Klawisz jak zwykle...

Wasze uwagi dotyczące strony i forum Stalker.pl

Klawisz jak zwykle...

Postprzez Microtus w 29 Lip 2009, 22:25

CrisuSPW - ban na tydzień za ciągłe docinki w kierunku administracji. Długo to znosiłem ale jak ktoś to robi specjalnie to niech nie liczy na to, że będę się go bał. Oczywiście jestem pewien, że za chwilę podniesie się krzyk kolegów Crisa ale jednak polecam popatrzeć obiektywnie co on przez długi czas wypisuje o nas.


No tak stary to teraz Cristo zejsrał sie w majty, ale mu pokazałeś...

Do tego nie o nas tylko o was ;) i boli jak każda krytyka. A tej to nigdy nie znosiłeś.
Nie bronię Crista bo w zasadzie nie wiem co on takiego pisał jakoś znaleźć nie mogę a nie chce mi się grzebać w SB.
Jednak jakoś tak dziwne jest to że każdy administrator, który odchodził był banowany lub robiono z niego nie wiadomo kogo. Daje do myślenia...

PS: Zapewne załadujesz mi bana, ale nie martw się, już się do nich przyzwyczaiłem... :kotek:
PPS: A tak na serio to chłopaku więcej luzu i dystansu.
War. War never changes...
Bury
zapraszam do lektury :)
Awatar użytkownika
Microtus
Legenda

Posty: 1028
Dołączenie: 18 Cze 2007, 14:31
Ostatnio był: 19 Sty 2019, 22:54
Miejscowość: łorsoł
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 106

Reklamy Google

Re: Klawisz jak zwykle...

Postprzez Soviet w 29 Lip 2009, 22:31

Image
r u avin a giggle m8? LA nie będzie.
Image
Awatar użytkownika
Soviet
Very Important Stalker

Posty: 2736
Dołączenie: 07 Maj 2005, 13:41
Ostatnio był: 30 Sty 2023, 16:16
Miejscowość: Wow
Kozaki: 787

Re: Klawisz jak zwykle...

Postprzez klawisz w 29 Lip 2009, 22:40

No tak stary to teraz Cristo zejsrał sie w majty, ale mu pokazałeś...


Wiem, że to kozak, SPW i inne skróty. HWDP.
Nie mam co się z nim równać, po dachach nie biegam.

i boli jak każda krytyka.


Dlaczego innych nie banuję za merytoryczną krytykę?

Nie bronię Crista bo w zasadzie nie wiem co on takiego pisał jakoś znaleźć nie mogę a nie chce mi się grzebać w SB.


To po jaką cholerę założyłeś ten temat? ;)

Jednak jakoś tak dziwne jest to że każdy administrator, który odchodził był banowany lub robiono z niego nie wiadomo kogo.


Każdy tzn. MCaleb.
Cristo sam odszedł, stosunki były w miarę OK między nami ale ciągłe docinki muszą się skończyć. Z szacunku do jego pracy i również osoby to jest tylko tydzień.

PS: Zapewne załadujesz mi bana, ale nie martw się, już się do nich przyzwyczaiłem...


Do czego się przyzwyczaiłeś? Do banowania Ciebie na tym forum?
W porównaniu do reszty administracji mało banów rozdaję ;)

PPS: A tak na serio to chłopaku więcej luzu i dystansu.


Ok ziombel ale ja mam ogromny dystans do siebie. Nawet nie rozmawialiśmy prywatnie więc skąd to możesz wiedzieć? Czy Tobie jak ktoś podgryza to siedzisz z założonymi rękoma? Ja tak siedziałem kilka tygodni ale czas to było ukrócić. Pytanie brzmi czy Cristo po powrocie dalej tak będzie się zachowywał? Mam nadzieję, że zrozumiał błąd i nie. Wtedy wszyscy będą szczęśliwi.
Awatar użytkownika
klawisz
Retired

Posty: 684
Dołączenie: 16 Lis 2004, 14:27
Ostatnio był: 05 Mar 2024, 18:38
Miejscowość: Sopot
Kozaki: 87


Powróć do Strona i forum

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości