Pytanie - niedziałający tag [youtube]

Wasze uwagi dotyczące strony i forum Stalker.pl

Pytanie - niedziałający tag [youtube]

Postprzez PMG w 13 Wrz 2015, 21:14

Cześć. Mam mały problem z tagiem [YouTube]. Mianowicie... nie mogę go używać. Gdy próbuję wstawić jakiś filmik, nie chce on "wskoczyć" do posta, widać tylko niedający się otworzyć link zamknięty w owym tagu. Co ciekawe, próbowałem to zrobić też na innym komputerze i korzystając z innej przeglądarki. Bez zmian. Czy to jakiś problem z moim kontem? Jeżeli takie pytanie już gdzieś padło, to przepraszam, ale nie znalazłem.
Awatar użytkownika
PMG
Redaktor

Posty: 376
Dołączenie: 12 Gru 2010, 10:30
Ostatnio był: 06 Gru 2023, 13:29
Frakcja: Zombie
Ulubiona broń: Viper 5 9x18
Kozaki: 127

Reklamy Google

Re: Pytanie - niedziałający tag [youtube]

Postprzez Tajemniczy w 13 Wrz 2015, 21:21

Pewnie w adresie filmu masz "https" zamiast "http" i dlatego nie działa ci link. Wstaw link bez "s" i będzie działać.

Za ten post Tajemniczy otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive PMG.
Awatar użytkownika
Tajemniczy
Monolit

Posty: 2188
Dołączenie: 13 Sie 2010, 20:48
Ostatnio był: 14 Cze 2021, 19:41
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 517

Re: Pytanie - niedziałający tag [youtube]

Postprzez Pangia w 14 Wrz 2015, 15:04


Z tym sobie kojarz.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854


Powróć do Strona i forum

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości