Zmiany w ekipie

Wasze uwagi dotyczące strony i forum Stalker.pl

Re: Zmiany w ekipie

Postprzez Pangia w 18 Paź 2014, 12:38

Trza było w k♥rwę SB wyłączyć i byłby spokój. Paru takich Najemników straciłoby sens istnienia na forum i po miesiącu by sobie „wybyli” z braku zajęć.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Reklamy Google

Re: Zmiany w ekipie

Postprzez Wheeljack w 18 Paź 2014, 13:12

No na pewno wyłączenia sb by pomogło w czymkolwiek.
Co do tych modów to rzeczywiście wieje ujem, postaram się coś z tym zrobić.
Awatar użytkownika
Wheeljack
Administrator

Posty: 1918
Dołączenie: 13 Kwi 2009, 18:52
Ostatnio był: 13 Wrz 2023, 13:49
Miejscowość: Fraktal
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 722

Re: Zmiany w ekipie

Postprzez djcycu w 18 Paź 2014, 13:18

Smoku wiem o jakie ci forum chodzi... Co prawda nie walczę już z nimi i przyznaję że to było beznadziejnie beznadziejne ale nie tylko ja byłem winny. Winni także byli z tamtego forum kiedy tutaj byli i wielu to może niestety potwierdzić. Najpierw złamano kardynalne przykazania co wolno a co nie wolno, potem zaczęło się pianotoctwo i gównoburze ze sporadycznymi ale zmasowanymi nalotami tutaj. Szkoda bo wiem że kadra tamtejszego forum ma grubo więcej niż 13 lat...

Modów tutaj nie uświadczysz za wiele bo większość to mody rosyjskie. Ja język jako tako znam, część osób tutaj także ale zdecydowana większość czy to goście czy userzy niestety nie więc pałeczkę modową można powierzyć wam bo tworzycie spolszczenia. U nas zaś takie mody nie miały by polotu więc po co robić burdel w necie? Inna sprawa to fakt że drugie forum niechętnie pozwala na zamieszczanie swojego spolszczenia mimo że dali byśmy creditsa... Jak wyżej napisałem, nie ma sensu robić burdelu i kopiowania postów. Kto chce moda idzie do was, proste bo robię to nawet ja.

Gównoburze z wami też nie były bez powodu. Często byłem zadziorny ale też nie specjalnie, część userów tak po prostu stwierdziła a ja czasem chciałem dobrze dla was. Powód mojej wojny z wami? SOLIANKA... Tyle razy ile zgłaszałem błędy, proponowałem nie dodawać minimodów do spolszczeń, dopatrywać błędów technicznych to dostawałem po pysku... Tak czy siak potem wychodziło na moje więc nie czułem się gorszy i konflikt się powiększał.

Mówiąc wprost... Drugie forum nie pozostaje też bez winy. Zdarzały się czasy zbyt wielkiej dumy a niektórzy tego nie potrafili przemilczeć. Nie tylko my jako stalker.pl byliśmy obrażeni ale także i druga strona pałała niezbyt miłymi do nas humorami. Potem jakoś to ucichło i fajnie, cieszę się z tego powodu bo to po prostu jest nie poważne.

Tyle z mojej strony by wszystko było jasne, peace...
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen

Za ten post djcycu otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive smok61.
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: Zmiany w ekipie

Postprzez Realkriss w 18 Paź 2014, 14:46

No coś podobnego, w końcu szambo wybiło.
Przykłady na to, że źle się działo, można mnożyć w nieskończoność.

Jak ja zostałam zmieszana z błotem na sb przez pijanego faceta, który mnie w życiu na kakaowe oko nie widział, to jakoś nie dostał bana i nawet byli tacy, co uznali, że "taki mamy klimat". Notorycznie pijany cham, obrażający wszystkich na szołcie był dla nich kumplem i elementem folkloru.
Jak prosiłam chłopców, żeby się do siebie na sb grzecznie odnosili i nie nękali słabszych, to było, że "twardym trza być nie miętkim" i, że ciotka Kriss przesadza i wychowuje trudną mlodzież (niekiedy 40-letnią :E ).

Jak Kowek był adminem, to wszyscy srali po pachy ze śmiechu, że rururururururkowiec i kowuna, teraz go wszyscy cenią i szanują. Tęsknią jak dziadkowie z mojego pokolenia za Gierkiem.

Ja tam uważam, że zmiany zawsze wprowadzają nowy, świeży powiew, wierzę, że Kowek w końcu wróci, a narazie Łil da sobie radę z pomocą Atika, szkoda, że Soviet nie chce wrócić na posadę, ale trudno mu się dziwić. Zachowujcie się grzecznie, to Kowek wróci i będziecie go znowu wyzywać od rurkowców i wegterianuf.

Za ten post Realkriss otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Omnibus, Pangia, vandr, utak3r.
Awatar użytkownika
Realkriss
Moderator

Posty: 1664
Dołączenie: 08 Lut 2011, 14:58
Ostatnio była: 09 Sty 2023, 10:40
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 881

Re: Zmiany w ekipie

Postprzez Pangia w 18 Paź 2014, 15:03

Wheeljack napisał(a):No na pewno wyłączenia sb by pomogło w czymkolwiek.

Nie sądzę, żeby wszyscy z siebie byli tak samo głupi, zawsze jest jakiś prowodyr. A że zbiorowa odpowiedzialność nigdy nie jest fajna, to najwyżej nałogowi pudło-krzykacze zaczęliby się między sobą okładać mięsem. I byłaby gitara, hehehe.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Zmiany w ekipie

Postprzez Wheeljack w 18 Paź 2014, 15:11

Tyle czasu na forum i nie rozumiesz fundamentalnej rzeczy? Forum stoi na sb, jego likwidacja = odejście wszystkich starociot.
Awatar użytkownika
Wheeljack
Administrator

Posty: 1918
Dołączenie: 13 Kwi 2009, 18:52
Ostatnio był: 13 Wrz 2023, 13:49
Miejscowość: Fraktal
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 722

Re: Zmiany w ekipie

Postprzez djcycu w 18 Paź 2014, 15:16

Dziwna sprawa bo ja jako starociota nie odszedłem mimo że SB nie używam praktycznie wcale :P Lubię tą grę, to forum, ludzi tutaj a na SB mogę co najwyżej wejść się przywitać ew coś zagadać pokazując że żyję.
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: Zmiany w ekipie

Postprzez Kuballa44 w 18 Paź 2014, 15:22

Nom, ale to na sb sie dowiaduje człowiek rzeczy że się włos na klacie mierzwi, dobrze że nie świeci. Jednak userzy się ze sobą zżyli, i to pozwala się lepiej poznać. No ale, w sumie Kriss ma rację, zmiany to zawsze coś świeżego, i może teraz nam sie uda doprowadzić foruma do dobrej formy. :)
Słowa były niegdyś czarami i do dziś słowo zachowało coś ze swej siły czarodziejskiej. Słowami może człowiek uszczęśliwić lub doprowadzić do rozpaczy, słowami nauczyciel przenosi na uczniów swą wiedzę, słowami mówca porywa słuchaczy, decyduje o ich sądach i rozstrzygnięciach. -Freud.
Awatar użytkownika
Kuballa44
Beta Tester

Posty: 452
Dołączenie: 12 Wrz 2009, 08:21
Ostatnio był: 27 Lut 2022, 17:22
Miejscowość: Prawie że Koszalin.
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 297

Re: Zmiany w ekipie

Postprzez T-man w 18 Paź 2014, 15:57

Najpierw wyzwanie Kowka na każdym kroku, teraz płacz, że trzeba było go szanować. Według mnie to skoro nie potrafił utemperować kilku typów z sb, to nie nadawał się do prowadzenia tego forum. Poza tym to podjął kilka złych decyzji które teraz się mszczą.
T-man


Ostatnio był: 01 Sty 1970, 02:00

Re: Zmiany w ekipie

Postprzez Adam w 18 Paź 2014, 16:15

Ja na forum od końca 2007 roku i nawet zamknięcie SB (z której i tak nie korzystam) nic nie zmieni. Odejdę jak forum zostanie zamknięte.
Image
Image
Awatar użytkownika
Adam
Redaktor

Posty: 2524
Dołączenie: 27 Gru 2007, 12:13
Ostatnio był: 20 Wrz 2023, 17:49
Miejscowość: Kutno
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 393

Re: Zmiany w ekipie

Postprzez Terminus w 18 Paź 2014, 16:17

Praktycznie każdy z nas tutaj hejtował Kowka albo jego legginsy więc może darujmy sobie to narzekanie, że nieokreślony ktoś dręczył Kowka a my teraz jesteśmy oburzeni po fakcie. Było go wtedy bronić :P
A Kowek jak sam napisał powinien przypomnieć userom klawiszologię stosowaną i byłby spokój.
A z trzeciej strony: większość starociot i tak zaliczyła kiedyś "focha na forum" a i tak wrócili i siedzą ;-)

PS. Macie podkład muzyczny do czytania tego wątku :P
CREDO [łac. Wierzę]
Awatar użytkownika
Terminus
Deliryk

Posty: 3955
Dołączenie: 22 Cze 2007, 06:15
Ostatnio był: 21 Lip 2022, 18:56
Kozaki: 1440

Re: Zmiany w ekipie

Postprzez Papa Mobile w 18 Paź 2014, 17:01

ale nie ogarniam, znaczy XowkeX jakąś krzywdę zaliczył? czy tylko legginsy? czytam czytam i kupa
„Et aux horions, l’on verra qui a meilleur droit" — Jeanne d’Arc
Image
Awatar użytkownika
Papa Mobile
Tropiciel

Posty: 395
Dołączenie: 23 Sie 2007, 13:54
Ostatnio był: 06 Wrz 2023, 19:11
Miejscowość: Campus Pagani
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 133

PoprzedniaNastępna

Powróć do Strona i forum

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości