Zmiany w ekipie

Wasze uwagi dotyczące strony i forum Stalker.pl

Re: Zmiany w ekipie

Postprzez Wiewi0r w 18 Paź 2014, 17:40

Sądząc po wczorajszej rozmowie z Kowkiem na żywo, powiedziałbym, że pierwszym powodem odejścia jest Survarium, konkretnie ogrom zajęcia związanego ze stawianiem nowego forum, ogarnianiem nowych i zaległych materiałów od twórców i szeroko pojętymi rozmowami z Vostok Games, a dopiero na drugim miejscu fakt faktycznego wku*wu z powodu, że ostatecznie towarzystwo na SB "przegło pałke".
BTW, nie chciał uwierzyć, że nagle aż tak za nim tęsknicie.
Things are going to get unimaginably worse, and they are never, ever, going to get better.
- K.V.
Za Wilkiem nawet w ogień skoczę.
Попутного ветра!
Awatar użytkownika
Wiewi0r
Przewodnik

Posty: 965
Dołączenie: 27 Maj 2013, 22:33
Ostatnio był: 24 Sty 2018, 17:29
Miejscowość: Warszawa/Częstochowa
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper TRs 301
Kozaki: 164

Reklamy Google

Re: Zmiany w ekipie

Postprzez Glaeken w 18 Paź 2014, 18:03

Wiewiór prawdę rzecze.
Awatar użytkownika
Glaeken
Administrator

Posty: 1034
Dołączenie: 16 Lip 2011, 17:53
Ostatnio był: 15 Mar 2023, 21:32
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 371

Re: Zmiany w ekipie

Postprzez Najemnik w 18 Paź 2014, 19:33

Gizbarus napisał(a): Argument Najemnika "ciesz się bo dzięki mnie masz kolorek" najchętniej wsadziłbym mu w dupę i obrócił - nic mi po kolorach nie przyjdzie, jak forum niedługo się rozleci w cholerę.


Nie no, jak rozumiem, że śmieszkowaliśmy na shoutboxie. No ale widzę, jednak jesteś debilem. Myślałem, że wiele razy mówienie Ci, byś nie brał moich wypowiedzi na serio jakoś do Ciebie nie dociera i masz zawsze swoje trzy słowa do dopowiedzenia, by wyjść na jak największego yntelygenta, a wychodzisz tylko na zarozumiałego betona.
Ogarnij, że to jest shoutbox, a nie co chwilę dostajesz bólu dupy, o cokolwiek. Dla Ciebie to chyba powinny iść zwroty grzecznościowe typu: "A Pan Witcher to jak się dzisiaj miewa? Z komputerem wszystko w porządku?" a obelgi typu "Nie zrozumieliśmy się chyba, ale jest Pan w błędzie i powinien Pan rozważyć swoje słowa, ponieważ uderzają one w moją osobę i myślę, że Pan jest głupi."

(a raczej dla tych, dla których wkurzanie wszystkich wokoło jest świetną rozrywką).


No tak, trzeba było napisać stricte do mnie i jak zauważyłem, na razie o głupie podśmiechujki wkurzasz się tylko TY. No ale Twoje ego przerastające Twoją wagę widzę zaczyna uderzać Ci już za ostro do głowy.
To ja też mam apel do was (a raczej do tych, którzy myślą, jacy oni to nie są i ich celem życiowym jest pouczanie wszystkich)- zluzujcie poślady, bo widzę, że jak tak dalej pójdzie, to na starość dzieciaki będą w Was kamieniami rzucać, za to, że jesteście tymi wkurzającymi dziadkami, przez których nie mogą się bawić.

Pangia napisał(a):Trza było w k♥rwę SB wyłączyć i byłby spokój. Paru takich Najemników straciłoby sens istnienia na forum i po miesiącu by sobie „wybyli” z braku zajęć.


Shoutbox był wiele razy wyłączany, a o dziwo wciąż tu wchodzę. Przecież powinienem sobie pójść, gdy został wyłączony.
No i jakbyś nie zauważył, to na forum trzymam kulturę wypowiedzi (no chyba, że wkurzy mnie taki Gizbarus ze swoim mędrkowaniem), no ale oczywiście takie Pangie to od razu hurr durr shoutbox zły, shoutbox niedobry. Mam takie głupie pytanie. Jak nie widzisz sensu jego istnienia, to hmm... Po co w ogóle scrollujesz na sam dół strony?

A, jeszcze wątek tego, że źle i niedobrze, bo do nowych mówi się: "co to za multikonto?" i od razu wielkie halo. Wielu przez to przechodziło. O dziwo T-man, LSkiper, Mito, Valvi i inni użytkownicy, którzy siedzą na shoutboxie jakoś nie płaczą o to, że zostali nazwani multikontami, tylko siedzą.
Nie wiem, skąd ten proceder, ale chyba z podobnego powodu, jaki na forum miał niedawno miejsce. Jeden użytkownik miał kilka kont, z których pisał na zmianę, moderatorzy widząc, że to multikonto nie zrobili kompletnie nic. Tak więc hmm... No.

No i na zacytuję dwa posty napisane przede mną. Zobaczycie, jak hipokrytyczne jest wasze psioczenie.
Realkriss napisał(a):Jak Kowek był adminem, to wszyscy srali po pachy ze śmiechu, że rururururururkowiec i kowuna, teraz go wszyscy cenią i szanują. Tęsknią jak dziadkowie z mojego pokolenia za Gierkiem.


T-man napisał(a):Najpierw wyzwanie Kowka na każdym kroku, teraz płacz, że trzeba było go szanować. Według mnie to skoro nie potrafił utemperować kilku typów z sb, to nie nadawał się do prowadzenia tego forum. Poza tym to podjął kilka złych decyzji które teraz się mszczą.


Dziękuje, możecie teraz wylać na mnie swoje smutki, żale i tym podobne, jaki ja to jestem niedobry i dlaczego to przeze mnie Kowek odszedł. A ja tu oczywiście jestem, nie zostałem zbanowany, więc tak, to moja wina. Tylko i wyłącznie moja wina.
16:19 Edka: Strach się odezwać, wszystko chu*owe i wszyscy brzydcy.

Za ten post Najemnik otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Gość,
Negative Red Liquishert, mCq.
Awatar użytkownika
Najemnik
Tropiciel

Posty: 281
Dołączenie: 28 Lut 2009, 02:41
Ostatnio był: 09 Wrz 2023, 18:24
Miejscowość: Gopnikowo
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Sniper Obokan
Kozaki: 261

Re: Zmiany w ekipie

Postprzez Szagart w 18 Paź 2014, 20:10

Jestem na tym forum mniej-więcej od roku, większość z was pewnie mnie nawet nie kojarzy, na SB jestem sporadycznie, ale też na moje''Siemka wszystkim'' zostałem przywitany ''multikontem'', przez pewną osobę.Przyznam, zirytowało mnie to, ponieważ nigdy na podobnym forum nie byłem i nie wiedziałem, że taki tu folklor, lecz teraz wchodząc czuję się całkiem akceptowany. Czytałem posty, widziałem , że z Kowka mieli polewkę, lecz również widziałem, że on poniekąd to ignorował, brał za żart. Teraz uznał, że użytkownicy przesadzili, i zrobiło mu się przykro.Czy nie mógł powiedzieć, że są granice, i jako admin wyciągnąć konsekwencje? Ja nie wiem czemu tak nie zrobił, bądź uznał, że to nic nie da. Według mnie co do zmiany, to powinno się właśnie zmienić nastawienie do nowych userów, a nie siedzieć w starej grupie od lat i zaczynać od ''nowociot'', ''multikont''. Konflikt z Userem 100 był tego przykładem, że pewne tradycje powinno się zmienić, a nie odpowiadać ''taki mamy klimat,sorry'' , ''zmień forum''. Potem się dziwić, że forum zamiera, lub są gównoburze , gdyby userzy nowi się dobrze czuli, Kowek pewnie w tłumie osób śmiechów i innych wyzwisk nie widział nie słyszał, ale jak ''starocioty'' chcą zostać w starym gronie to niedługo forum umrze. Nie ma winnych, wszyscy jesteśmy winni obecnej sytuacji i tylko my możemy to zmienić.

Dziękuję
Ostatnio edytowany przez Szagart 18 Paź 2014, 23:02, edytowano w sumie 2 razy
|| i7-9700K 5.00GHz | 16GB DDR4 RAM | Asus Strix RTX 2070 Super Advanced 8GB GDDR6 | Windows 10 x64 ||

Za ten post Szagart otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive scigacz1975.
Szagart
Ekspert

Posty: 707
Dołączenie: 30 Paź 2013, 00:54
Ostatnio był: 20 Sie 2023, 19:41
Miejscowość: Wrocław
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 76

Re: Zmiany w ekipie

Postprzez Soviet w 18 Paź 2014, 20:12

Dawaj spacje po przecinkach zią.
r u avin a giggle m8? LA nie będzie.
Image

Za ten post Soviet otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Szagart.
Awatar użytkownika
Soviet
Very Important Stalker

Posty: 2736
Dołączenie: 07 Maj 2005, 13:41
Ostatnio był: 30 Sty 2023, 16:16
Miejscowość: Wow
Kozaki: 787

Re: Zmiany w ekipie

Postprzez Gizbarus w 18 Paź 2014, 20:13

Teraz z racji udupienia taką a nie inną funkcją będę musiał zgrzecznieć, żeby różni maruderzy potem nie mogli mi zarzucić, że jedno mówię, a drugie robię... Tak więc, ja postaram się zmienić. Nie wiem jak reszta, wisi mi to. Ale przynajmniej zacznę od siebie.
A czy TY już przeczytałeś i oceniłeś moją twórczość?
"Samotność w Zonie" - nadal kontynuowana.
"Dawno temu w Zonie" - tylko dla weteranów forum.
"Za późno" - czerwona część cyklu "Kolory Zony"
"Akurat o czasie" - biała część cyklu "Kolory Zony"
"Za wcześnie" - niebieska część cyklu "Kolory Zony"
"Pęknięte Zwierciadło" - mini-cykl o Zonie w wersji noir

Za ten post Gizbarus otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Wheeljack, atikabubu, Imienny, Wiewi0r.
Awatar użytkownika
Gizbarus
Opowiadacz

Posty: 2895
Dołączenie: 18 Paź 2011, 16:44
Ostatnio był: 07 Cze 2023, 10:07
Miejscowość: Zadupie Mniejsze Wybudowania Kolonia II
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 854

Re: Zmiany w ekipie

Postprzez aen87 w 18 Paź 2014, 20:41

Tak to jest jak koleżki sobie nadają rangi i robi się... no właśnie.

Za ten post aen87 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Pangia.
aen87
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 30 Sie 2013, 19:46
Ostatnio był: 01 Paź 2020, 02:01
Kozaki: 1

Re: Zmiany w ekipie

Postprzez Wheeljack w 18 Paź 2014, 20:50

Rozumiem, że lepiej byłoby dać moda niekoledze żebyśmy się kłócili i żeby był jeszcze większy burdel? Pozwól, że ja dobiorę ekipę, Gizbarus najbardziej się nadawał to dostał.
Awatar użytkownika
Wheeljack
Administrator

Posty: 1918
Dołączenie: 13 Kwi 2009, 18:52
Ostatnio był: 13 Wrz 2023, 13:49
Miejscowość: Fraktal
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 722

Re: Zmiany w ekipie

Postprzez Gizbarus w 18 Paź 2014, 20:53

Akurat w związku z wrodzonym lenistwem i unikaniem odpowiedzialności większej, niż otworzenie pudełka ciastek nie prosiłem się o to, ani nawet nie zasugerowałem - Jensen w avatarze nie bez powodu ("I never asked for this") :suchar:

Ale akurat tłumaczyć się nikomu z tego chyba nie muszę, tak z drugiej strony. Jak się nie nadam, to przestanę być modem i tyle, krótka piłka.
A czy TY już przeczytałeś i oceniłeś moją twórczość?
"Samotność w Zonie" - nadal kontynuowana.
"Dawno temu w Zonie" - tylko dla weteranów forum.
"Za późno" - czerwona część cyklu "Kolory Zony"
"Akurat o czasie" - biała część cyklu "Kolory Zony"
"Za wcześnie" - niebieska część cyklu "Kolory Zony"
"Pęknięte Zwierciadło" - mini-cykl o Zonie w wersji noir

Za ten post Gizbarus otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive caleb59.
Awatar użytkownika
Gizbarus
Opowiadacz

Posty: 2895
Dołączenie: 18 Paź 2011, 16:44
Ostatnio był: 07 Cze 2023, 10:07
Miejscowość: Zadupie Mniejsze Wybudowania Kolonia II
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 854

Re: Zmiany w ekipie

Postprzez Gro3a w 18 Paź 2014, 21:06

Kiedyś Kowek obiecał mi własną rangę technika a teraz przychodzą takie wieści :\ No nic, widać, ę jednak te forum umiera i nie ma co z siebie robić bohatera. Niestety też chciałem, by nasze forum miało jak najlepszą opinię wśród podobnych, ale widać, że się nie da.
Nie ma miłości, jest tylko żądza. Nie do człowieka, a do pieniądza.

Dziękuję Ci Boże, za te wspaniałe dni, bez których nie mógłbym teraz żyć. Dziękuje Ci za te wspaniałe chwile, bo w swym życiu nie miałem ich aż tyle. Za wszystkie spędzone w samotności i za te szczęśliwe, pełne miłości...
Awatar użytkownika
Gro3a
Technik

Posty: 718
Dołączenie: 05 Maj 2012, 22:26
Ostatnio był: 02 Wrz 2023, 01:37
Miejscowość: Lubawa - warmińsko-mazurski Sosnowiec
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sawn-off Double-barrel
Kozaki: 294

Re: Zmiany w ekipie

Postprzez Wheeljack w 18 Paź 2014, 21:17

Skończcie już pierdzielić o umieraniu forum, proszę.
Awatar użytkownika
Wheeljack
Administrator

Posty: 1918
Dołączenie: 13 Kwi 2009, 18:52
Ostatnio był: 13 Wrz 2023, 13:49
Miejscowość: Fraktal
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 722

Re: Zmiany w ekipie

Postprzez Gro3a w 18 Paź 2014, 21:21

To powiedz, że tak nie jest :caleb: Ostatnio wraz a wydaniem LA na forum wpadają niemoty tylko po to, by dowiedzieć się co, gdzie i w jakiej misji, a cały ogół forum wiąże się z działem "prawie o wszystkim"...
Nie ma miłości, jest tylko żądza. Nie do człowieka, a do pieniądza.

Dziękuję Ci Boże, za te wspaniałe dni, bez których nie mógłbym teraz żyć. Dziękuje Ci za te wspaniałe chwile, bo w swym życiu nie miałem ich aż tyle. Za wszystkie spędzone w samotności i za te szczęśliwe, pełne miłości...
Awatar użytkownika
Gro3a
Technik

Posty: 718
Dołączenie: 05 Maj 2012, 22:26
Ostatnio był: 02 Wrz 2023, 01:37
Miejscowość: Lubawa - warmińsko-mazurski Sosnowiec
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sawn-off Double-barrel
Kozaki: 294

PoprzedniaNastępna

Powróć do Strona i forum

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: svt07 oraz 1 gość