FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Wasze uwagi dotyczące strony i forum Stalker.pl

FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez Quinn w 29 Mar 2008, 08:06

Witajcie!
By ujednolicić decyzje, jak i uniknąć w przyszłości sporów przedstawie wam jak będzie karane i nagradzane postępowanie na forum. :)

Społecznik, zawsze służący pomocą, aktywny, piszący inteligentne posty, pomocny - otrzymuje rangę Aktywista. Warto tu nadmienić, że nie należy napisać 1000 modyfikacji, dodatków, newsów - już nawet kilkanaście trafnych i dobrych uwag na temat gry, pomoc w projektach, itp. może przyczynić się do nominacji.

Za dobre zachowanie będą usuwane warny.

Za nagminny spam niczym SaS TrooP - 12 lub 24 godzinny ban, a następnie na czas nieokreślony ranga Spamer.

Posty z pytaniami, które są w FAQ od dziś będą tylko kasowane, dlatego nalegam, by na nie NIE ODPOWIADAĆ!

W tym temacie będą od czasu do czasu pisał post pod postem.
Awatar użytkownika
Quinn
Ekspert

Posty: 712
Dołączenie: 14 Cze 2007, 13:37
Ostatnio był: 26 Sty 2024, 17:02
Miejscowość: Seattle, budynek z elektryczną owcą na dachu...
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 4

Reklamy Google

Postprzez cmlPL w 30 Mar 2008, 00:04

To tak, po pierwsze - artykuły na stalker.pl, czas to poruszyć troche ludzie, proponuje przekazanie takiej możliwości komuś często dostępnemu, z którym łatwo i szybko można się dogadać, czy może Q. już ma taką możliwość, bo nie wiem :> Jak tak to sry.

Po drugie - off-top jak k. napisał - nazwa zobowiązuje i proponuje tam zaglądać z dystansem modzi. To jest dział do spamowania, żartowania i rozważań na różne tematy. Licznik postów i jego wyłączenie to niekoniecznie dobry pomysł, ale jak kto woli.

Po trzecie - FAQ - To ma być widoczne, czy można to jakoś powiększyć, czy inny ch... żeby młodzi gniewni to widzieli, a nie się zrażali do forum, że mają 1 post i jedno ostrzeżenie.

Po ente - coś jeszcze ? Proponować, można to jakoś naprawić...
cmlPL
Łowca

Posty: 468
Dołączenie: 19 Sie 2007, 21:33
Ostatnio był: 06 Paź 2013, 05:06
Miejscowość: Niedaleko KowKa
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Sniper Obokan
Kozaki: 2

Postprzez Towarzysz Lenin w 30 Mar 2008, 00:30

Ja proponuję ogłosić wybory na modów, z okresem próbnym. Jak ktoś wg. użytkowników nie zda egzaminu to wylatuje ze stanowiska. A i klawisz, zmień trochę nastawienie do ludzi. Bądź bardziej przyjacielski, szanuj zdanie innych, wszyscy będą zadowoleni.

Towarzysz Lenin
Wygnany z Zony

Posty: 409
Dołączenie: 25 Sie 2007, 18:15
Ostatnio był: 08 Sty 2015, 23:41
Miejscowość: Pokój 771.
Kozaki: 0

Postprzez Lukass1613 w 30 Mar 2008, 00:56

Odrazu lepiej :P Nie wiem może jeśli chodzi o posty...To może po osiągnięciu rangi starszy stalker powinno się otrzymywać np.pochwałę?Chciałbym aby właśnie jak mój przedmówca zaznaczył na stalker.pl było więcej artykułów,newsów itd.
Awatar użytkownika
Lukass1613
Tropiciel

Posty: 375
Dołączenie: 08 Mar 2008, 23:34
Ostatnio był: 03 Lut 2017, 15:56
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 4

Postprzez Gildon w 30 Mar 2008, 02:08

Dokładnie, przede wszystkim więcej artykułów i newsów. Do tej pory nie ma newsa o oficjalnej dacie wydania CS, a powinna... Bądź co bądź to ważny nius.
Image
Awatar użytkownika
Gildon
Stalker

Posty: 112
Dołączenie: 13 Lut 2008, 03:36
Ostatnio był: 20 Wrz 2010, 21:09
Kozaki: 2

Postprzez fjk w 30 Mar 2008, 07:36

My userzy forum stalker.pl jesteśmy przeciwni rządom jednej osoby, która:
-nie uznaje zdania innych osób.
-jest przeciwna jakimkolwiek większym zmianom których chciałoby większość osób na forum.
Nasze już nie postulaty co PROPOZYCJE.
-admin funkcją jedynie techniczną, ew. zarządzającą ale WYŁACZNIE w porozumieniu z osobami wytypowanymi przez userów/bądz z samymi userami.
- Aktywne udzielanie sie adminów w sprawach dodawania artykułów, fanficków, fanartów
-zniesienie "specjalnych rang", chyba że nadawanie ich poprzez userów (dla osób szczególnie zasłużonych)
-moderatorzy wybierani spośród userów ogólnie na forum znanych, potrafiących się dobrze zachować. (a nie wśród "kogo sobie wybiore")
- Wybranie nowej ekipy przez userów, a nie klawisza (to co u góry, tylko że to userzy powinni wybierać, my przebywamy na forum więcej czasu np. dziennie niż adminowie)
- Większego respektu dla zdania userów.
-przyjęcie do regulaminu punktu zachowanego w duchu:
"Nie ma równych i równiejszych, chociaż tutaj w 'wirtualnym świecie'"
Forum dla wielu z nas było miejscem radości, informacji i wymiany myśli (mimowszystko niezależnej w wielu płaszczyznach od sprzętu po politykę). Niestety ostatnim czasy bardzo się zmieniło-na gorsze... Nie chcemy przejąć władzy, my chcemy coś zmienić.
Podpisano: fjk, cmlPL
- Towarzysz Lenin
kto chce niech się pod tym podpisze, my niechcemy nic więcej.
We have our objectives... That's all.
Awatar użytkownika
fjk
Łowca

Posty: 400
Dołączenie: 27 Lis 2006, 17:41
Ostatnio był: 01 Sie 2010, 11:07
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 1

Postprzez Quinn w 30 Mar 2008, 08:05

Aktualnie moje propozycje nadania rangi Aktywista:

Stalk3r
cmlPL
Vaniol

Ranga zostaje im przydzielona. :)
Serdecznie gratuluję.
Awatar użytkownika
Quinn
Ekspert

Posty: 712
Dołączenie: 14 Cze 2007, 13:37
Ostatnio był: 26 Sty 2024, 17:02
Miejscowość: Seattle, budynek z elektryczną owcą na dachu...
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 4

Postprzez klawisz w 30 Mar 2008, 08:49

Już pisałem, idiotyczne jest to, że rozsyłaliście to użytkownikom przez prywatne wiadomości podburzając i pisząc na mnie epitety. Mimo wszystko odniosę się do tego, chociaż nie powinienem...

-admin funkcją jedynie techniczną, ew. zarządzającą ale WYŁACZNIE w porozumieniu z osobami wytypowanymi przez userów/bądz z samymi userami.


Tak jak pisałem, moja funkcja nie zależy od nikogo. Ja stworzyłem to forum i będę je administrował na równi z innymi administratorami i moderatorami ale oczywiście ostatnie słowo dalej do mnie będzie należeć, tak niestety musi być.

- Aktywne udzielanie sie adminów w sprawach dodawania artykułów, fanficków, fanartów


Czy chodzi o stronę? Oczywiście postaram się nadrobić zaległości i pododawać to i owo ale przydaliby się dwaj porządni dodatkowi redaktorzy na stronę (tacy co by naprawdę pracowali!).

-zniesienie "specjalnych rang", chyba że nadawanie ich poprzez userów (dla osób szczególnie zasłużonych)


Nie ma specjalnych rang. Dla świętego spokoju, ranga "Sex und przemoc" xiendza zostaje zniesiona i wkrótce zamieni się w rangę "Opowiadaczy".

-moderatorzy wybierani spośród userów ogólnie na forum znanych, potrafiących się dobrze zachować. (a nie wśród "kogo sobie wybiore")


Tak zawsze było i będzie.

- Wybranie nowej ekipy przez userów, a nie klawisza (to co u góry, tylko że to userzy powinni wybierać, my przebywamy na forum więcej czasu np. dziennie niż adminowie)


Zgadzam się, zaraz stworzę nowy temat do składania propozycji na dwa stanowiska moderatorów.

- Większego respektu dla zdania userów.


Eh.. zawsze było, jejku :P

-przyjęcie do regulaminu punktu zachowanego w duchu:
"Nie ma równych i równiejszych, chociaż tutaj w 'wirtualnym świecie'"


I tutaj musimy sobie coś wyjaśnić. Jak wszędzie tak i na forum istnieje pewna hierarchia. Są administratorzy, moderatorzy i użytkownicy. Te dwie pierwsze grupy dbają o porządek społeczności. Oczywiście każdy, każdego powinien szanować, mimo to większe przywileje ma administracja (na przykładzie państwa to dobrze widać). Tego nie możemy zmienić, bo powstała by anarchia, a czegoś takiego na pewno nikt tutaj nie chce. Tak więc szacunek od każdego dla każdego.
Awatar użytkownika
klawisz
Retired

Posty: 684
Dołączenie: 16 Lis 2004, 14:27
Ostatnio był: 05 Mar 2024, 18:38
Miejscowość: Sopot
Kozaki: 87

Postprzez fjk w 30 Mar 2008, 09:23

ehhh... przedstwailiśmy nasze propozycje. Powiem szybko i sprawnie: anarchia NIE "=" się chaos, a jeśli są ludzie którzy są w stanie utrzymać swoje zapędy do władzy itd. na wodzy, to wtedy tworzy nam się społeczeństwo prawdziwie wolne... nawet w wirtualnym świecie. A jesli to my, userzy będziemy wybierać moderatorów to automatycznie się "zaprowadzi" zasadę
"nie marównych i równiejszych"... jedyny problem to administracja. My się poprostu boimy, co się bedzie działo z tym forum... nie chcemy następnych odejść osób które to forum budowały... koniec, mówię to jako user który tu zdrowo ponad rok siedzi... Bo w każdym odejściu takiej osoby był udział m.in administracji.
We have our objectives... That's all.
Awatar użytkownika
fjk
Łowca

Posty: 400
Dołączenie: 27 Lis 2006, 17:41
Ostatnio był: 01 Sie 2010, 11:07
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 1

Postprzez Crisu w 30 Mar 2008, 10:55

Hmm... Ja sugerowałbym dodanie takiego małego przycisku - "Raport".

Wiem, że "siły wyższe" tego forum działają nadzwyczaj szybko, ale przydałby się taki klikacz, po wciśnięciu którego pojawiłoby się okienko/strona z małym polem do wypełnienia, co do powodu wysłania raportu (który to leciałby do adminów lub modów w formie jakby PW).
Po prostu ma to na celu poinformowanie o nieprawidłowościach w danym temacie, nadmiernym spamie itp.
Bo chyba szybsze, wygodniejsze i lepsze to niż ciągłe wysyłanie PW.
"Дай мне мой респект, не больше не меньше."
Awatar użytkownika
Crisu
Legenda

Posty: 1402
Dołączenie: 05 Paź 2007, 20:16
Ostatnio był: 26 Sty 2017, 10:51
Kozaki: 47

Postprzez klawisz w 30 Mar 2008, 11:02

-CRISTO- napisał(a):Hmm... Ja sugerowałbym dodanie takiego małego przycisku - "Raport".

Wiem, że "siły wyższe" tego forum działają nadzwyczaj szybko, ale przydałby się taki klikacz, po wciśnięciu którego pojawiłoby się okienko/strona z małym polem do wypełnienia, co do powodu wysłania raportu (który to leciałby do adminów lub modów w formie jakby PW).
Po prostu ma to na celu poinformowanie o nieprawidłowościach w danym temacie, nadmiernym spamie itp.
Bo chyba szybsze, wygodniejsze i lepsze to niż ciągłe wysyłanie PW.


O, to jest świetny pomysł! Jak tylko znajdę odpowiedni skrypt, to coś takiego będzie ;)
Awatar użytkownika
klawisz
Retired

Posty: 684
Dołączenie: 16 Lis 2004, 14:27
Ostatnio był: 05 Mar 2024, 18:38
Miejscowość: Sopot
Kozaki: 87

Postprzez SithLord w 30 Mar 2008, 11:14

O ile wiem to większość "gotowców" ma ten skrypt. Bardzo mi się podoba twoja zmiana postawy na bardziej przystępną! Więcej dialogu i będzie dobrze!
Image

Stalker Clear Sky <- Nadzieja na lepszego stalka
Awatar użytkownika
SithLord
Stalker

Posty: 153
Dołączenie: 04 Wrz 2007, 20:50
Ostatnio był: 08 Lip 2008, 16:48
Kozaki: 0

Następna

Powróć do Strona i forum

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości