przeciwieństwie do takiego smarkacza, osiągnął dużo więcej w życiu. Ale w spolszczenia, które owy dziadek zrobi.. to chętnie by się pograło, co ?

Były także przypadki, że użytkownicy stalker.pl znajdowali sobie profil osoby ze stalkerteam, dając link na SB i się z niej naśmiewały.
Gratuluję inteligencji, naprawdę.

Więc jeżeli KTOKOLWIEK mi powie, że na stalker.pl NIE PANUJE chamstwo, obrażanie drugiej osoby to go wyśmieję.

Za ten post Gorianov otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive scigacz1975, Adam.
Awatar użytkownika
Gorianov
Człowiek-Artefakt

Posty: 192
Dołączenie: 27 Cze 2012, 00:20
Ostatnio był: 08 Wrz 2021, 23:36
Miejscowość: legowisko utakera
Kozaki: 41

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez Pangia w 23 Paź 2014, 15:05

No mnie nikt nie obraża, ale to może dlatego, że siedzę tu dla siebie, nie dla innych. Trochę drobnej modderki zasmakowałem, parę modów poznałem (TFW FTW, pomimo braku fabuły, licznych błędów i kilku naprawdę kiepskich rozwiązań) i wystarczy. Jak się wyzywają na SB, to proszę bardzo. Można też śmiało wchodzić. Tylko później narzekanie, że dostało się po dupie jest jak wkładanie ręki do ogniska i płacz, że poparzyło. Dlatego ja się tam nie pcham – nie mój klimat, nie mój humor (chociaż właściwie byle co potrafi mnie rozśmieszyć). Jak się to kiedyś zawali, to ok, jak się forum zawali – też ok, płakał nie będę (co najwyżej klął, że kim trzeba było być, żeby tak zaj♥bać sprawę :P).
A osobiście uważam, że wytykanie komuś wieku w Internecie powinno być plasowane na równi z prawem Godwina. Właściwie to to nawet jest argumentum ad personam.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez vandr w 23 Paź 2014, 16:00

No, bo jak ktoś ma 70 lat i jest debilem to nie mogę go wyśmiać i tego nie wytknąć. Podobnie jak ktoś ma 70 lat i ma poukładane w głowie to mogę go za to pochwalić i mu to wytknąć. Znam takich i takich. Każdy ma to, na co zasługuje (i nie nawiązuje teraz do nikogo z forum).
TAJAG JUDYN
HAZBAZ
SEKODYN!
vandr
Modder

Posty: 3876
Dołączenie: 21 Lut 2011, 14:18
Ostatnio był: 01 Mar 2023, 21:43
Kozaki: 1747

PoprzedniaNastępna

Powróć do Strona i forum

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości