Ostrzeżenia

Wasze uwagi dotyczące strony i forum Stalker.pl

Postprzez Fett w 06 Mar 2008, 21:10

To mój ostatni post w tym temacie, ale czekam na odpowiedź.

Jak tak czekasz, to jeszcze dziś Ci odpiszę. :)

Nie chciałbym rozdrabniać całego tematu, ale wystarczy powertować poprzednie Twoje wypowiedzi, żeby przekonać się jak bardzo dużo jest w nich chwalenia się

Jeśli niektóre z moich wypowiedzi tak wyglądają, to z góry przepraszam - ani przez sekundę nie miałem zamysłu, by czymś się tu chwalić, bo i czym i po co?

Jeśli czytałeś regulamin forum (a z posta na post zaczynam powątpiewać w to szczerze)

Jeśli nie czytałbym go, to nie śmiałbym powiedzieć, że przydałaby mu się korekta tekstu. Dodatkowo regulamin to jedna z rzeczy na forum, które ciekawią mnie najbardziej. Dlatego, jak znajdę odrobinkę więcej wolnego czasu, przeglądam je (czasami nawet kilka razy na pół roku). To tak gwoli sprawiedliwości.
Co do PW, to u góry widnieje taki fajny link pod nazwą "Prywatne wiadomości", pierwsze literki wyrazów chyba potrafimy wszyscy kojarzyć, prawda?

Umieć czytać, a potrafić korzystać z tego, to dwie różne sprawy. ;)
Czy możesz spróbować i Ty? Bo poniekąd jesteś wartościową osobą, z która można sobie spokojnie polemizować i lawirować w tematach.

Ano, mogę i nawet jak na razie to robię. Jednakże dziękuję.

Życzę Ci jednej bardzo ważnej rzeczy: pokory.

Pokory nauczyłem się i okazuję ją wtedy, gdy jest ku temu potrzeba. A nauczyłem się jej będąc właśnie moderatorem, dlatego też doskonale wiem, co to jest.

Za obelgi (niezamierzone) przepraszam.

Nie szkodzi, każdemu zdarza się takie coś, dlatego przeprosiny są nie na miejscu. ;)

Amen, over, the end, fin, kónec...
Więcej obopólnych kadzeń/wyrzutów, zarzutów no i bardziej szeroko dyskutowanych - przez PW (prywatne wiadomości) albo w innym temacie. Bo tak naprawdę to o ostrzeżeniach tutaj już dawno nie było słychać. Blowout co prawda firmowany jest przez MC, ale nie zastrzegł tego jeszcze patentem... L
Image
Awatar użytkownika
Fett
Kot

Posty: 49
Dołączenie: 29 Lut 2008, 22:15
Ostatnio był: 21 Gru 2010, 23:42
Miejscowość: Żagań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Reklamy Google

Postprzez Kriston w 09 Mar 2008, 01:40

Fajnie by było jak by szanowni moderatorzy odpowiadali na PW a zwłaszcza Pan MCaleb bo sankcje to szybciutko egzekwuje ale żeby odpowiedzieć to już jest problem, no chyba że "władza" tego forum nie zniża się do poziomu zwykłych userów.
"...jestem i zawsze będę tym kim byłem..."
Awatar użytkownika
Kriston
Stalker

Posty: 97
Dołączenie: 17 Lip 2007, 14:53
Ostatnio był: 16 Sie 2017, 21:45
Miejscowość: 3miasto
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 0

Postprzez MCaleb w 09 Mar 2008, 02:39

Aha, wysłałeś jedno PW (22 luty) i od razu wniosek, że wszyscy olewają. Ja mam ją zaznaczoną jako odczytaną, a jej nie czytałem (nie przypominam sobie tej treści), musiała mi przeglądarka wtedy paść i odznaczyło ją. Nieważne. Tak czy owak, jeżeli ktoś nie odpowiada przez tydzień na PW, to wysyła się kolejną.
I nie, nie przywrócę prędko możliwości ustawiania awatarka. Poproś Klawisza lub Sovieta, jeżeli aż tak Ci się pali.
There is nothing in this world worth believing in...
Image

Za ten post MCaleb otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Najemnik.

MCaleb
Wygnany z Zony

Posty: 551
Dołączenie: 09 Cze 2007, 23:23
Ostatnio był: 03 Wrz 2015, 19:57
Miejscowość: Mars
Kozaki: 8

Postprzez Kriston w 09 Mar 2008, 03:27

A po co mam więcej wysyłać jeszcze zostanę oskarżony o spam :) w każdym razie dzięki za odpowiedź w tym temacie no i trochę szkoda że jesteś taki nieugięty może kiedyś zmienisz zdanie i pokażesz że Administrator to też człowiek ;)
Pozdrawiam.
"...jestem i zawsze będę tym kim byłem..."
Awatar użytkownika
Kriston
Stalker

Posty: 97
Dołączenie: 17 Lip 2007, 14:53
Ostatnio był: 16 Sie 2017, 21:45
Miejscowość: 3miasto
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 0

Re: Ostrzeżenia

Postprzez Kumpel111 w 13 Lut 2011, 22:26

Mam takie drobne pytanie... Kiedy i czy wogóle będą kasowane warny bo jakoś ciężko mi z tym żyć...
PS.: Sorry za odkop :wink:
Awatar użytkownika
Kumpel111
Tropiciel

Posty: 362
Dołączenie: 24 Wrz 2010, 18:23
Ostatnio był: 18 Cze 2023, 07:40
Miejscowość: Paraguay
Frakcja: Zombie
Kozaki: 22

Re: Ostrzeżenia

Postprzez KoweK w 13 Lut 2011, 23:21

Ostrzeżenie znika po dwóch miesiącach. Zastanawiam się jednak nad przedłużeniem tego czasu o jeden miesiąc.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5642
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 08 Mar 2024, 14:32
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1470

Re: Ostrzeżenia

Postprzez per-kac w 13 Lut 2011, 23:27

Czemu przedłużyć? A ostrzeżenia powinny znikać po otrzymaniu na przykład 3 kozaków. Taki mam pomysł. Jeżeli ktoś podpadł to niech to nadrobi. Kozaki wskazują jak bardzo user pomagał userowi wiec jest to równoznaczne z poziomem angażowania się czyli jest to pracowanie nad sobą po błędzie...
Oni wszyscy są śmieszni, to Grzech jest jedyną słuszną drogą którą będe podążać aż do śmierci...
Awatar użytkownika
per-kac
Tropiciel

Posty: 215
Dołączenie: 30 Lis 2009, 17:50
Ostatnio był: 27 Cze 2011, 15:06
Miejscowość: Gdzieś w Zonie...
Frakcja: Grzech
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 56

Re: Ostrzeżenia

Postprzez Bambosz107 w 13 Lut 2011, 23:35

Tak naprawdę, to twój pomysł jest niezły, ale na pewno się tutaj nie sprawdzi. Ostrzeżenie jest aktywne przez 2 miesiące, a 3 kozaki można zarobić w, powiedzmy, tydzień, więc to absolutnie nie jest adekwatne. Ponadto popieram pomysł Kowka, co do przedłużenia okresu warna, może niektórzy bardziej by uważali na to, co piszą.
Go Go Power Rangers!!
Awatar użytkownika
Bambosz107
Legenda

Posty: 1280
Dołączenie: 10 Maj 2009, 21:50
Ostatnio był: 15 Cze 2022, 20:42
Miejscowość: Tarnów
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 87

Re: Ostrzeżenia

Postprzez Greyeeh w 14 Lut 2011, 08:30

per-kac napisał(a):Czemu przedłużyć? A ostrzeżenia powinny znikać po otrzymaniu na przykład 3 kozaków. Taki mam pomysł. Jeżeli ktoś podpadł to niech to nadrobi. Kozaki wskazują jak bardzo user pomagał userowi wiec jest to równoznaczne z poziomem angażowania się czyli jest to pracowanie nad sobą po błędzie...


Użytkownicy otrzymują kozaki nie tylko za pomoc, możesz to sprawdzić patrząc na swoje własne.
Swoją drogą, ten warn na dwa-trzy miesiące to i tak za mało, no ale przynajmniej krok w dobrą stronę.
Awatar użytkownika
Greyeeh
Redaktor

Posty: 557
Dołączenie: 29 Gru 2008, 21:08
Ostatnio był: 08 Sty 2014, 19:48
Miejscowość: Jaworzno
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 66

Re: Ostrzeżenia

Postprzez atikabubu w 14 Lut 2011, 08:54

A ja bym ustawił na nieskończoność...
Niech ukarany się stara, a nie przebimba 2 miechy i dalej grandzić...
Fiat justitia ruat caelum
W10 x64 / Ryzen 3600 4.2 GHz/ Gigabyte GTX 1070 / 16 GB DDR 4
Pierwszy opek/ LA Persona (Firefox) / Hińskie bajki obejrzane
Awatar użytkownika
atikabubu
Very Important Stalker

Posty: 1459
Dołączenie: 23 Lut 2008, 13:10
Ostatnio był: 01 Sty 2024, 01:00
Miejscowość: Zajebista
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: RP-74
Kozaki: 569

Re: Ostrzeżenia

Postprzez KoweK w 14 Lut 2011, 11:25

No i ustawiłem długość na 3 miesiące. Narzekać pewnie będą tylko Ci, co mają warny, więc się nie przejmuję. :P
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5642
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 08 Mar 2024, 14:32
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1470

Re: Ostrzeżenia

Postprzez Kumpel111 w 14 Lut 2011, 15:15

atikabubu napisał(a):A ja bym ustawił na nieskończoność...
Niech ukarany się stara, a nie przebimba 2 miechy i dalej grandzić...

Wyobraź sobie że Ty tu jesteś zwykłym userem (jak ja) a jestem moderatorem. Kto by płakał że ma 2 warny? Raczej nie spotkałem admina \ mod. który miał warna. A propos to jeszcze muszę czekać 2 miesiące tak :?: Mam nadzieje że nie :mad:
Awatar użytkownika
Kumpel111
Tropiciel

Posty: 362
Dołączenie: 24 Wrz 2010, 18:23
Ostatnio był: 18 Cze 2023, 07:40
Miejscowość: Paraguay
Frakcja: Zombie
Kozaki: 22

PoprzedniaNastępna

Powróć do Strona i forum

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości