Ostrzeżenia

Wasze uwagi dotyczące strony i forum Stalker.pl

Re: Ostrzeżenia

Postprzez Soviet w 23 Gru 2011, 23:05

U mad?
r u avin a giggle m8? LA nie będzie.
Image

Za ten post Soviet otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Xen.
Awatar użytkownika
Soviet
Very Important Stalker

Posty: 2736
Dołączenie: 07 Maj 2005, 13:41
Ostatnio był: 30 Sty 2023, 16:16
Miejscowość: Wow
Kozaki: 787

Reklamy Google

Re: Ostrzeżenia

Postprzez KoweK w 23 Gru 2011, 23:15

czeresniaczek1 napisał(a):Potrafię dlaczego nie piszesz wszystkiego napisałem ci na PW prośbę o usunięcie posta o****eś wiadomość nie wszyscy są tak utalentowani jak pewne osoby na tym forum

E?

czeresniaczek1 napisał(a):raz już byłem zawieszony

Nie bez powodu. Łamałeś regulamin i pisałeś tak beznadziejne posty, że do dziś je pamiętam, a kto nie, to niech zajrzy sobie w Twój profil i je poczyta. Jest nawet cień szansy, że ktoś je zrozumie w 100%...

czeresniaczek1 napisał(a):kilka krotnie nie masz pojęcia jak bardzo mnie korciło aby po przeczytaniu wiadomości w bazowej ramce odpisać tej osobie co o niej myślę.

PW stoi otworem. Mogłeś napisać, byle nie publicznie, bo to off-topic.

czeresniaczek1 napisał(a):oniec dyskusji z mojej strony na ten temat i tak nic nie osiągnę a może nawet narażę się na głupie komentarze lub śmiech nie napiszę kogo bo mi dacie warana lub bana,a szkoda bo mamy wolność słowa szkoda że nie pisanego.

No i załóżmy, że byś napisał "a może nawet narażę się na głupie komentarze lub śmiech ze strony Kowka" i miałbym ci dać za to warna lub bana? Proszę Cię.

P.S. Jeżeli chcesz być w pełni rozumiany, to polecam pisać posty bardziej po polsku, z interpunkcją i w ogóle. ;)
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack

Za ten post KoweK otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive sergiej arwin.
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5642
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 08 Mar 2024, 14:32
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1470

Poprzednia

Powróć do Strona i forum

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości