Dalej, kumie, dalej!

Wasze uwagi dotyczące strony i forum Stalker.pl

Dalej, kumie, dalej!

Postprzez Quinn w 21 Lip 2007, 12:41

A na forum znów pustki. Że tylko ja i MCaleb odwiedzmy i piszemy? No bracia, tu w produkcji STALKER: Clear Sky, a tu pustki?

Bez kogo sobie tego forum nie wyobrażam: klawisz - wiadomo, admin, stwórca, Soviet - nasz "sweet" admin :P, MCaleb - aspołeczna jędza :P , Rain, Ivan, Microtus, RogueTrooper, Vaniol, shadow-face, BasseB, Terminus, Reaper...

Ej, ludzie, scena umiera czy co? Znowu muszę wszystko organizować?W sierpniu wyjeżdżam i neta mieć nie będę, więc co? :P

Scena musis istnieć, bo warunki do rozwoju mamy rewelacyjne! Gdzie inicjatywy? Gdzie projekty? Chęci? Ruszać du... cztery litery i wchodzić na forum, bo mi smutno :D

Pzdr. ;]
Awatar użytkownika
Quinn
Ekspert

Posty: 712
Dołączenie: 14 Cze 2007, 13:37
Ostatnio był: 26 Sty 2024, 17:02
Miejscowość: Seattle, budynek z elektryczną owcą na dachu...
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 4

Reklamy Google

Postprzez Terminus w 21 Lip 2007, 13:41

Spoko. To przez te upały.... Jak po nich przyszła w nocy burza i trafiło stację trafo koło mnie i mój komp przy okazji. Więc jakiś czas byłem bez prądu i kompa (i tak na jedno wychodzi).
Od jutra będę nowego notebooka testował Stalkerem :wink: [Core, 2GB DDR, GF 8600], a w związku z tym na pewno będę aktywny na wątkach dotyczących problemów z Vistą :P

Image
Ostatnio edytowany przez Terminus, 27 Lip 2007, 18:26, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
Terminus
Deliryk

Posty: 3955
Dołączenie: 22 Cze 2007, 06:15
Ostatnio był: 21 Lip 2022, 18:56
Kozaki: 1440

Postprzez shadow-face w 21 Lip 2007, 15:24

Kurza twarz. Jakbys mial takie problemy z dostepem do neta co ja to odechcialoby ci sie cokolwiek robic.
Po za mna jest jeszcze dwojka, a ci to bez neta ani rusz. Brat to nic innego tylko jaby mogl to 24/7 w necie by siedzial... matka czasem wejdzie, ale wtedy zapytaj sie czy mozna skozystac to oooooo bez kija nie podchodz.

Na dodatek zaczynam teraz robote i czasu tak jakos na neta tez nie bedzie. 12 godzin stania za kasa daje w zope jak trzeba, zwlaszcza, ze to na nockach.

Jak wreszcie oderwe sie od nich, kupie jakis dobry sprzeciol to i ja rusze. Na razie... zopa zimna musze jak ta kutwa oczekiwac laski.
W życiu jest tylko jeden poziom trudności... HARD
Awatar użytkownika
shadow-face
Stalker

Posty: 126
Dołączenie: 20 Cze 2007, 10:43
Ostatnio był: 13 Lis 2014, 00:05
Miejscowość: Wrocław
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 2

Postprzez MCaleb w 21 Lip 2007, 16:03

Nie bój żaby, prędzej czy później pojawią się osoby, które nie będą należały do dzieci neo. To tylko kwestia czasu, bo scena nie umiera, póki coś się dzieje (później tylko nadrabia zaległości).
Poza tym teraz sezon urlopowy i niektórzy muszą się obyć bez kompa, neta i/oraz/albo Stalkera.
There is nothing in this world worth believing in...
Image

MCaleb
Wygnany z Zony

Posty: 551
Dołączenie: 09 Cze 2007, 23:23
Ostatnio był: 03 Wrz 2015, 19:57
Miejscowość: Mars
Kozaki: 8

Postprzez shadow-face w 21 Lip 2007, 16:16

A taka mala kwestia... moze smieszna.

Co to sa te dzieci neo?? moze tak troszke lopatologicznie :)
W życiu jest tylko jeden poziom trudności... HARD
Awatar użytkownika
shadow-face
Stalker

Posty: 126
Dołączenie: 20 Cze 2007, 10:43
Ostatnio był: 13 Lis 2014, 00:05
Miejscowość: Wrocław
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 2

Postprzez Microtus w 21 Lip 2007, 16:47

Nie no nie bój żaby. Przyznaje że to te zasrane upały. Jeszcze niedawno założyłem, że będę biegał z dziewczyną i przez ten tydzień jesteśmy twardzi tyle, że po tym bieganiu jak do domu wrócę to tylko prysznic i w kimkę:wink:
Poza tym co tu sie dziwić sezon urlopowy trwa w najlepsze. Po wakacjach będzie lepiej.
I tu cytat z Włatców móch: "Ja nie mogę tak grać jak nic nie ma zadane" :P
Więc sie wtedy młodzież ożywi (no i nasze dzieci neo też niestety)

Co to sa te dzieci neo?? moze tak troszke lopatologicznie Usmiech


http://forum.stalker.pl/viewtopic.php?t=921

Tu odpowiedź.
War. War never changes...
Bury
zapraszam do lektury :)
Awatar użytkownika
Microtus
Legenda

Posty: 1028
Dołączenie: 18 Cze 2007, 14:31
Ostatnio był: 19 Sty 2019, 22:54
Miejscowość: łorsoł
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 106

Postprzez Quinn w 21 Lip 2007, 17:45

No właśnie upały - zresztą ja też nie jestem teraz w Krakowie, czyli mym miejscu życia, ale w Skawinie - przyjechałem tu, by odpocząć, trochę popracować, pokodować, tochę się też pouczyć - wiadomo :P - a jak jest za gorąco to ziup na forum.

Zresztą ja jeszcze jestem na odwyku po moim drogim kolanie, więc też mi mniej wolno. ;]

Pzdr.
Awatar użytkownika
Quinn
Ekspert

Posty: 712
Dołączenie: 14 Cze 2007, 13:37
Ostatnio był: 26 Sty 2024, 17:02
Miejscowość: Seattle, budynek z elektryczną owcą na dachu...
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 4

Postprzez Soviet w 21 Lip 2007, 17:54

Jaka scena, panie, jaka scena... Ktoś tam sobie zrobił jakieś mody, mamy dwa fora. Gdzie te turnieje ze sponsorami? Gdzie mrożące krew w żyłach pojedynki, gdzie klany, rankingi, słynni gracze itp. Stalker nie nadaje się na posiadanie sceny. To jest gra singlowa, a rozbudowane "community" wiąże się zwłaszcza z grami nastawionymi na multi. To co mamy to jest może jakaś mała społeczność, która nigdy się nie rozwinie i nigdy nie będzie można nazwać tego "sceną".
Spójrzcie na takiego CS'a - to jest scena. Enemy Territory - gra powoli umiera, ale scena (słowo powtarzane do znudzenia w tym poście ;)) trzyma się mocno. A Stalker? Brzyyyydal :). Chcecie przykład? Admin największego forum o tematyce Stalkera (domyślcie się o które chodzi ;)) nigdy nie zaszedł w grze do Laboratorium X18. Czy to się godzi? Czy to jest scena?
r u avin a giggle m8? LA nie będzie.
Image
Awatar użytkownika
Soviet
Very Important Stalker

Posty: 2736
Dołączenie: 07 Maj 2005, 13:41
Ostatnio był: 30 Sty 2023, 16:16
Miejscowość: Wow
Kozaki: 787

Postprzez Quinn w 21 Lip 2007, 17:59

A sam żeś brzydal, Soviet. ^^
Fallout. Jest tam multiplayer? Co, jaki multiplayer? FT pomijamy, bo nie jest uznawane za członka serii. ;) A scena? Liczy 3000 ludzi, z czego około 1000 stałych członków. Spójrzcie zresztą na Shamo, bo to centrum sceny Fallouta.

Sam siedzę głęboko w Falloucie, na scenie sporo się udziaelałem, tylko mi się znudziło. ;]
Poza tym ja nie mówię o scenie tylko STALKER'a, ale ludzi zainteresowanych apokaliptyką, Czarnobylem i Prypecią, teoriamii spiskowymi, itp. ;] STALKER stanowi dla wielu z nas tylko formę poczucia post-kultury na własnej skórze. ;]
Awatar użytkownika
Quinn
Ekspert

Posty: 712
Dołączenie: 14 Cze 2007, 13:37
Ostatnio był: 26 Sty 2024, 17:02
Miejscowość: Seattle, budynek z elektryczną owcą na dachu...
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 4

Postprzez Vaniol w 21 Lip 2007, 18:46

Powiem szczerzę że poruszył mnie Twój pierwszy post. Nie sądziłem że zostanę tam wymieniony ;) Ja uważam że jedyną szansą na utrzymywanie społeczności jest multi. Musimy się sprężyć i postarać się o jakiś serwer. Kto mógłby postawić dedicatva ? Jak dobrze pójdzie to dzisiaj wieczorem z vriderem będziemy testować. Jak ktoś jest chętny to zapraszam na moje GG:6287897. Pozdro
Image Image
"And if that is not the best fuckin' example, God HimSelf killed his own motherfuckin' son. So let's sing The Death Song Kids" by Marilyn Manson
Awatar użytkownika
Vaniol
Very Important Stalker

Posty: 536
Dołączenie: 21 Lut 2007, 21:50
Ostatnio był: 14 Lut 2022, 00:12
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 11

Postprzez Quinn w 21 Lip 2007, 18:51

Oj, to u mnie narazie z multi ciężko będzie. ;]
W Krakowie będę dopiero w połowie sierpniam więc dopiero wtedy, jeżeli się z problemami uporam, to zagram. ;]

Pzdr.
Awatar użytkownika
Quinn
Ekspert

Posty: 712
Dołączenie: 14 Cze 2007, 13:37
Ostatnio był: 26 Sty 2024, 17:02
Miejscowość: Seattle, budynek z elektryczną owcą na dachu...
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 4

Postprzez Microtus w 22 Lip 2007, 00:05

Soviet poczekaj poczekaj, tak jak Quinn mówił falooutowców też jest wielu mimo braku multi.
Te grupy nie powstały zaraz po ukazaniu się gry. Musi minąć czas od wydania, by "wyselekcjonować" ludzi którzy do "sceny" dołączą. Wiele osób jeszcze w stalkera nie miało okazji zagrać. Fallouta wydano w 1997 roku. Wtedy w Polsce nie było dobrego dostępu do netu, ale grupa fanatyków ciągnie temat do dziś.

Ma wyjść dodatek w którym wiele z zapowiedzi stalkera ma być wreszcie wprowadzone.
Mnie szczerze stalker zawiódł z powodu tychże zapowiedzi (pozostaje mieć nadzieję). Teraz może nadgonią clar sky-iem. Nie bądźmy pesymistami, ruch jeszcze będzie.

Swoją drogą może warto przysiąść do strony bo może część ludzi na forum nawet nie wchodzi
bo na stronie nic nie działa (w sensie nie działania połowy odnośników)
War. War never changes...
Bury
zapraszam do lektury :)
Awatar użytkownika
Microtus
Legenda

Posty: 1028
Dołączenie: 18 Cze 2007, 14:31
Ostatnio był: 19 Sty 2019, 22:54
Miejscowość: łorsoł
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 106

Następna

Powróć do Strona i forum

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości