Zmiany w ekipie

Wasze uwagi dotyczące strony i forum Stalker.pl

Re: Zmiany w ekipie

Postprzez Gizbarus w 18 Paź 2014, 21:27

Prawdę mówiąc, taka sytuacja utrzymuje się już od roku 1000 p.w.LA :suchar:

Ah, naturalnie forum żyje też dzięki działowi "literatura". Nie zapominajmy o literaturze :caleb:
A czy TY już przeczytałeś i oceniłeś moją twórczość?
"Samotność w Zonie" - nadal kontynuowana.
"Dawno temu w Zonie" - tylko dla weteranów forum.
"Za późno" - czerwona część cyklu "Kolory Zony"
"Akurat o czasie" - biała część cyklu "Kolory Zony"
"Za wcześnie" - niebieska część cyklu "Kolory Zony"
"Pęknięte Zwierciadło" - mini-cykl o Zonie w wersji noir
Awatar użytkownika
Gizbarus
Opowiadacz

Posty: 2895
Dołączenie: 18 Paź 2011, 16:44
Ostatnio był: 07 Cze 2023, 10:07
Miejscowość: Zadupie Mniejsze Wybudowania Kolonia II
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 854

Reklamy Google

Re: Zmiany w ekipie

Postprzez Gro3a w 18 Paź 2014, 21:32

Ostatnio rzadko siedzę w tym dziale, ponieważ sam straciłem wenę do pisania moich wypocin :E ale wiele osób właśnie zasługuje na sławę na tym forum (i nie tylko), gdyż forumowicze piszą dość ciekawe opowiadania, niekiedy bijące na głowę "kionszki" Meesha :suchar: Może to właśnie jest jednym z głównych "filarów" tego forum.
Nie ma miłości, jest tylko żądza. Nie do człowieka, a do pieniądza.

Dziękuję Ci Boże, za te wspaniałe dni, bez których nie mógłbym teraz żyć. Dziękuje Ci za te wspaniałe chwile, bo w swym życiu nie miałem ich aż tyle. Za wszystkie spędzone w samotności i za te szczęśliwe, pełne miłości...
Awatar użytkownika
Gro3a
Technik

Posty: 718
Dołączenie: 05 Maj 2012, 22:26
Ostatnio był: 02 Wrz 2023, 01:37
Miejscowość: Lubawa - warmińsko-mazurski Sosnowiec
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sawn-off Double-barrel
Kozaki: 294

Re: Zmiany w ekipie

Postprzez Adam w 18 Paź 2014, 22:02

Giz moderem? Czemu nie, sprawdzi się go, jak się spisze, zostanie, jak nie, ktoś inny obejmie to stanowisko, każdemu trza dać szansę :P
Image
Image
Awatar użytkownika
Adam
Redaktor

Posty: 2524
Dołączenie: 27 Gru 2007, 12:13
Ostatnio był: 20 Wrz 2023, 17:49
Miejscowość: Kutno
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 393

Re: Zmiany w ekipie

Postprzez Universal w 19 Paź 2014, 03:21

Cotusieodpierdala.psd
Widzę tu więcej mędrkowania i srania żarem niż w ostatnim półroczu. Fakty są takie - za Kowka-śmieszka mieliśmy tu liberalny reżim, bo chciał być hehe adminem i jakoś to działało. Dobry z niego w sumie człowiek, chociaż nosi rurki. Ale nic nie trwa wiecznie, w końcu musiało pęknąć, ludzie potrzebują bata nad głową(#łagry #holocauststalkerów). Taka ludzka natura, co tu widać w skali mikro (forum). Teraz zmieniła się władza (no, ewolucja miast rewolucji), ale totalitaryzmu nie będzie, a przynajmniej bardzo w to wątpię. Forum umiera :tm:, taka naturalna kolej rzeczy kiedy GSC rżnie głupa i brakuje kontynuacji gry. Z pustego i Salomon...
Tak czy inaczej, wszelkie przeprosiny skierowane do Kowka są śmieszne. Ogarnijcie zwieracze i nie lemingujcie. Ście się obudzili, Tuman chyba najuczciwiej podszedł do sprawy (i Terminus, i Kriss, i nie pamiętam kto jeszcze).

Ta, Literatura to teoretycznie sól tego forum. Bez nowych gier to jedyny dział związany z uniwersum mający perspektywę rozwoju. Ale proszę, poziom tekstów jest na tyle słaby, że L. nie jest w stanie odegrać istotnej roli w naszym światku. To trochę ślepa dróżka.

Każdy, włącznie ze mną, pie*doli tu smuty, a nam potrzeba redefinicji celów foruma. Co zrobić by się ogarnąć naprawdę, bez pustych deklaracji? Kto teraz jest głównym dowodzącym - klawisz, Glaeken, Wheel? Zdecydujcie żółtki kto bierze ster i odpowiedzialność. Z doświadczenia wiem, że to nie takie proste. No i kiepsko to świadczy o naszej społeczności, że bez Kowka nagle większości opadły skrzydełka.

PS Ile posmarowałeś Gizbarus za dwa awanse w krótkim czasie? :suchar:
PPS Gratuluję :caleb:
PPPS % heheszki.
Język kłamie głosowi, a głos myślom kłamie; myśl z duszy leci bystro, nim się w słowach złamie.
Awatar użytkownika
Universal
Monolit

Posty: 2613
Dołączenie: 21 Lip 2010, 17:54
Ostatnio był: 08 Sie 2023, 20:40
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1051

Re: Zmiany w ekipie

Postprzez smok61 w 19 Paź 2014, 06:52

Wheeljack napisał(a):Skończcie już pierdzielić o umieraniu forum, proszę.


Masz rację, nie pierdzielcie o umieraniu, bo to forum, jako forum o Stalkerze umarło już dawno. Co prawda parę osób próbuje reanimować trupa, ale nic z tego nie będzie. Nie widzę, by awansowali, a tylko oni ożywili by to forum. Dalej będziecie czytać debilne opowiadania, zastanawiać się nad imieniem Boga, chwalić się co kto pije i żreć się między sobą. I nie zwalajcie winy na GSC, bo jakoś rosyjskie fora (i nie tylko) mają się dobrze. Powstało i powstaje mnóstwo nowych modów. Wiadomo gorszych lub lepszych, ale ciągle powstają.
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.
Stanisław Lem

Za ten post smok61 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Kpuc, scigacz1975, apg2312, Kałach, Junx, Gorianov, Decimus76,
Negative KOSHI, Adam, Omnibus.
Awatar użytkownika
smok61
Tropiciel

Posty: 382
Dołączenie: 19 Wrz 2009, 12:36
Ostatnio był: 07 Lut 2018, 19:30
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 75

Re: Zmiany w ekipie

Postprzez Gizbarus w 19 Paź 2014, 08:52

smok61 napisał(a):Co prawda parę osób próbuje reanimować trupa, ale nic z tego nie będzie. Nie widzę, by awansowali, a tylko oni ożywili by to forum.


Skończ, bardzo cię proszę, bo twoje lanie żali sprowadza się do próby wprowadzenia swojego porządku na forum. Rozumiem, że może ci się tu coś nie podobać - ale patrząc na twój udział w życie forum, już dawno stąd zniknąłeś i pojawiasz się sporadycznie. Skoro tak, to co cię boli, co się dzieje z tym forum? Rób swoje na swoim, my zajmiemy się tym w sposób, jaki uznamy za stosowne. Ja na "waszym" forum nie leję żółci, mimo że parę razy już miałem podstawy.
A czy TY już przeczytałeś i oceniłeś moją twórczość?
"Samotność w Zonie" - nadal kontynuowana.
"Dawno temu w Zonie" - tylko dla weteranów forum.
"Za późno" - czerwona część cyklu "Kolory Zony"
"Akurat o czasie" - biała część cyklu "Kolory Zony"
"Za wcześnie" - niebieska część cyklu "Kolory Zony"
"Pęknięte Zwierciadło" - mini-cykl o Zonie w wersji noir

Za ten post Gizbarus otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive caleb59.
Awatar użytkownika
Gizbarus
Opowiadacz

Posty: 2895
Dołączenie: 18 Paź 2011, 16:44
Ostatnio był: 07 Cze 2023, 10:07
Miejscowość: Zadupie Mniejsze Wybudowania Kolonia II
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 854

Re: Zmiany w ekipie

Postprzez Kudkudak w 19 Paź 2014, 11:05

Skoro to forum jest reanimowanym trupem, to czym jest "Twoje" forum, @smok? :E Przecież na tamtejszym sb widać wiadomości sprzed tygodnia :E
Image
Image Image Image Image Image
Awatar użytkownika
Kudkudak
Legenda

Posty: 1462
Dołączenie: 02 Lis 2011, 18:55
Ostatnio był: 02 Maj 2020, 00:25
Miejscowość: atomizer
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: RPG-7u
Kozaki: 656

Re: Zmiany w ekipie

Postprzez Wheeljack w 19 Paź 2014, 11:43

Znów robicie gównoburzę, spokój albo zamknę temat.
Awatar użytkownika
Wheeljack
Administrator

Posty: 1918
Dołączenie: 13 Kwi 2009, 18:52
Ostatnio był: 13 Wrz 2023, 13:49
Miejscowość: Fraktal
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 722

Re: Zmiany w ekipie

Postprzez scigacz1975 w 19 Paź 2014, 17:46

Oj widzę że zabolało Was co @Smok Wam wytknął. Ale prawda jest taka że oprócz AA2 i LA to uj wielki w dziale mody. A jak chcecie dalej pie*dolić farmazony na sb to zmieńcie sobie nazwę na - nie wiem, starocioty-klasa czy co?

Fakt jest taki że ja tu jestem ze względu na mody i stalkera. To że czasem piszę w innych działach - po to powstały, za to lubię nasze forum. Ale zmian wymaga - i tyle. A teraz czekam na ochlej na mój koszt :E
Ostatnio edytowany przez Gizbarus, 19 Paź 2014, 17:50, edytowano w sumie 1 raz

Za ten post scigacz1975 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Soviet, Pangia, Kpuc, czegewara.
Awatar użytkownika
scigacz1975
Monolit

Posty: 3243
Dołączenie: 29 Sty 2010, 00:26
Ostatnio był: 28 Gru 2022, 19:35
Miejscowość: Stalowa Wola
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 926

Re: Zmiany w ekipie

Postprzez Wheeljack w 19 Paź 2014, 17:55

Kilku artystów się pochla, a potem wszyscy będą naskakiwać na forum jacy to my jesteśmy źli, nie.
Awatar użytkownika
Wheeljack
Administrator

Posty: 1918
Dołączenie: 13 Kwi 2009, 18:52
Ostatnio był: 13 Wrz 2023, 13:49
Miejscowość: Fraktal
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 722

Re: Zmiany w ekipie

Postprzez Glaeken w 20 Paź 2014, 22:32

Kilka zdań ode mnie.

Zamiast bóldupić i zaśmiecać temat powinniście podziękować za to, że tyle dobrego zrobił zarówno dla forum, strony jak i naszej społeczności. Nie jest łatwo być adminem, grafikiem, moderatorem, montażystą, redaktorem etc. etc. i w dodatku mieć odwagę aby wielokrotnie podejmować niepopularne decyzje choć może i nie wszystkie były słuszne ale z drugiej strony błędów nie popełnia tylko ten, kto nic nie robi
Dodam jedynie: kawał dobrej roboty chłopie :)

Wkrótce regulamin forum zostanie zaostrzony i w pewnym stopniu obejmie również SB. To nie podlega dyskusji.

Jeżeli ktoś ma uwagi, pomysły dot. zarówno strony jak i forum... niezmiennie pisać je w tym wątku = viewtopic.php?f=10&t=2150&hilit=pomys%C5%82y&start=1128

p.s.: Ah i jeszcze jedno... nie mam czasu na cackanie się z użytkownikami ani śledzenie każdego wątku ale jak znajdę jakiś syf i sprawcę to banuję bez ostrzeżenia. Ranga, status, kolor, staż na forum, znajomości etc. etc. nikogo nie uratują. Dura lex, sed lex.

Za ten post Glaeken otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Pangia, Universal.
Awatar użytkownika
Glaeken
Administrator

Posty: 1034
Dołączenie: 16 Lip 2011, 17:53
Ostatnio był: 15 Mar 2023, 21:32
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 371

Poprzednia

Powróć do Strona i forum

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości