Burbon się obraził

Burbon się obraził

Postprzez Gorik w 22 Gru 2012, 17:18

Otóż mam taki problem:
Gram sobie normalnie, dochodzę do Targowej. Burbon każe mi kupić filtry, więc idę i kupuję. Wracam do niego, on mówi mi że dogadał się z jakimś gościem i że już powinienem wiedzieć gdzie idziemy, odwraca się w stronę wyjścia na powierzchnię... i ani drgnie. Próbowałem chyba wszystkiego: wczytywałem sejwy, zaczynałem całość od początku, ba, nawet od nowa zainstalowałem grę. I co? I nic. Chłop nadal stoi jak stał. Błagam, pomóżcie. Nie chcę grać po raz enty w Stalkera(chociaż jest świetną grą, no ale ile razy można?). Ma ktoś jakiś pomysł co zrobić?
Piękno zbawi świat
Awatar użytkownika
Gorik
Stalker

Posty: 97
Dołączenie: 26 Lut 2012, 17:43
Ostatnio był: 24 Lut 2023, 20:11
Miejscowość: Kraków
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 33

Reklamy Google

Re: Burbon się obraził

Postprzez jalkavaki w 22 Gru 2012, 17:37

Też miałem tego buga. Pomogło zaczynanie gry od nowa. I to kilka razy. Niestety, trzeba się przemęczyć i parę razy przechodzić to samo, ale warto.
Wojna jest zła. Ale gorsze są sukinsyny które nie mają nic za co byliby gotowi walczyć i umierać.
"Może nas wiedzie szalbierz chciwy paru groszy
Lecz lepsze to niż śmierć na wapniejących szańcach" - J. Kaczmarski, Stalker.
Awatar użytkownika
jalkavaki
Legenda

Posty: 1379
Dołączenie: 02 Kwi 2010, 11:20
Ostatnio był: 20 Lip 2022, 06:45
Miejscowość: Stetinum
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 193

Re: Burbon się obraził

Postprzez Gizbarus w 22 Gru 2012, 17:51

Gorik napisał(a): Nie chcę grać po raz enty w Stalkera(chociaż jest świetną grą, no ale ile razy można?).


Chyba w Metro :wink:

Nie miałem nigdy tego problemu, acz zdarzył mi się podobny - gdy z Burbonem dochodzimy do stacji (tam, gdzie bronimy się przed hordą nosalisów, czekając na otwarcie bramy), po walce olałem jego dialog ze strażnikami i zszedłem na dół po drabinie - po powrocie na górę dialog zacinał się w jednym miejscu i dupa. Pomogło ponowne uruchomienie gry, na szczęście bez potrzeby zaczynania od początku...
A czy TY już przeczytałeś i oceniłeś moją twórczość?
"Samotność w Zonie" - nadal kontynuowana.
"Dawno temu w Zonie" - tylko dla weteranów forum.
"Za późno" - czerwona część cyklu "Kolory Zony"
"Akurat o czasie" - biała część cyklu "Kolory Zony"
"Za wcześnie" - niebieska część cyklu "Kolory Zony"
"Pęknięte Zwierciadło" - mini-cykl o Zonie w wersji noir
Awatar użytkownika
Gizbarus
Opowiadacz

Posty: 2895
Dołączenie: 18 Paź 2011, 16:44
Ostatnio był: 07 Cze 2023, 10:07
Miejscowość: Zadupie Mniejsze Wybudowania Kolonia II
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 854

Re: Burbon się obraził

Postprzez KoweK w 22 Gru 2012, 18:44

Trzymaj save'a:
l09_dead_city_1.rar


Wrzuć do C:\Users\[nazwa]\Documents\4A Games\Metro 2033. A potem wczytaj grę z menu i wybierz Martwe Miasto.

Btw. jeżeli dojdziesz do stacji czerwonych (pierwsza stacja po misjach z Chanem) i znajdziesz tam wszystkie naboje wojskowe to odblokujesz achievementa "Sherlock". Tylko nie zapomnij by przed aresztowaniem wziąć dwa naboje, do których później nie będziesz miał dostępu.
Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack

Za ten post KoweK otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive szaaary.
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5642
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 08 Mar 2024, 14:32
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1470


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości