Dalej, kumie, dalej!

Wasze uwagi dotyczące strony i forum Stalker.pl

Postprzez maciekt w 24 Lis 2007, 21:08

Swego czasu czytałem posty wtedy, gdy forum hostowane było na playback.pl i odniosłem wrażenie, że tam byli całkiem inni ludzie, zupełnie inna atmosfera. Czy to byli userzy playback.pl, czy stalker.pl?
maciekt
Tropiciel

Posty: 346
Dołączenie: 30 Cze 2007, 15:46
Ostatnio był: 14 Lip 2019, 21:25
Kozaki: 1

Reklamy Google

Postprzez Soviet w 24 Lis 2007, 22:19

maciekt napisał(a):Swego czasu czytałem posty wtedy, gdy forum hostowane było na playback.pl i odniosłem wrażenie, że tam byli całkiem inni ludzie, zupełnie inna atmosfera. Czy to byli userzy playback.pl, czy stalker.pl?

To było całkiem inne forum z inną bazą.
r u avin a giggle m8? LA nie będzie.
Image
Awatar użytkownika
Soviet
Very Important Stalker

Posty: 2736
Dołączenie: 07 Maj 2005, 13:41
Ostatnio był: 30 Sty 2023, 16:16
Miejscowość: Wow
Kozaki: 787

Postprzez shadow-face w 25 Lis 2007, 02:04

whoua... wstrzymajcie konie.
Co jest grane, bo nie kminie zbytnio. 12 godzinny tryb robi z mnie lekkiego wraka i nie rozumiem pewnych rzeczy, jakie odwolanie, co to ma byc.
Doczytalem cos o " wyczerpywaniu sie tematow"... jasne skoro forum skoncentrowalo sie na jednej grze.
Gra zrobila furore w pewnych tam kregach, fakt, ale czas robi swoje i koniec koncow wszystko co zwiazane z gra zostanie omowione. Czekajmy cierpliwie, a wreszcie pojawi sie Clear Sky w sprzedazy... znow rozkrecimy bude i bedzie wypasiocha:D:D

Ludzie poznikali? A co oni, snieg, który rozpuszcza sie na wiosne? Byli, sa i kiedys znow beda. Jak ktos slusznie stwierdzil, widzial mnie ostatnio. Wiem, zaniedbywalem ostatnio, ale praca, studia i pisanie sprawilo, ze nie mialem zbytnio czasu na aktywne uczestnictwo na forum, zwlaszcza, ze siedze na zje%@&$* kombajnie, na ktorym jedyne co chodzi to GTA 1 i pierwsze wersje DOOM :P:P
Jednak zagladam tutaj i przyznam szczerze... zadko kiedy cieszyly mnie wiadomosci na gg, a teraz prosze. Wielkie podziekowania dla... a z reszta.. ten kto pisal to wie.
W życiu jest tylko jeden poziom trudności... HARD
Awatar użytkownika
shadow-face
Stalker

Posty: 126
Dołączenie: 20 Cze 2007, 10:43
Ostatnio był: 13 Lis 2014, 00:05
Miejscowość: Wrocław
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 2

Postprzez Nieznany w 25 Lis 2007, 16:56

Shadow-face napisał
Czekajmy cierpliwie, a wreszcie pojawi sie Clear Sky w sprzedazy... znow rozkrecimy bude i bedzie wypasiocha:D

Zgadzam się w zupełności, teraz forum ma kryzys.....Staramy się robić wszystko, by jakoś się trzymało, niejednokrotnie sięgając po spam ( chwała dla Sipsa III :D ), jednak musimy przeżyć ten ciężki okres, by potem móc powrócić w chwale. Nie ma co się załamywać Quinn, na pewno większość z zagubionych Stalkerów się odnajdzie z premierą CS ( a z nimi również DZIECI NEO przybędą, ale i z tym sobie poradzimy).
Tak więc BRACIA STALKERZY trzymajcie się.
Nieznany


Ostatnio był: 01 Sty 1970, 02:00

Postprzez Valentino w 02 Gru 2007, 14:05

Fakt, forum odżyje wraz z nadejściem Clear Sky. I znowu będzie w **** postów, nowych opowiadań, DziecioNeowskich problemów i takimi tam - będzie prawdziwe zmartwychwstanie xD

Aleś ty się przeze mnie rozklnął. - Q -
Awatar użytkownika
Valentino
Opowiadacz

Posty: 109
Dołączenie: 06 Lis 2007, 12:02
Ostatnio był: 08 Sty 2015, 23:18
Miejscowość: Z Ekranu Rejestracji
Frakcja: Naukowcy
Kozaki: 8

Postprzez ST4LK3R w 02 Gru 2007, 14:39

Forum... Ehh, jestem jednym z niewielu ze starej ekipy i urzęduję tu z mniejszymi lub wiekszymi sukcesami (VIS i moderator) od ponad 2 lat. 2 lata oczekiwania, nadziei. Później niedaleko premiery forum padło, ja odwiedziłem Zonę i się zawiodłem. Zawiodłem się grą, później przetasowaniami w ekipie na forum. Gdy i gra i forum z mojego punktu widzenia się przykurzyły, to sięgnąłem dłonią po pudełko, kliknąłem również w link, który od dawien dawna miałem w 'ulubionych' i postanowiłem wrócić. Do S.T.A.L.K.E.R.'a, który jest jednak dobrą grą, choć nie sprostał wieloletnim nadziejom i do forum, na którym wystukałem tysiące słów...
Teraz czekam na Clear Sky'a i na to, że na forum będę mile widziany i zawsze znajdę coś ciekawego, by tak jak kiedyś było pierwszą witryną, którą odpalę zaraz po uruchomieniu Opery...
Pierwsze wejście w nową ekipe jakiś czas temu nie było udane, więc 'PRZEPRASZAM' :)
AMD FX-8350 @4500 | Gigabyte GA-970A-UD3 | 2x 4GB DDR3 1600 Kingston | Gigabyte GF 660 OC | OCZ Vertex 4 SSD | OCZ ModXStream Pro 600W | Iiyama E2407HDS | Windows 7 Pro.

Canon EOS 550D | LG 4X HD | Fiat Stilo 2007 MultiJet 150 KM.
Awatar użytkownika
ST4LK3R
Retired

Posty: 1309
Dołączenie: 28 Lip 2005, 15:35
Ostatnio był: 17 Sty 2024, 12:18
Miejscowość: Katowice
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Kozaki: 9

Postprzez Quinn w 02 Gru 2007, 15:43

Cieszę się, że dochodzimy do porozumienia, zamiast toczyć bezsensowane spory o czas. ;]

Pozdrawiam i również przepraszam.
Awatar użytkownika
Quinn
Ekspert

Posty: 712
Dołączenie: 14 Cze 2007, 13:37
Ostatnio był: 26 Sty 2024, 17:02
Miejscowość: Seattle, budynek z elektryczną owcą na dachu...
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 4

Postprzez Valentino w 02 Gru 2007, 16:18

Szukajmy porozumienia, niczym PO w obecnym rządzie. ( Nie ma za co xD )
Quinn - mistrz demoralizacji młodzieży xD
Awatar użytkownika
Valentino
Opowiadacz

Posty: 109
Dołączenie: 06 Lis 2007, 12:02
Ostatnio był: 08 Sty 2015, 23:18
Miejscowość: Z Ekranu Rejestracji
Frakcja: Naukowcy
Kozaki: 8

Postprzez Quinn w 21 Mar 2008, 19:55

Słuchajcie, forum powoli umiera, a wina nie leży po stronie S.T.A.L.K.E.R., ale pewnych reform - społeczności się odechciało zabawy w forum, co zresztą mnie nie dziwi.

Sam na razie chyba nie zrezygnuję z funkcji Moderatora (aczkolwiek kto wie, mogę zostać wywalony :) ), choć nie wykluczam takiej ewentualności.

Chciałem natomiast podziękować za spędzony tu czas, szczególnie Naszej Starej Gwardii, póki się ona zwyczajnie nie posypała, z różnych zresztą przyczyn.

Dziękuję pokoleniu Czerwiec 2007, czyli Naszej Starej Gwardii, że tak to ujmę, bacząc na datę rejestracji: Ivan, Microtus, shadow-face, BasseB, Terminus, MCaleb, Vaniol, Reaper, a także RogueTrooper, z którym ostatnimi czasy zacząłem się spierać o kwestie obyczajowo - środowiskowo - życiowe. :)

Dziękuję Sovietowi, z którym zawsze lubiłem i lubię rozmawiać. I klawiszowi za zaufanie i nadanie mi ongiś rangi.

Muszę też podziękować Silasowi, Infenalowi, Nieznanemu i oczywiście Kowkowi i Leidze, za rozmowy i mile spędzone chwile.

Najbardziej tęsknię za okresem czerwiec - sierpień, z naciskiem na czerwiec, gdy na forum panował najwspanialszy klimat. Niestety, nigdy już raczej nie powróci.

Dziękuję i pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Quinn
Ekspert

Posty: 712
Dołączenie: 14 Cze 2007, 13:37
Ostatnio był: 26 Sty 2024, 17:02
Miejscowość: Seattle, budynek z elektryczną owcą na dachu...
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 4

Postprzez Microtus w 21 Mar 2008, 20:46

Mój post jest trochę dramatyzujący ale sie nie przejmojcie.

Niestety wszystko ma swój koniec. Ten akurat nastąpił ni z gruchy ni z pietruchy.
Chyba we wszystkich środowiskach dochodzi do dziwnych i niewytłumaczalnych sytuacji.
Każdy ma swoje odpały itp. żal ogarnia, że i tutaj takie rzeczy się dzieją. Miałem szczerą nadzieję, że odrzyjemy dzięki Clear Sky.

Czerwiec 2007 był rzeczywiście najciekawszym okresem z życia tego forum (od czerwca licząc, bo wcześniej to nie wiem jak było). Dzięki wszystkim, którzy wtedy się czynnie włączali w społeczność. Nie będe nikogo wymieniał, Quinn już to zrobił :wink:

Jest jednak promyk nadziei w mowych userach takich jak np: Grzybson

Nie zamierzam odchodzic ani się chlastać :wink: jednak muszę napisać, że nie wchodzę na to forum z takim entuzjazmem jak jeszcze kilka miesięcy temu.

Wlaczmy dalej, może coś sie z czasem wyklaruje.

DIT: ale mam dołującego avatara :)
War. War never changes...
Bury
zapraszam do lektury :)
Awatar użytkownika
Microtus
Legenda

Posty: 1028
Dołączenie: 18 Cze 2007, 14:31
Ostatnio był: 19 Sty 2019, 22:54
Miejscowość: łorsoł
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 106

Postprzez Quinn w 21 Mar 2008, 21:01

Szczerze, to pokładam sporą nadzieję w forum.x-12.pl ze względu na tematykę, rozmach, itp. forum i mam nadzieję, że chpć tam sporo z fanów klimatów odżyje. :)

Też się chlastać nie zamierzam. :)
Awatar użytkownika
Quinn
Ekspert

Posty: 712
Dołączenie: 14 Cze 2007, 13:37
Ostatnio był: 26 Sty 2024, 17:02
Miejscowość: Seattle, budynek z elektryczną owcą na dachu...
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 4

Postprzez Grzybson w 22 Mar 2008, 04:08

jako ze "ktos o mnie wspomnial" uklon w strone micro*
wypowiem sie krotko :
odwiedzalem forum , zobaczylem temat zlot fanow .... i zarejestrowalem sie
nie ukrywam ze forum swieci troszke pustkami : powod , malo userow , ale za to ci ktorzy sa to poprostu zapalency ;) premiera gry miala jakis czas temu , to wedlug mnie tez czynnik wplywajacy na ta sytuacje
zauwazylem rowniez ze jednak forum odwiedza sporo osob , niekoniecznie zarejestrowanych jak i rowniez tzw rejestracje w celu szybkiej pomocy na tzw 3 posty mam problem , bla bla bla , dziekuje i koniec
mysle ze forum odzyje po premierze clear sky ...
ja natomiast zżyłem sie z forum i odwiedzam tak jak kiedys fotka.pl czyli po 2,3,4 razy dziennie albo siedze na forum i surfuje po necie ;) dla mnie tematy sie nie wyczerpały a i userów powoli zaczyna przybywac ... tyle z mojej strony ;) pozdrawiam fanatykow chernobyla
( i moja mała uwaga troszke wiecej looz'u dla nowych drodzy admini i moderatorzy ;) sam kiedys pelnilem ta ) funkcje i to na sporym forum leparkour.pl i mnie wywalili za nadmierne usuwanie tematow swiezakow w sprawach w ktorych wystarczylo uzyć szukajki , ale było minelo ;P )
Grzybson
Stalker

Posty: 167
Dołączenie: 09 Mar 2008, 15:31
Ostatnio był: 09 Mar 2016, 17:35
Kozaki: 0

PoprzedniaNastępna

Powróć do Strona i forum

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości