IRC w miejsce /sb/

Wasze uwagi dotyczące strony i forum Stalker.pl

Re: IRC w miejsce /sb/

Postprzez Gro3a w 21 Lut 2016, 22:51

Jako, że długo mnie na forum nie było (bo i tak niewielu cieszy się na mój widok) to się niezłe burdello bum bum zrobiło. SB miało swój klimat i przede wszystkim prostotę komunikacji między userami o błahostkach, ale jakiś " per pan" postanowił to zmienić... Boją się "pisiorów", czy jak? Forum chyba na prawdę zaczyna umierać i to nie przez uźydkowników, a przez administrację mającą wyje*ane na opinię tych, którzy to forum "budują". A jako, że konstytucja zapewnia nam wolność słowa i wypowiedzi nie mamy się czego bać. Ale jak to w zwyczaju naszych rodaków, lepiej utrudnić innym życie i narzucić komuś swoje widzimisię, bo tak łatwiej. Teraz zadaję sobie pytanie: "kto to ku*wa wymyślił?"
Nie ma miłości, jest tylko żądza. Nie do człowieka, a do pieniądza.

Dziękuję Ci Boże, za te wspaniałe dni, bez których nie mógłbym teraz żyć. Dziękuje Ci za te wspaniałe chwile, bo w swym życiu nie miałem ich aż tyle. Za wszystkie spędzone w samotności i za te szczęśliwe, pełne miłości...

Za ten post Gro3a otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Gorianov.
Awatar użytkownika
Gro3a
Technik

Posty: 718
Dołączenie: 05 Maj 2012, 22:26
Ostatnio był: 02 Wrz 2023, 01:37
Miejscowość: Lubawa - warmińsko-mazurski Sosnowiec
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sawn-off Double-barrel
Kozaki: 294

Reklamy Google

Re: IRC w miejsce /sb/

Postprzez Józio w 22 Lut 2016, 00:58

Dajcie normalne SB, a nie jakieś gnwo. Ten kto to wymyślił powinien zapier*alać po galerze i to dwa razy :facepalm: .
JESTEM PEDAŁEM
Awatar użytkownika
Józio
Tropiciel

Posty: 334
Dołączenie: 30 Lis 2014, 15:04
Ostatnio była: 23 Lut 2024, 23:56
Miejscowość: Moje hobby: obciąganie kutasów
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: SVUmk2
Kozaki: 105

Re: IRC w miejsce /sb/

Postprzez klawisz w 22 Lut 2016, 07:50

Tematu nie ma sensu ciągnąć, IRC zostanie dopóki nie znajdzie się czegoś lepszego.
Awatar użytkownika
klawisz
Retired

Posty: 684
Dołączenie: 16 Lis 2004, 14:27
Ostatnio był: 05 Mar 2024, 18:38
Miejscowość: Sopot
Kozaki: 87

Poprzednia

Powróć do Strona i forum

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości