Problem z shoutboxem

Wasze uwagi dotyczące strony i forum Stalker.pl

Problem z shoutboxem

Postprzez xxKoMiSxx w 09 Paź 2009, 19:09

Witajcie, Bracia Stalkerzy :)
Otóż mam problem - nie mogę pisać w shoutboxie. Na wszystkich innych forach phpbb3 mogę, jednak na tym - nie.
Próbowałem pisać na różnych przeglądarkach, wyłączać adblocka itp., jednak bezskutecznie..
Po długich zastanowieniach pomyślałem, że może dostałem bana na SB.. Tylko za co?

Proszę Administrację o udzielenie odpowiedzi.

Pozdrawiam.
xxKoMiSxx
xxKoMiSxx
Stalker

Posty: 56
Dołączenie: 17 Mar 2009, 21:11
Ostatnio był: 07 Lut 2017, 17:37
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 2

Reklamy Google

Re: Problem z shoutboxem

Postprzez Crisu w 09 Paź 2009, 19:22

Twój problem opisałem w SB, nie wiem czy zauważyłeś...

[09 Paź 2009, 19:06] CrisuSPW: A Komis nie może pisać w SB bo ma 'tm' w nicku. xD


Po prostu musisz poczekać, aż któryś admin ujrzy ten wątek i usunie z Twojego nicku znaczek ™, gdyż SB nie obsługuje tego typu znaków dodatkowych. Wiem, ponieważ sam miałem dokładnie ten sam problem co Ty. W tej chwili u nas ten znaczek funkcjonuje jako oznaka bana na SB, admin dodaje coś takiego do nicku i osoba 'nagrodzona' nie może wypowiadać się tylko w Shoucie, natomiast ma możliwość pisania postów na forum.

- - -

Wydaje mi się, że wątek nie powinien lądować na Wysypisku, a zostać w razie czego dla osób, które będą borykały się z tą samą zagwozdką. Bądź zwyczajnie scalić tutejsze posty z wątkiem generalnym nt. Forum by więcej się nie powtarzać.
"Дай мне мой респект, не больше не меньше."
Awatar użytkownika
Crisu
Legenda

Posty: 1402
Dołączenie: 05 Paź 2007, 20:16
Ostatnio był: 26 Sty 2017, 10:51
Kozaki: 47


Powróć do Strona i forum

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: svt07 oraz 3 gości