FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Wasze uwagi dotyczące strony i forum Stalker.pl

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez Glaeken w 24 Paź 2014, 21:59

Przedmiotem niniejszej dyskusji nie jest to czy chamstwo występuje na tym padołku zła zwanym stalker.pl ale jak to wyeliminować albo przynajmniej ograniczyć oraz zaproponowanie ew. zmian. Nie obchodzi mnie kto, kogo, po co, kiedy i dlaczego skrzywdził, źle spojrzał czy napluł do zupy. Jesteście dorośli więc wszelkie nieporozumienia wyjaśniajcie między sobą.
Kolejne offtopy będą karane.


Terminus napisał(a):Przemodelowanie działów związanych z twórczością, szczególnie literatury [...]

Specjalnie tylko do tego działu został przypisany moderator - Realkriss. Wszelkie uwagi i propozycje przede wszystkim kieruj do niej.
Terminus napisał(a):2. Stworzenie na stronie działów dotyczących twórczości użytkowników, czyli galeria najlepszych prac, wybór polecanych opowiadań, tak żeby strona też zaczęła żyć a nie była tylko dodatkiem do SB.

Rozwiń proszę jak ty to widzisz.
Terminus napisał(a):Chodzi mi o to, żeby na stronie i pejsbooku pojawiały się nie tylko śmieszne obrazki i rendery z gry ale także newsy, że np. pojawił się nowy odcinek "uznanego autora forumowych opowiadań" labo że pojawił się nawet mało istotny mod lub jego upgrade.

A kto by to robił i w jaki sposób? Bo na pewno nikomu nowemu dostępu do pejsbuka nie damy.
Terminus napisał(a):3. Newsy, newsy, newsy... Prosiłem o umieszczenie newsa o premierze Drogi Donikąd i nic.

Zgadzam się w 100%. Niestety mam złą nowinę - Twoja prośba wylądowała na moim pw z prośba o napisanie newsa. Niestety nie mam czasu aby to zrobić więc poprosiłem o to kogoś... rezultat widać gołym okiem :(
Terminus napisał(a):Newsy pojawiają się losowo i nieregularnie, co znowu umartwia trochę stronę; patrz punkt wyżej.

Większość newsów pisałem albo ja albo Kowek... sporadycznie Soviet. Ja nie mam ostatnio czasu a Kowek cały swój wysiłek chce poświęcić na Survarium.pl - rezultat jest jak widzisz.
Terminus napisał(a):Określić jasno i napisać za co kto na forum odpowiada, do kogo zwrócić się z pomysłami w danej kwesti. Ew. stworzyć robocze wątki w którym dyskutowano by o zmianach, propozycjach. Do tego wypadałoby określić choćby dla względów porządkowych i dyscyplinarnych jakieś "mapy drogowe", czyli co i kiedy będzie robione, zmieniane.
To jest także miejsce, gdzie można np. powiedzieć, że nie mam czasu napisać newsa więc może ktoś ma czas go zrobić a kto inny przejrzeć a admin tylko gotowy "produkt" wrzuci na stronę. Coś takiego, żeby włączyć "bezbarwnych" userów w budowanie stalker.pl

Podoba mi się bo sam o czymś takim myślałem.

Niech się wypowie reszta administracji i moderatorów.
Awatar użytkownika
Glaeken
Administrator

Posty: 1034
Dołączenie: 16 Lip 2011, 17:53
Ostatnio był: 15 Mar 2023, 21:32
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 371

Reklamy Google

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez scigacz1975 w 24 Paź 2014, 22:28

To ja mam jeszcze uwagę/uzupełnienie do wcześniejszej wypowiedzi @Terminusa - dodajcie może w działach info - np. Literatura - moderator Realkriss, Modyfikacje - moderator xxx
Wtedy będzie wiadomo co do kogo i dlaczego.
Awatar użytkownika
scigacz1975
Monolit

Posty: 3243
Dołączenie: 29 Sty 2010, 00:26
Ostatnio był: 28 Gru 2022, 19:35
Miejscowość: Stalowa Wola
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 926

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez Gizbarus w 24 Paź 2014, 22:34

Ale w tym rzecz, Ścig, że do żądnego działu nie ma przypisanej konkretnej osoby. Wyjątkiem jest tylko właśnie ta nieszczęsna literatura, którą dostała Kriss.
A czy TY już przeczytałeś i oceniłeś moją twórczość?
"Samotność w Zonie" - nadal kontynuowana.
"Dawno temu w Zonie" - tylko dla weteranów forum.
"Za późno" - czerwona część cyklu "Kolory Zony"
"Akurat o czasie" - biała część cyklu "Kolory Zony"
"Za wcześnie" - niebieska część cyklu "Kolory Zony"
"Pęknięte Zwierciadło" - mini-cykl o Zonie w wersji noir
Awatar użytkownika
Gizbarus
Opowiadacz

Posty: 2895
Dołączenie: 18 Paź 2011, 16:44
Ostatnio był: 07 Cze 2023, 10:07
Miejscowość: Zadupie Mniejsze Wybudowania Kolonia II
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 854

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez scigacz1975 w 24 Paź 2014, 22:44

To szkoda. Ale pomyślcie o tym. Może to ułatwić kontakt i uprościć zarządzanie.
Awatar użytkownika
scigacz1975
Monolit

Posty: 3243
Dołączenie: 29 Sty 2010, 00:26
Ostatnio był: 28 Gru 2022, 19:35
Miejscowość: Stalowa Wola
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 926

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez Gizbarus w 24 Paź 2014, 22:52

Tak, ale wtedy potrzeba by pierdylion moderatorów, tudzież osób z uprawieniami. A to raczej proste nie jest - zarówno do zwerbowania jak i do upilnowania na dłuższą metę.
A czy TY już przeczytałeś i oceniłeś moją twórczość?
"Samotność w Zonie" - nadal kontynuowana.
"Dawno temu w Zonie" - tylko dla weteranów forum.
"Za późno" - czerwona część cyklu "Kolory Zony"
"Akurat o czasie" - biała część cyklu "Kolory Zony"
"Za wcześnie" - niebieska część cyklu "Kolory Zony"
"Pęknięte Zwierciadło" - mini-cykl o Zonie w wersji noir
Awatar użytkownika
Gizbarus
Opowiadacz

Posty: 2895
Dołączenie: 18 Paź 2011, 16:44
Ostatnio był: 07 Cze 2023, 10:07
Miejscowość: Zadupie Mniejsze Wybudowania Kolonia II
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 854

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez scigacz1975 w 24 Paź 2014, 23:22

Wystarczy trzech - modyfikacje, Inne i offtopic. Pozostałe działy moga być ogólne. Modyfikacjami mógłby się w sumie zająć któryś z modderów - najwięcej się na tym kumają. Kriss może chyba zająć się całym działem Inne.
Awatar użytkownika
scigacz1975
Monolit

Posty: 3243
Dołączenie: 29 Sty 2010, 00:26
Ostatnio był: 28 Gru 2022, 19:35
Miejscowość: Stalowa Wola
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 926

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez Pangia w 24 Paź 2014, 23:26

Takiego ścigacza czy vandra raczej nie trzeba byłoby pilnować, dziećmi nie są. Taki patent nie jest wcale zły: każdy ma swoją działkę i jej pilnuje, a jednocześnie reszta wie, do kogo ma się kierować w razie problemów. No i odciąża to ogólnych moderatorów (chociaż nie bardzo widzę, żeby było ich z czego na forum odciążać, prawdę mówiąc).
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez Wheeljack w 25 Paź 2014, 18:09

Dobra.
Terminus napisał(a):Przemodelowanie działów związanych z twórczością, szczególnie literatury [...]

Work in progress, musimy tylko omówić szczegóły i działamy.

Terminus napisał(a):Chodzi mi o to, żeby na stronie i pejsbooku pojawiały się nie tylko śmieszne obrazki i rendery z gry ale także newsy, że np. pojawił się nowy odcinek "uznanego autora forumowych opowiadań" labo że pojawił się nawet mało istotny mod lub jego upgrade.

Jeżeli znajdzie się odpowiednia osoba to pomyślimy, ja na razie odpadam z powodu braku czasu.

Terminus napisał(a):Określić jasno i napisać za co kto na forum odpowiada, do kogo zwrócić się z pomysłami w danej kwesti. Ew. stworzyć robocze wątki w którym dyskutowano by o zmianach, propozycjach.

Od propozycji jest ten wątek, ewentualnie PW do mnie, rozdzielanie prac między sobą pozostaw ekipie. :P

Terminus napisał(a):Do tego wypadałoby określić choćby dla względów porządkowych i dyscyplinarnych jakieś "mapy drogowe", czyli co i kiedy będzie robione, zmieniane.

Nie widzę takiej potrzeby, ten wątek jest uniwersalny.

Terminus napisał(a):powiedzieć, że nie mam czasu napisać newsa więc może ktoś ma czas go zrobić a kto inny przejrzeć a admin tylko gotowy "produkt" wrzuci na stronę. Coś takiego, żeby włączyć "bezbarwnych" userów w budowanie stalker.pl

Coś takiego jest od zawsze, popatrz na autorów artykułów na głównej. :P
Będziemy potrzebowali pomocy kilku userów, żeby ogarnąć stronę i forum, w swoim czasie napiszę co potrzeba i będziemy czekać na ochotników.

scigacz1975 napisał(a):To ja mam jeszcze uwagę/uzupełnienie do wcześniejszej wypowiedzi @Terminusa - dodajcie może w działach info - np. Literatura - moderator Realkriss, Modyfikacje - moderator xxx

Nie ma takiej potrzeby, mamy trzy osoby moderujące globalnie i wystarczy, jeżeli są jakieś sprawy typu przenoszenie wątku to proszę informować moderatorów lub mnie. Dział z literaturą jest wyjątkiem, Kriss nie ma tam uprawnień żeby było fajnie, tylko w celu uporządkowania go, na dział z modami też przyjdzie kolej.

scigacz1975 napisał(a):To szkoda. Ale pomyślcie o tym. Może to ułatwić kontakt i uprościć zarządzanie.

No proszę Cię, tak trudno znaleźć moderatora? :D



Na początek chcę, żebyśmy ogarnęli dział z literaturą, potem z modami. Na stronę główną też mam kilka pomysłów, ale na razie nie chce nic zaczynać z uwagi na komputer z nylonowych worków po pyrkach, który mam na studiach, który uniemożliwia mi normalne funkcjonowanie i odbiera siły witalne. :caleb:

Jeżeli macie jeszcze jakieś sensowne propozycje to proszę pisać. :)
Awatar użytkownika
Wheeljack
Administrator

Posty: 1918
Dołączenie: 13 Kwi 2009, 18:52
Ostatnio był: 13 Wrz 2023, 13:49
Miejscowość: Fraktal
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 722

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez Pangia w 25 Paź 2014, 21:42

Ja jeszcze jedno odnośnie Kowka, bo tak teraz mi na myśl wpadło.
Nie powinien on dostać w takim razie rangi Retired, skoro dał sobie spokój z forum? Albo, nie wiem, honorowego ViS-a za wkład w rozwój? Czy to było ustalone, że to tylko czasowa absencja?
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez Gizbarus w 25 Paź 2014, 21:51

Ale przecież Kowek dostał retired... Chyba, że coś się nagle z dnia na dzień zmieniło? :caleb:
A czy TY już przeczytałeś i oceniłeś moją twórczość?
"Samotność w Zonie" - nadal kontynuowana.
"Dawno temu w Zonie" - tylko dla weteranów forum.
"Za późno" - czerwona część cyklu "Kolory Zony"
"Akurat o czasie" - biała część cyklu "Kolory Zony"
"Za wcześnie" - niebieska część cyklu "Kolory Zony"
"Pęknięte Zwierciadło" - mini-cykl o Zonie w wersji noir
Awatar użytkownika
Gizbarus
Opowiadacz

Posty: 2895
Dołączenie: 18 Paź 2011, 16:44
Ostatnio był: 07 Cze 2023, 10:07
Miejscowość: Zadupie Mniejsze Wybudowania Kolonia II
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 854

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez Wheeljack w 25 Paź 2014, 22:35

Poprawiłem, ranga nie ustawiła się automatycznie.
Awatar użytkownika
Wheeljack
Administrator

Posty: 1918
Dołączenie: 13 Kwi 2009, 18:52
Ostatnio był: 13 Wrz 2023, 13:49
Miejscowość: Fraktal
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 722

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez Terminus w 05 Lis 2014, 20:29

Ostatnio wchodząc na wątek "komiksy" zaważyłem, że w starszych wpisach obrazy i miniatury zostały zastąpione żabą z napisem "Click and discover Imageshack.". Wie ktoś, co to może być (Imageshack wykasował stare linki/konta?) i czy da się to jakoś przywrócić? Bo przez to wyleciał spory kawałek historii forum np. komiksy Ivana.
CREDO [łac. Wierzę]
Awatar użytkownika
Terminus
Deliryk

Posty: 3955
Dołączenie: 22 Cze 2007, 06:15
Ostatnio był: 21 Lip 2022, 18:56
Kozaki: 1440

PoprzedniaNastępna

Powróć do Strona i forum

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości