FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Wasze uwagi dotyczące strony i forum Stalker.pl

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez vandr w 19 Lut 2016, 22:37

Wielka szkoda. Przyznam szczerze, że od miesięcy moja wizyta na forum ograniczała się do kliknięcia OZNACZ FORA JAKO PRZECZYTANE (no bo o czym tu czytać? O gównianych modach, postach na temat ulubionych mutantów, muzyki, której 95 procent nie odsłuchuje bo nie chce się kliknąć w linka tylko zapodać by zapodać swoją - niech polskie frajery wiedzą czego słucham, problemach sercowych innych, chu*owych opowiadań, na które lagę już wyłożył każdy tutejszy korektor) i siedzenia na SB, bo prawdę mówiąc, to miejsce było takim naszym "trzepakiem" (w przenośni i dosłownie).

Wierze jednak, że za tą decyzją były jakieś wyższe powody, a nie zwykły kaprys, że robi się syf. Także nie ma spiny i "olaboga wypie*dolcie mi kąto bo co teras".

PS. ku*wa co się odje*ało z moim awatarem z u3 :E
TAJAG JUDYN
HAZBAZ
SEKODYN!

Za ten post vandr otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Najemnik, GTR, Pangia,
Negative KOSHI.
vandr
Modder

Posty: 3876
Dołączenie: 21 Lut 2011, 14:18
Ostatnio był: 01 Mar 2023, 21:43
Kozaki: 1747

Reklamy Google

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez klawisz w 19 Lut 2016, 22:45

Czy gdziekolwiek jest napisane, że to koniec sb? Tu chodzi o maksymalnie kilka dni przerwy.
Awatar użytkownika
klawisz
Retired

Posty: 684
Dołączenie: 16 Lis 2004, 14:27
Ostatnio był: 05 Mar 2024, 18:38
Miejscowość: Sopot
Kozaki: 87

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez KOSHI w 19 Lut 2016, 22:59

vandr wybacz ależ pierdo*isz jakbyś namarzł. Chyba masz za małą powierzchnię odparowania w te zimowe dni. Czy ktoś napisał, że SB nie będzie? Nie. Czytaj :E opis.

I sam żeś chu*owy. Opowiadania były git, tylko większość ma wyjebongo, ale każdy ku*wa chciał antologii forumowej. Taki mały paradoks polaczków cebulaczków. Nie ma, źle. Są, też źle.
Image

Za ten post KOSHI otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive CONAN,
Negative vandr.
Awatar użytkownika
KOSHI
Opowiadacz

Posty: 1324
Dołączenie: 16 Paź 2010, 13:13
Ostatnio był: 15 Kwi 2023, 20:25
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 649

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez The Witcher w 19 Lut 2016, 23:02

vandr napisał(a):
PS. ku*wa co się odje*ało z moim awatarem z u3 :E


Mój też był z u3 i też zniknął.

SPISEK

Edit:
KOSHI napisał(a):I sam żeś chu*owy. Opowiadania były git, tylko większość ma wyjebongo, ale każdy ku*wa chciał antologii forumowej. Taki mały paradoks polaczków cebulaczków. Nie ma, źle. Są, też źle.

Nie każdy, ja miałem wyje*ane i nawet do końca nie wiem o co z tym chodziło. :caleb:
Ostatnio edytowany przez The Witcher, 19 Lut 2016, 23:04, edytowano w sumie 1 raz
The Witcher
Legenda

Posty: 1175
Dołączenie: 31 Lip 2008, 09:03
Ostatnio był: 05 Lis 2023, 13:22
Ulubiona broń: --
Kozaki: 325

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez GTR w 19 Lut 2016, 23:04

Nie ma esbe nie ma foruma :ati:

A tak serio to co wy chcecie tam zmieniać? Do tej pory było przecież dobrze.
| Ryzen 5 5600X | 16GB DDR4 3200MHz | RTX 3080 10GB | Windows 10 Pro x64 |
nismo
Awatar użytkownika
GTR
Tropiciel

Posty: 373
Dołączenie: 13 Kwi 2013, 14:06
Ostatnio był: 25 Lut 2023, 19:39
Miejscowość: Nordschleife
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 71

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez Pangia w 19 Lut 2016, 23:05

GTR napisał(a):A tak serio to co wy chcecie tam zmieniać? Do tej pory było przecież dobrze.

Mam przeczucie, że wiem, o co chodzi, ale nic nie będę mówił, co by nie było, że gadam bez sensu. Poszukajcie wskazówek chociażby w tym temacie. :)

Przyznam szczerze, że nawet mi nudniej jest bez /sb/, chociaż sam jakoś bardzo się na nim nie udzielałem i nie stoję za wysoko w piramidzie jego użytników, ale jakoś mi tak weszło w nawyk zaglądanie tam i czytanie wpisów. Katowanie się modowaniem TFW też się musi kiedyś skończyć, heh.

Co do opowiadań – nie wypowiem się, bo sam nie jestem ich fanem i przeczytałem może ze dwa jakieś krótkie, ale o ile pamiętam to gdy ten temat wypłynął bodajże półtora roku temu, to Kowek wspomniał, że dział Literatura jest jednym z poczytniejszych na forum.

No i chyba forum nie umiera, skoro trzeci raz próbuję wysłać posta i mi cały czas wyskakuje, że ktoś coś napisał i może chcę jeszcze coś dodać. :)
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez Kuballa44 w 19 Lut 2016, 23:08

GTR, zmiana bedzie taka ze od teraz jak bedzie pierdo*enie o beemkach to z automatu masz warna. :E

Ku*wa, wracam po paru miesiacach na forum i akurat /techniczna nie ma ukochanego sb. :D Poczekam chętnie na powrót.
Słowa były niegdyś czarami i do dziś słowo zachowało coś ze swej siły czarodziejskiej. Słowami może człowiek uszczęśliwić lub doprowadzić do rozpaczy, słowami nauczyciel przenosi na uczniów swą wiedzę, słowami mówca porywa słuchaczy, decyduje o ich sądach i rozstrzygnięciach. -Freud.

Za ten post Kuballa44 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive KOSHI.
Awatar użytkownika
Kuballa44
Beta Tester

Posty: 452
Dołączenie: 12 Wrz 2009, 08:21
Ostatnio był: 27 Lut 2022, 17:22
Miejscowość: Prawie że Koszalin.
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 297

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez Wheeljack w 19 Lut 2016, 23:09

SB NIE BĘDZIE OFICJALNE INFO POŻEGNAJMY SIE ZNIM RAZ NA ZAWSZE! [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*]

OZNAJMIAM ŻE W NAJBLIŻSZYM CZASIE BĘDĘ TWORZYŁ NOWĄ STRONĘ O STALKERZE - X22 CHETNYCH ZAPRASZAM NA PW DOSTEP UZYSKAJĄ TYLKO NIELICZNI!
OD RAZU ZAZNACZAM ŻE NIE BEDZIE TO STRONA NA KTÓREJ KTOŚ WKLEJA LINKI DO PROFILI INNYCH OSÓB I SIE NICH NAŚMIEWA!

Za ten post Wheeljack otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Cromm Cruac.
Awatar użytkownika
Wheeljack
Administrator

Posty: 1918
Dołączenie: 13 Kwi 2009, 18:52
Ostatnio był: 13 Wrz 2023, 13:49
Miejscowość: Fraktal
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 722

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez Cromm Cruac w 19 Lut 2016, 23:50

A JA ZAKŁADAM X23 I DOSTĘPU NIE BEDZIE MIAŁ NIKT I NIC NIE BEDZIE!
Image

"Twoja opowieść mnie znudziła albowiem nie była o mnie" - Król Julian
Awatar użytkownika
Cromm Cruac
Modder

Posty: 2541
Dołączenie: 22 Sty 2010, 19:01
Ostatnio był: 26 Lip 2023, 10:13
Miejscowość: Londyn / Bielsko-Biała
Kozaki: 1077

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez KoweK w 20 Lut 2016, 01:09

KOSHI napisał(a):Opowiadania były git, tylko większość ma wyjebongo, ale każdy ku*wa chciał antologii forumowej.

A antologii nie będzie bo baba focha strzeliła. :caleb:
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5642
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 08 Mar 2024, 14:32
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1470

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez Kudkudak w 20 Lut 2016, 01:52

Trwają pracę nad fuzją chatboxa z portalsteam z samymi baranami :u3:
Image
Image Image Image Image Image
Awatar użytkownika
Kudkudak
Legenda

Posty: 1462
Dołączenie: 02 Lis 2011, 18:55
Ostatnio był: 02 Maj 2020, 00:25
Miejscowość: atomizer
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: RPG-7u
Kozaki: 656

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez KOSHI w 20 Lut 2016, 11:23

@ Kowek

Jak to naprawdę było nie będę wnikał. Słyszałem dokładnie odwrotną wersję, kto jomby odpie*dalał. Zresztą mam na to i tak wyje*ane, bo jestem już tu tylko praktycznie gościem. Wasz cyrk, wasze małpy. Jesteście dorośli, to róbcie co chcecie. Kłóćcie się, dogadujcie się, róbcie antologię albo i nie, mnie to lata. Nie będę nikogo adwersarzem, bo mam to aktualnie gdzieś. Forum ma jeszcze potencjał, mimo, iż wszystkie tematy przewałkowane 100 razy, no ale jakoś to nie idzie w parze z dalszym rozwojem, chociaż szczerze, tematy to są i tak już praktycznie na wyczerpaniu. Miała być antologia, ale się coś zesrało i wuj. Trudno, nie będzie. Jak się dogadacie i będziecie chcieli moje szity, to napiszta.
Image
Awatar użytkownika
KOSHI
Opowiadacz

Posty: 1324
Dołączenie: 16 Paź 2010, 13:13
Ostatnio był: 15 Kwi 2023, 20:25
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 649

PoprzedniaNastępna

Powróć do Strona i forum

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości