Zmiany w ekipie

Wasze uwagi dotyczące strony i forum Stalker.pl

Zmiany w ekipie

Postprzez klawisz w 31 Gru 2009, 12:03

Mamy dziś ostatni dzień roku więc postanowiłem już jakiś czas temu, że będzie to dobra data na duże zmiany w ekipie administracyjnej Stalker.pl

Vaniol (VIS)
Osoba, która wykazała się tym, że jest niekonfliktowa. Przez ponad rok świetnie sprawował rolę administratora i za to mu bardzo dziękuję. Kilka tygodni temu podjął decyzję o rezygnacji z powodu braku czasu. Vaniol z pewnością nie odchodzi z forum więc nie płaczcie - od dziś jest VIS-em :)

xionc (VIS)
(dawniej Sprzątacz)
Człek, który ma najdłuższy staż w ekipie po mojej osobie. Często niedoceniany ze względu na brak zainteresowania grą ale trzeba pamiętać, że to nie jest potrzebne by dobrze zarządzać forum. Dziękuję Ci Patryku za te lata, widzimy się przy następnym projekcie :wink:

klawisz (VIS)
...czyli moja skromna osoba.
Miałem kilka prób odejścia ze Stalker.pl i każda nieudana, bo miałem "coś" do zrobienia i nie było komu przekazać pałeczkę.
Jednak na początku tegorocznych wakacji, gdy zaczynałem robić nową stronę Stalker.pl, podjąłem decyzję o odejściu ze stanowiska głównego administratora. Ten okres czasu (wakacje '09 do teraz) był moim zdaniem najlepszy dla Stalker.pl
Ekipa, która się utworzyła: Soviet, Kowek, caleb, Michu, Vaniol, xionc i Freezen jest bardzo dobra. W końcu też znalazłem swojego następcę, a jest nim Kowek. Ma podobne podejście do wielu spraw, jakie ja mam i myśli trzeźwo. W dodatku ma ogromny zapał do pracy jaki ja miałem w 2004 roku gdy stworzyłem Stalker.pl
Będę go wspierał technicznie ale w małym stopniu.
Dziękuję wszystkim za te 5 lat. Tworzycie wspaniałą społeczność, którą ciężko jest skopiować i przenieść (a były takie przypadki :)).
Rezygnuję z braku czasu - by nie było wątpliwości. Do zobaczenia przy nowych projektach, o których na pewno poinformuję również na Stalker.pl :D
Awatar użytkownika
klawisz
Retired

Posty: 684
Dołączenie: 16 Lis 2004, 14:27
Ostatnio był: 05 Mar 2024, 18:38
Miejscowość: Sopot
Kozaki: 87

Reklamy Google

Re: Zmiany w ekipie

Postprzez utak3r w 31 Gru 2009, 14:03

Mam nadzieję klawisz, że będziesz z nami, może w mniejszym wymiarze czasu, ale będziesz :)
Image

Za ten post utak3r otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Mruk.
Awatar użytkownika
utak3r
Modder

Posty: 2200
Dołączenie: 11 Lis 2009, 18:15
Ostatnio był: 31 Lip 2023, 16:01
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 376

Re: Zmiany w ekipie

Postprzez Vaniol w 31 Gru 2009, 14:34

Ehem no więc nie wiem jak zacząć.
Miałem na forum już chyba każdą rangę z wyjątkiem Spamera. Zarejestrowałem się tutaj za sprawą bety 2215 która wymagała keya itd. Forum polecił mi wtedy Kowek do którego zwróciłem się z prośbą o pomoc w sprawie w/w bety.

Potem już było z górki, kilka postów, pierwsze opowiadanie na forum. Wprawdzie go nigdy nie skończyłem, ba, nie było nawet zbyt dobre ale zmotywowało innych do pisania swoich opowiadań. Przez chwilę byłem Aktywistą po czym dostałem rangę Opowiadacz'a. Po jakimś czasie Klawisz zaproponował mi posadę Moderatora. Ogólnie wtedy byłem najbardziej aktywny, nie dawałem zbyt dużo warnów, o banach nie wspominając. Starałem się nakierować użytkowników na właściwe tory i mówiłem dokładnie jakie błędy popełniają.

Kiedy z ekipy odszedł Quinn, Klawisz zaproponował mi Admina. Szczerze nie spodziewałem się tego, ale na prawdę dobrze się czułem w złotym kolorze ;) Niestety moja aktywność z czasem spadała, częste wizyty na forum jednak bez zabierania głosu. Pojawiło się wielu nowych userów z którymi już nie potrafiłem się dogadać. Zrobiłem z pomocą Kowka dwa działy na stronie i na tym niestety kończę swoją role Admina.

Pozdrowienia dla wszystkich z ekipy i tych którzy mnie jeszcze kojarzą (są tacy ?).
No i przy okazji dużo szczęścia w nowym roku. :wódka:
Image Image
"And if that is not the best fuckin' example, God HimSelf killed his own motherfuckin' son. So let's sing The Death Song Kids" by Marilyn Manson
Awatar użytkownika
Vaniol
Very Important Stalker

Posty: 536
Dołączenie: 21 Lut 2007, 21:50
Ostatnio był: 14 Lut 2022, 00:12
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 11

Re: Zmiany w ekipie

Postprzez xionc w 31 Gru 2009, 15:06

Fajnie było, bunty, fuzja, dyfuzja, znowu bunty etc etc. Ha klawisz ale jednego niusa kiedyś napisałem:D
Wszystko dobre ale musi sie skończyć.
Mam nadzieje że nie spieprzycie tego co wszyscy tu zbudowali.
Goodbye & Good Luck
Image
Awatar użytkownika
xionc
Przewodnik

Posty: 906
Dołączenie: 07 Maj 2005, 13:33
Ostatnio był: 19 Lip 2022, 20:36
Miejscowość: Zg-c
Kozaki: 171

Re: Zmiany w ekipie

Postprzez Kuballa44 w 31 Gru 2009, 16:10

Klawisz, szkoda że sie usuwasz w cień, bądź co bądź bedzie brakować takiej wredoty jak Ty. ;)
Mimo wszystko, mam nadzieje że będziesz wpadał jak najczęściej, i od czasu do czasu przypominał jak to było "kiedyś".
Mimo że wcześniej mnie na forum nie było, ale nawet jako gość byłem w stanie wyczuć tą "moc". :D
Informuj o tych projektach, informuj, pewnie część ekipy sprawdzi choćby z nadzieji pociągniecia dalej tych znajomosci. :)
BTW xionc, Twój avek wywołuje u mnie ciągłe ataki śmiechu. xD
Słowa były niegdyś czarami i do dziś słowo zachowało coś ze swej siły czarodziejskiej. Słowami może człowiek uszczęśliwić lub doprowadzić do rozpaczy, słowami nauczyciel przenosi na uczniów swą wiedzę, słowami mówca porywa słuchaczy, decyduje o ich sądach i rozstrzygnięciach. -Freud.
Awatar użytkownika
Kuballa44
Beta Tester

Posty: 452
Dołączenie: 12 Wrz 2009, 08:21
Ostatnio był: 27 Lut 2022, 17:22
Miejscowość: Prawie że Koszalin.
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 297

Re: Zmiany w ekipie

Postprzez KoweK w 31 Gru 2009, 16:20

Vaniol napisał(a):Zarejestrowałem się tutaj za sprawą bety 2215 która wymagała keya itd. Forum polecił mi wtedy Kowek do którego zwróciłem się z prośbą o pomoc w sprawie w/w bety.

Dzięki za przypomnienie. :) Pamiętam to.

- - -

Trudne czasy nadeszły. Mam nadzieję, że dam radę.

Rejestrując się (pierwszy raz) w 2005 - jeszcze pod nickiem kowek_game_world (zarejestrowałem potem nowe konto w 2006, bo wstyd mi było z takim nickiem. :E) - nie sądziłem, że po latach zastąpię klawisza.

Postaram się być chociaż tak "dobry" (:D) jak klawisz. :P
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5642
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 08 Mar 2024, 14:32
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1470

Re: Zmiany w ekipie

Postprzez MatrixSTR w 31 Gru 2009, 23:40

Ja ze swojej strony chciałem podziękować Klawiszowi za stworzenie tak dobrego i przyjaznego dla wszystkich (nawet dla mnie ;) ) forum :)
A Kowkowi życze sukcesów w kontynuowaniu tego wszystkiego :)
I co by nie mówili inni to i tak to będzie najlepsze forum na temat STALKERa i nie tylko
Pozdrowienia :)
Awatar użytkownika
MatrixSTR
Modder

Posty: 1097
Dołączenie: 26 Maj 2009, 23:44
Ostatnio był: 16 Wrz 2023, 17:02
Miejscowość: Gdzieś Daleko W Wielkopolsce
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 276

Re: Zmiany w ekipie

Postprzez Michu w 01 Sty 2010, 14:31

To fakt, forum przyjazne jakich mało. Ja zaczynając tutaj w 2006...e w 07 chciałem tylko poczytać, wiadomo - spodobała mi się gra to trzeba for jakichś poszukać. I tak padło, a że jak już coś robie i gdzieś się do forum przywiązuję, to zawsze kończę z rangą, dosłownie zawsze ;P

Do tej pory nie mogę się przyzwyczaić do administratora, nie wiem czy do mnie to pasuje :D


I powiem szczerze że coraz mniej tutaj zaglądam :(, Ostatnio robiłem jeden dział, a jakoś nie mam zapału na następny, już nie mówiąc o moderowaniu. Oczywiście przeglądam posty ale to nie wszystko. Jestem mało aktywny i tyle, chyba można to zauważyć.

Dzięki za fajnie spędzony czas, i jeszcze Wam tutaj pomogę, ale już chyba nigdy nie będę tak aktywny jak kiedyś :P

No i chyba nigdy nie zapomnę jakże swojskiego tekstu 'bedom bany', który kiedyś tutaj królował :D
Awatar użytkownika
Michu
Very Important Stalker

Posty: 1556
Dołączenie: 10 Lip 2007, 00:34
Ostatnio był: 10 Paź 2023, 16:11
Miejscowość: Jelenia Góra
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 131

Re: Zmiany w ekipie

Postprzez von Carstein w 01 Sty 2010, 19:21

Szkoda, że Klawisz odszedł... w ramach prezentu pożegnalnego ofiarowuję mu:

Pierwsze: Tomorrow I'll w tej dekadzie.
Image

Fajnie było mieć takiego admina na forum...
Awatar użytkownika
von Carstein
Weteran

Posty: 690
Dołączenie: 28 Lut 2009, 15:00
Ostatnio był: 05 Kwi 2018, 12:01
Kozaki: 43

Re: Zmiany w ekipie

Postprzez Missile w 05 Sty 2010, 23:08

Ha, Legat, widzę utrwaliłeś najważniejszy moment 2010 roku, ba, dekady. :D Hmm może trochę zdziwię bo jestem na innym stalkerowskim forum, ale się chwilowo spitoliło ( :( ), więc wpadłem tutaj, zahaczyłem o ten temat i... też bym chciał podziękować klawiszowi, choć go nie znam i, jak zresztą wiadomo, nie wszystkie jego decyzje przypadły mi do gustu - dlatego kiedyś-tam, gdy jeszcze dinozaury ewoluowały, a Rydzyk jeździł maluchem, zrezygnowałem z moderatora. Mimo żalu za Twoje daawne decyzje dziękuję za sam fakt, że stworzyłeś to forum - dzięki temu poznałem masę świetnych ludzi, którzy dostarczyli mi wiele rozrywki, i sam miałem okazję do wykazania się w świecie Stalkera (czyt. powku**iać Kowka Inno Modem,a raczej jego premierą :D). Forum to dostarczyło mi naprawdę wiele frajdy i zabawy, nauczyłem się multum nowych rzeczy, przeżyłem wiele ciekawych wydarzeń, parę rozłamów, jeden drobny sam po części spowodowałem... było tu naprawdę fajnie i za to dzięki. Szkoda tylko, że gdy ja tutaj egzystowałem, tak rzadko wpadałeś, może wtedy sprawy inaczej by się potoczyły. No ok, kończę ten wzruszający wywód. Good luck Kowek, bo chyba czeka Cię sporo pracy z phorum. ^^

Missile
Wygnany z Zony

Posty: 452
Dołączenie: 15 Gru 2007, 15:17
Ostatnio był: 15 Kwi 2016, 20:14
Miejscowość: Valhalla
Kozaki: 9

Re: Zmiany w ekipie

Postprzez Darth ReX w 06 Sty 2010, 00:00

Hmm... jak Missile coś skrobnął to i ja. :P
A więc, spędziłem tutaj prawie 2 lata (jak ten czas leci...) i mogę śmiało powiedzieć, że forum jest bardzo dynamiczne. Nieustannie się rozwija, poszerza, modernizuje się. Miło widzieć przymiarki do wyjścia na arenę międzynarodową, ale nadal jesteśmy jednak malutcy (szkoda), ale może kiedyś... Gratuluję też nawiązania współpracy z Cenegą, z czego korzyści będziemy pewnie jeszcze nie raz czerpać (a co!).
Sporo tu również zamieszań między różnymi grupami i osobami, sam niestety też byłem autorem (wstyd mi za to i przepraszam), ale forum świetnie się rozwija, pojawiają się nowe, ciekawe osoby, z którymi można nawiązać kontakt. Ostatnio dało się zauważyć twoją wzmożoną aktywność, klawiszu, odniosłem teraz wrażenie, że to po to, by dać z siebie wszystko przed końcem (no offence!) i nieźle wyszło ;) . Twój protegowany, Kowek spisywał się świetnie, jest aktywną i kompetentną osobą - na pewno dobry wybór na następcę. Stąd też gratulacje, Kowku. Może zabrzmi to nazbyt patetycznie (cała wypowiedź pewnie ma taki charakter), ale czuję się dumnym użytkownikiem forum (tak, tego forum :P) - dobrej i nietuzinkowej społeczności. Zatem dzięki za stworzenie jej. Cóż, pora kończyć, dziwny twór mi wyszedł, ale po prostu musiałem coś napisać, a przez tyle dni nie potrafiłem się zebrać. :P Goodbye & good luck.
|| Ryzen 5 3600 3,6GHz | 32GB DDR4 RAM | XFX Radeon RX 580 8GB | Windows 10 Pro x64 ||
Awatar użytkownika
Darth ReX
Redaktor

Posty: 2050
Dołączenie: 08 Lut 2008, 17:27
Ostatnio był: 05 Mar 2024, 23:52
Kozaki: 224

Re: Zmiany w ekipie

Postprzez klawisz w 06 Sty 2010, 00:20

Missile :wódka:

Darth ReX napisał(a):odniosłem teraz wrażenie, że to po to, by dać z siebie wszystko przed końcem (no offence!) i nieźle wyszło ;)

To prawda, m.in. strona miała być platformą nieskomplikowanego zarządzania przez Kowka i resztę. Wydaje mi się, że sprawuje się całkiem nieźle :)
Kowek też ma coś w zanadrzu, z moją małą pomocą. Na pewno będzie to zapowiadany już kiedyś dział Video.Stalker.pl, a w dalszej przyszłości Sklep.Stalker.pl :P

Dziękuję jeszcze raz za Wasze dobre słowa. Miło się coś takiego czyta :wink:
Ostatnio edytowany przez klawisz 08 Sty 2010, 17:53, edytowano w sumie 2 razy
Awatar użytkownika
klawisz
Retired

Posty: 684
Dołączenie: 16 Lis 2004, 14:27
Ostatnio był: 05 Mar 2024, 18:38
Miejscowość: Sopot
Kozaki: 87

Następna

Powróć do Strona i forum

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości