Survarium - co byście chcieli zobaczyć w grze

Ogólnie rzecz biorąc, porady Beara Gryllsa dotyczące przetrwania można zastosować także w przypadku odwodnienia.

Re: Odp: Survarium - co byście chcieli zobaczyć w grze

Postprzez adin w 20 Mar 2013, 03:54

Patrząc na aktualny stan gry to nie zagra ale: Oblivion Lost w dzisiejszych standardach.
Image
Awatar użytkownika
adin
Ekspert

Posty: 711
Dołączenie: 14 Sty 2007, 01:58
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Kozaki: 28

Reklamy Google

Re: Survarium - co byście chcieli zobaczyć w grze

Postprzez yarpen w 20 Mar 2013, 14:13

A ja bym chciał móc w końcu połozyć swojego stalkera w krzakach zamiast kucac jak do robienia klocka...
a tak na poważnie, to ogromna mapa w multi, z możliwością spotkania innyh graczy odda w końcu klimat zony.
Brakowało mi w singlu interakcji, oraz dreszczu ryzyka kontaktu z innym graczem tak jak to jest w DayZ.
Liczę, ze będzie można łazić samemu lub w grupkach i robić jakieś zadania z możliwością natknięcia się na innych graczy. Takie spotkania pewnie będą nieprzewidywalne. Ale zona ma być nieprzewidywalna.
Por. Funky Koval 'AIR Star Force' piec lat czynnej sluzby, miliardy na liczniku, odznaczenia, takze srebrna gwiazda Palantiru.
Awatar użytkownika
yarpen
Stalker

Posty: 180
Dołączenie: 20 Kwi 2006, 21:16
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 7

Re: Survarium - co byście chcieli zobaczyć w grze

Postprzez Leo0502 w 03 Kwi 2013, 19:44

Ja myślę, że w końcu głównym wrogiem nie będą inni ludzie(stalkerzy) tylko natura, tutaj las(tak rozumiem intro). I jeden wielki odstrzał mutantów :D .

A teraz do rzeczy. Chciałbym, żeby głównym wątkiem w fabule było odkrycie co, gdzie i dlaczego się stało. Czemu las się rozrósł. A przy okazji "odlesienie" Kijowa, czy innej Moskwy, żeby w niej żyć, albo znaleźć skarb. Możliwości jest dużo
Leo0502
Tropiciel

Posty: 358
Dołączenie: 20 Wrz 2012, 18:10
Miejscowość: Pierdziszewice wylotem na Dupów
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: SPSA14
Kozaki: 140

Re: Survarium - co byście chcieli zobaczyć w grze

Postprzez Ahmed1109 w 03 Kwi 2013, 19:53

fajnym cosiem było by zmiana pór roku w lokacjach i wpływ temperatury, np. w zimę lekko ubrani mogli byśmy szybko zamarznąć na śmierć

no i bonusy : idąc w grupie pojedyncze słabe mutanty będą się starały nas omijać, ale jakieś większe grupki będą wręcz nas ścigał, natomiast gdy idziemy samotnie to dla większych grup mutantów/bandytów będziemy mało widoczni.

Realistyczny model obrażeń : dostaniemy w nogę to nie możemy biegać i coś z tą nogą trzeba zrobić ( połatać ją do kupy, bądź kolega z grupy nas przytarga w specjalne miejsce gdzie siedzi jakiś stalker medyk badź jest specjalny sprzęt.

Ograniczona ilość tlenu w maskach p-gazowych : a więc gdy używamy maski to musimy patrzyć ile nam zostało tlenu.
Awatar użytkownika
Ahmed1109
Stalker

Posty: 174
Dołączenie: 28 Lip 2012, 22:04
Miejscowość: Wioska kotów
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Re: Survarium - co byście chcieli zobaczyć w grze

Postprzez Gertgar w 03 Kwi 2013, 21:17

Ja osobiście nie martwię się praktycznie niczym, moje jedyne życzenie jest takie aby gra była stworzona dla wymagających i inteligentnych graczy a nie dla dzieci na zasadzie byle by się tylko sprzedała, innymi słowy aby była trudna i nie prowadziła gracza za rączkę, bardzo bym nie chciał żeby gra skończyła jak WoW który z każdym dodatkiem jest łatwiejszy i kierowany obecnie chyba dla 10 latków.
'Poza tym uważam, że Kartagina powinna być zburzona, a S.T.A.L.K.E.R. 2 wydany!'
Awatar użytkownika
Gertgar
Stalker

Posty: 123
Dołączenie: 31 Mar 2013, 20:36
Miejscowość: Kraków
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 22

Re: Survarium - co byście chcieli zobaczyć w grze

Postprzez Glaeken w 03 Kwi 2013, 21:45

Ahmed1109 napisał(a):Realistyczny model obrażeń : dostaniemy w nogę to nie możemy biegać i coś z tą nogą trzeba zrobić ( połatać ją do kupy, bądź kolega z grupy nas przytarga w specjalne miejsce gdzie siedzi jakiś stalker medyk badź jest specjalny sprzęt.

Dokładnie to co opisałeś powyżej zostało już potwierdzone :D
Ahmed1109 napisał(a):Ograniczona ilość tlenu w maskach p-gazowych : a więc gdy używamy maski to musimy patrzyć ile nam zostało tlenu.

To najprawdopodobniej też zostanie zaimplementowane w grze ponieważ:
Survarium.pl napisał(a):Tlen
Rezerwa tlenu gromadzona w butlach tlenowych i w innych pojemnikach służących do przechowywania tlenu.


Zachęcam do czytania zwartości Survarium.pl ;)
Awatar użytkownika
Glaeken
Administrator

Posty: 1034
Dołączenie: 16 Lip 2011, 17:53
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 371

Re: Survarium - co byście chcieli zobaczyć w grze

Postprzez Voldi w 04 Kwi 2013, 08:43

Glaeken napisał(a):
Ahmed1109 napisał(a):Realistyczny model obrażeń : dostaniemy w nogę to nie możemy biegać i coś z tą nogą trzeba zrobić ( połatać ją do kupy, bądź kolega z grupy nas przytarga w specjalne miejsce gdzie siedzi jakiś stalker medyk badź jest specjalny sprzęt.

Dokładnie to co opisałeś powyżej zostało już potwierdzone :D


I tak wydawca każe im to wypieprzyć, bo każuale nie dadzą sobie rady :caleb:
Image
Awatar użytkownika
Voldi
Ekspert

Posty: 843
Dołączenie: 29 Gru 2011, 11:11
Miejscowość: Kraków/Hajnówka
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 426

Re: Survarium - co byście chcieli zobaczyć w grze

Postprzez MetalowyStalker w 04 Kwi 2013, 09:25

Ja bym zobaczył widok z pierwszej osoby, do tego wszystkiego tylko tego pragnę :D na filmach widziałem żałosny widok zza pleców... mam nadzieje że da się go zmienić na ten ,,normalny" widok z oczu.
Image

O ciemności, jeśli tylko w Twych ramionach spocząć mógłbym
Na chwilę i z doczesnymi oczami
Ujrzeć Twój gasnący uśmiech
Awatar użytkownika
MetalowyStalker
Stalker

Posty: 188
Dołączenie: 27 Mar 2013, 10:27
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 12

Re: Survarium - co byście chcieli zobaczyć w grze

Postprzez Pangia w 04 Kwi 2013, 16:36

Voldi napisał(a):I tak wydawca każe im to wypieprzyć, bo każuale nie dadzą sobie rady :caleb:

Nie było czasem takiego patentu w Falloucie 3? Wybaczcie moją ignorancję, ale tak - nie grałem w Fallouta. Ot, jakoś nie miałem okazji.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Survarium - co byście chcieli zobaczyć w grze

Postprzez Glaeken w 04 Kwi 2013, 16:53

Przecież Vostok Games jest zarówno wydawcą jak i developerem gry. Oni nie potrzebują wydawcy aby udostępnić grę ONLINE.
Awatar użytkownika
Glaeken
Administrator

Posty: 1034
Dołączenie: 16 Lip 2011, 17:53
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 371

Re: Survarium - co byście chcieli zobaczyć w grze

Postprzez pan kozaq w 04 Kwi 2013, 18:11

Niskie wymagania sprzętowe...

Realistyczny model: ok, zmusza to gracza do noszenia bandaży. Fajnie "leczenie po postrzale" wyglądało w Far Cry 2 (animacje wyciągania nożem kuli z kolana...) No, może nie koniecznie muszą być one tak drastyczne, ale bandażowanie kończyn to podstawa.

P.S. Miło by było, gdyby był crafting...
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
pan kozaq
Weteran

Posty: 558
Dołączenie: 07 Mar 2012, 15:51
Miejscowość: RYTOMOCZYDŁA
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 43

Re: Survarium - co byście chcieli zobaczyć w grze

Postprzez Pilot w 04 Kwi 2013, 18:22

Tak jak kolega wyżej niskie wymagania sprzętowe i jeszcze żeby społeczność na forum czytała zawartość chociaż survarium.pl

Naprawdę tam jest wiele rzeczy o które wy się pytacie.

Ja chciałbym tam ujrzeć prawdziwy survival: Zbieranie deszczówki, rozpalanie ogniska itp. Nie chce tak jak w stalkerze żeby przetrwać potrzebna jest kiełbasa, wódka i pistolet z amunicją.
Awatar użytkownika
Pilot
Łowca

Posty: 434
Dołączenie: 26 Lip 2010, 14:34
Miejscowość: Red Forest
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: F1 Grenade
Kozaki: 43

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron