Rangi na forum

Wasze uwagi dotyczące strony i forum Stalker.pl

Re: Rangi na forum

Postprzez smok61 w 17 Lis 2011, 17:50

Oj, widzę, że dopiekła wam prawda powiedziana prosto w oczy. Jestem na tym forum od dwóch lat, bo lubię Stalkera i naprawdę nie interesują mnie wasze wewnętrzne rozgrywki. Dużo się tutaj nauczyłem i jestem za to wdzięczny. Ale poziom, zwłaszcza kultury wypowiedzi, bardzo się obniżył, a właściwie zszedł na psy. Poza tym na forum mało się dzieje w kwestii nowych modów. Sporo się ich ostatnio pojawiło, a tu nic. Oczywiście są jakieś bzdurne dyskusje o sprawach nie mających nic wspólnego ze Stalkerem, no i pojawiły się kozaki, to akurat popieram.
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.
Stanisław Lem
Awatar użytkownika
smok61
Tropiciel

Posty: 382
Dołączenie: 19 Wrz 2009, 12:36
Ostatnio był: 07 Lut 2018, 19:30
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 75

Reklamy Google

Re: Rangi na forum

Postprzez scigacz1975 w 17 Lis 2011, 17:58

I uważasz że posty w stylu "nie zesraj się" ten poziom podnoszą? - Gratulacje dobrego smaku. A co do kozaków - 90% moich jest za pomoc przy modach. Ale jeżeli interesuje mnie coś jeszcze to chyba mogę się wypowiedzieć nie?

Za ten post scigacz1975 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Realkriss.
Awatar użytkownika
scigacz1975
Monolit

Posty: 3243
Dołączenie: 29 Sty 2010, 00:26
Ostatnio był: 28 Gru 2022, 19:35
Miejscowość: Stalowa Wola
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 926

Re: Rangi na forum

Postprzez KoweK w 17 Lis 2011, 17:59

Kolejny użytkownik, który traktuje to forum jako tylko stalkerowe nie widząc niczego innego wokół. A co, admini i moderatorzy mają szukać specjalnie modów nowych byś ty był zadowolony? Mamy inne rzeczy do roboty. Wybacz, ale to jest zadanie użytkowników. Jeżeli Ciebie bolą braki w modyfikacjach i mówisz, że nowe się pojawiły, a ich tutaj nie ma, to co stoi na przeszkodzie byś założył dla nich temat? NIC. Ale ponarzekać trzeba. ;)
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5642
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 08 Mar 2024, 14:32
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1470

Re: Rangi na forum

Postprzez impulse_101 w 17 Lis 2011, 18:06

To są tematy zastępcze żeby "przezimować" obecny zastój w stalkerowym świecie.
Soc, CS, Cop, LA, Narodnajny-Bugtrap + wszystkie graficzne mody są tak wywałkowane ze trudno się dziwić ze ludzie zakładają offtopy. Wyjdzie STALKER 2 to znowu wszystko wróci do normy i czystego in-gamu.
Image
Awatar użytkownika
impulse_101
Legenda

Posty: 1305
Dołączenie: 20 Sty 2009, 16:47
Ostatnio był: 08 Lut 2020, 16:44
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Viper 5
Kozaki: 275

Re: Rangi na forum

Postprzez Szpagin w 17 Lis 2011, 18:18

xionc napisał(a):Szczerze to nie jest to samo forum sprzed roku czy nawet sprzed pół, plecie sie tu takie bzdury i to częściej niż rzadziej że po prostu żal nawet o tym pisać. Kowek ciebie i pozostałych adminów/modów za to winie, tak opuścić poziom to po prostu niebywałe.


Przykłady, argumenty itede...

Nawet jeśli, to odpowiadanie na chamstwo jeszcze większym chamstwem, żenujące trollowanie (np. w temacie o homoseksualizmie, gdzie większość postów jest na poziomie) to zachowania, które, jak mi się wydawało, są niegodne ex-admina. No ale co wolno wojewodzie, to nie tobie, smrodzie.

Zapraszamy ponownie, jak nabierzesz trochę kultury.
Image
Awatar użytkownika
Szpagin
Legenda

Posty: 1187
Dołączenie: 26 Wrz 2009, 11:39
Ostatnio był: 15 Gru 2021, 23:24
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 238

Re: Rangi na forum

Postprzez smok61 w 17 Lis 2011, 18:23

scigacz1975 napisał(a):I uważasz że posty w stylu "nie zesraj się" ten poziom podnoszą? - Gratulacje dobrego smaku.
- Nie wiem scigacz1975 o czym ty piszesz?
xKoweKx - na to forum o nazwie - Stalker.pl - wchodzę, by dowiedzieć się czegoś nowego o Stalkerze i nie martw się, widzę co się dzieje wokół, ale nie chcę czytać o tym, tutaj.
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.
Stanisław Lem
Awatar użytkownika
smok61
Tropiciel

Posty: 382
Dołączenie: 19 Wrz 2009, 12:36
Ostatnio był: 07 Lut 2018, 19:30
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 75

Re: Rangi na forum

Postprzez KoweK w 17 Lis 2011, 18:30

smok61 napisał(a):- Nie wiem scigacz1975 o czym ty piszesz?

W końcu dajesz takiej osobie, co tak pisze kozaczka, to chyba taki poziom kultury popierasz. A... może nie wiesz, co xionc pisał w innych tematach? No to chyba nieświadom jesteś tego dla jakiego trolla i chama dałeś kozaka.

smok61 napisał(a):xKoweKx - na to forum o nazwie - Stalker.pl - wchodzę, by dowiedzieć się czegoś nowego o Stalkerze i nie martw się, widzę co się dzieje wokół, ale nie chcę czytać o tym, tutaj.

Tylko, że w świecie S.T.A.L.K.E.R.'a obecnie mało się dzieje. Modyfikacje tylko podtrzymują na życiu tę grę. I nadal nie dostaliśmy od Ciebie przykładów, o które prosił Ciebie Soviet. ;) Czekamy.

- - -

EDIT: Soviet wywalił tego posta. Więc chciałbym ja zobaczyć te przykłady. Chodzi mi o to.

Ale poziom, zwłaszcza kultury wypowiedzi, bardzo się obniżył, a właściwie zszedł na psy
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5642
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 08 Mar 2024, 14:32
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1470

Re: Rangi na forum

Postprzez scigacz1975 w 17 Lis 2011, 18:36

@Smok z tego co wiem to Cała awantura z xioncem zaczęła się o jego chamskie odzywki - po zwróceniu przez kilka osób uwagi gość wyjeżdża z "obniżeniem poziomu forum" a Ty jeszcze dokładasz pisząc że nam prawda dopiekła. Ok może nie ma zbyt wielu nowych modów, ale powiedz mi na jaką cholerę ma ktoś wrzucać tutaj ruskie buble?? I czy rozmowa na różne tematy w dziale do tego przeznaczonym jest zła? - Osobiście lubię tam zajrzeć, poczytać, czasami się pośmiać, a czasem przemyśleć co ktoś napisał "od serca" a nie pod publikę. Bo nie wiem czy zwróciłeś uwagę, ale w przynajmniej części tematu ludzie piszą szczerze co myślą, czasami wylewają żale, a czasem dają upust frustracji z głupoty obecnego świata. Czy to zaniża poziom??? Czy zaniżeniem poziomu forum jest dyskusja graczy na temat szkodliwości gier i nagonki na nie?? Nie chcesz - nie czytaj Twoja sprawa. Ja chcę i będę czytał i dyskutował. I uważam to za całkiem zdrowe.
Awatar użytkownika
scigacz1975
Monolit

Posty: 3243
Dołączenie: 29 Sty 2010, 00:26
Ostatnio był: 28 Gru 2022, 19:35
Miejscowość: Stalowa Wola
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 926

Re: Rangi na forum

Postprzez Realkriss w 17 Lis 2011, 19:42

Nie chwaląc się, ja żem ten temat o nagonce założyła i bardzo jestem z niego dumna :E

Co do adwersarzy Xionca, nie ma się co kopać z koniem.
Dla nas forum to fajne miejsce, gdzie gadamy nie tylko o grach, bo jak sądzę stałe grono użytkowników jest wirtualnie zakumplowane poprzez wymienianie się poglądami. Jak to celnie spostrzegł Impulse, oczekując na Stalkera 2 gawędzimy na tematy bardziej i mniej związane z grami komputerowymi.
Jeśli ktoś nie ma ochoty się wypowiadać na tematy społeczne i humorystyczne, może uaktywniać się wyłącznie w tematach stricte związanych z grami.

Jesteśmy na tyle duzi, że każdy z nas zdarza się rzucić mięsem i nikomu to specjalnie nie przeszkadza, ale pisanie do współużytkownika forum "Nie zesraj się", jak to zrobił Xiondz do Lucjusza, jest skrajnym chamstwem.

I admini bardzo słusznie nie zamierzają go tolerować.

Za ten post Realkriss otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive KOSHI, Universal.
Awatar użytkownika
Realkriss
Moderator

Posty: 1664
Dołączenie: 08 Lut 2011, 14:58
Ostatnio była: 09 Sty 2023, 10:40
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 881

Re: Rangi na forum

Postprzez djcycu w 18 Lis 2011, 01:33

pzengota napisał(a):ale w sumę tę rangi nic nie znaczą

Otóż kiedyś mając jeszcze rangę Przewodnik spotkałem tu kogoś kto zjawił się znienacka i pytał szczególnie mnie o różne rzeczy w grze zaczynając od słów "Przewodniku djcycu" :D Co prawda wyglądało to śmiesznie ale niniejsza ranga w sumie ma sens. Osoba z tyloma postami o ile nabiła je podczas rozmów o grze ma jakieś o niej rzeczywiste pojęcie. Ale to takie moje se zdanie. Co do rangi TOP SECRET to się chyba wkrótce dowiem :P
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: Rangi na forum

Postprzez Kudkudak w 18 Lis 2011, 11:40

Jak xionc był adminem to zapewne był ujowym adminem. Raczej lepsze zmiany przyniosła zmiana admina? Mnie irytuje ze kiedy on skacze jak pisała Realkriss, to ja dodam że odskoki często kończą się właśnie tym, że ktoś dostaje bana, bo ma fioletowy albo inny kolor dlatego jest lepszy. Ale tutaj na szczęście jest inaczej i dzięki Bogu że mamy takich fajnych adminów, a nie jakieś betony :D. Ciekaw jestem jak zachowywał się w dzieciństwie, czy też był takim młokosem :D. Naprawdę powinna powstać ranga troll z avatarkiem gratis ;). Bo jak widać nie wszystko złote, co się święci i nawet prestiżowcy psują Wam forum :D. Nie wszyscy, tylko ten bękart.
Image
Image Image Image Image Image
Awatar użytkownika
Kudkudak
Legenda

Posty: 1462
Dołączenie: 02 Lis 2011, 18:55
Ostatnio był: 02 Maj 2020, 00:25
Miejscowość: atomizer
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: RPG-7u
Kozaki: 656

Re: Rangi na forum

Postprzez Lucjusz w 18 Lis 2011, 12:30

Oj już dajmy spokój z tym xioncem, koniec końców chłopak się okazał bardzo wrażliwy i strzelił focha na nas i na całe forum :D
...picie wódki to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości...
Awatar użytkownika
Lucjusz
Ekspert

Posty: 705
Dołączenie: 04 Lis 2010, 20:08
Ostatnio był: 16 Kwi 2015, 16:33
Miejscowość: Bałuty
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 261

PoprzedniaNastępna

Powróć do Strona i forum

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: svt07 oraz 4 gości