Survarium - co byście chcieli zobaczyć w grze

Ogólnie rzecz biorąc, porady Beara Gryllsa dotyczące przetrwania można zastosować także w przypadku odwodnienia.

Re: Survarium - co byście chcieli zobaczyć w grze

Postprzez Taran w 04 Paź 2013, 01:45

W Survarium chciałbym ujżeć takie rzeczy jak robienie przedmiotów z innych przedmiotów np. pochodnia- potrzebna jest szmata, kij i źródło ognia do odpalenia( szmata powstaje ze znalezionego gdzieś starego ubrania, kij leży, gdzieś sobie w lesie). Pochodnią można podpalić coś dużego, oświetlić sobie drogę lub odpęcić mutanty. Rozumiecie o co chodzi z jednych przedmiotów robimy drugie np. po wysuszeniu jakiegoś grzybka, roślinki i wymieszaniu tego zrobimy sobie lek. Po drugie chciałbym, aby została stworzona symulacja społeczeństwa np. zawody w strzelaniu do celu, kto zbierze więcej trofeów z mutantów( wilcze skóry, szable dzika itd.), możliwość spotkania się w barze i porozmawiania z innymi graczami. Przydała by się także możliwość gry na instrumentach muzycznych, układania własnych utworów i np. granie wieczorem przy ognisku lub prezentowanie w barze dla innych za walutę z gry Survarium( taki koncert, coś w stylu ,,a teraz wystąpi zespół Pogromcy Dzikich Świń" :D ).
Awatar użytkownika
Taran
Kot

Posty: 36
Dołączenie: 15 Lip 2013, 20:01
Miejscowość: Hajnówka
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 3

Reklamy Google

Re: Survarium - co byście chcieli zobaczyć w grze

Postprzez MetalowyStalker w 04 Paź 2013, 08:30

Ja ogólnie pragnę realizmu jak z dayz, jak mają się gracze ostrzeliwać to fajnie by było strzelić komuś w nogę ten by się przewalił straciłby przytomność potem strzał w główkę na pożegnanie i grabież jego przedmiotów.. Miód ;] Sporo rzeczy chciałbym zobaczyć ale nie chce się potem zawieść najbardziej interesuje mnie realizm od złamania nóg przy skoku z jakieś wysokości po psucie się jedzenia i tym podobne.
Image

O ciemności, jeśli tylko w Twych ramionach spocząć mógłbym
Na chwilę i z doczesnymi oczami
Ujrzeć Twój gasnący uśmiech

Za ten post MetalowyStalker otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive kknjnkj.
Awatar użytkownika
MetalowyStalker
Stalker

Posty: 188
Dołączenie: 27 Mar 2013, 10:27
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 12

Re: Survarium - co byście chcieli zobaczyć w grze

Postprzez kknjnkj w 09 Lis 2013, 13:54

Chciałbym realizmu tak jak powyższy oraz artefaktów no i może namiastkę pojazdów nie żeby dużo raczej sporadycznie po za tym potrzeba snu co za tym idzie kupowanie namiotów które coraz lepiej
uzupełniają energię no i pomaganie sobie nawzajem np. kumpel złamał nogę to bierzesz na plecy miło by było gdyby lokacje były tak ładne jak w battlefield 4 no to chyba wszystko a nie jeszcze możliwy do ustawienia widok 3-cio osobowy :worms:

Za ten post kknjnkj otrzymał następujące punkty reputacji:
Negative RadekNioch.
kknjnkj
Kot

Posty: 16
Dołączenie: 26 Sie 2013, 13:01
Miejscowość: zadupie czarno byla :)
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: -20

Re: Survarium - co byście chcieli zobaczyć w grze

Postprzez Szczur w 10 Lis 2013, 12:46

Zdecydowanie więcej realizmu, lepszy system skradania się, większa swoboda, duża różnorodność świata i jego obszerność. Zwiększenie inteligencji ekosystemów, ludzi i zmutowanych roślinek ;). Większy wpływ obrażeń, występowanie chorób, zwichnięć, złamań. Trudniejsza regeneracja zdrowia. Ważny także jest klimat (nie mówię tu o typowym zwaleniu ze stalkera), mógłby być nowy, ale żeby wciągał gracza i zachwycał go. Współpraca z kompanami, frakcją, ewentualnie własną grupą plus interakcję pomiędzy nimi (j.w. w postach). Chodzi mi szczególnie o to, aby był wybór między byciem samotnikiem, a współpracą w grupie (czego w stalkerze mi najbardziej brakowało). Zwiększenie trudności i mroczności (a chociażby do poziomu Misery). Modyfikacja broni, różnorodność ekwipunku - taka zabawa w tworzeniu przedmiotów, ich wynajdywaniem lub coś w tym stylu. Ukryte miejsca (jakieś laboratoria i tym podobne). Aha... no i dopasowanie kombinezonu/stroju do własnych upodobań - czyli dodatki, maski, kolory etc. Ćwiczenie pożądanych statystyk, czyli np. treningi w zwinności sile (nie jakieś głupie drzewko umiejętności, wiecie o co chodzi) :D.
Dobrej Zony!
Всегда из тени - крыса
:

Opowiadanie - praca zawieszona
Frakcja - dodatki!
Kawa / Στίχοι / Песни
Awatar użytkownika
Szczur
Stalker

Posty: 193
Dołączenie: 21 Cze 2013, 18:29
Miejscowość: Kraków / Zona
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 101

Re: Survarium - co byście chcieli zobaczyć w grze

Postprzez kknjnkj w 15 Lis 2013, 11:49

dobre byłoby ulepszanie broni no i dosyć opszerny kreator postaci

wiem że to same duperele ale mi by się przydały
kknjnkj
Kot

Posty: 16
Dołączenie: 26 Sie 2013, 13:01
Miejscowość: zadupie czarno byla :)
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: -20

Re: Survarium - co byście chcieli zobaczyć w grze

Postprzez SnapVGuard w 15 Lis 2013, 14:42

Ja bym chciał, aby ta gra miała dobry klimat, rozwinięty aspekt survivalu oraz ogromny świat pełny różnych artefaktów, anomalii i mutantów, który możemy swobodnie przemierzać. Mam nadzieję, że nie będzie to jeden wielki deathmatch.
Awatar użytkownika
SnapVGuard
Kot

Posty: 23
Dołączenie: 29 Mar 2013, 12:51
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 4

Re: Survarium - co byście chcieli zobaczyć w grze

Postprzez Geralt15c w 29 Lis 2013, 17:12

Dobry klimat, rozwinięte obozy włóczęgów, stieczkina :D i możliwość ulepszania/tworzenia broni, amunicji i pancerzy.
Awatar użytkownika
Geralt15c
Kot

Posty: 8
Dołączenie: 28 Lis 2013, 16:52
Miejscowość: Kopaczi
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 1

Re: Survarium - co byście chcieli zobaczyć w grze

Postprzez Zilla w 02 Maj 2014, 10:32

Przede wszystkim chciałbym nowy świat, bez deathmatchu, utrzymany w klimacie Stalkera. Chciałbym zadania, chciałbym mutanty i chciałem zaje*iste anomalie, z których będą wypadać równie zaje*iste artefakty. Chcę czegoś na modłę emisji, w ogóle chce czegoś co potrafi przewrócić to co robimy w grze o 180'. Najlepiej w czasie rzeczywistym żeby to się działo.

A z takich kosmetycznych rzeczy to chciałbym przede wszystkim losowych przeciwników na mapach. Chodzi mi o to żeby co jakiś czas na mapie spawnował się mutant, zombie, coś innego co by utrudniało rozgrywkę.

Chciałbym także żeby była możliwość kustomizacji swojej postaci. Wszyscy bohaterowie wyglądają jednakowo, a ja chciałbym spersonalizować swoją postać.

Chciałbym także szerszy wachlarz rzeczy w ekwipunku. Choćby tylko wizualnych. Jakaś maska p-gaz lub coś w ten deseń.

Chciałbym jakieś fajne nawiązanie do Stalkera. Easter Egg, np. chłeptokrwij w tubie, na jakiejś laboratoryjnej mapie. To by było coś.

A przede wszystkim chciałbym wiedzieć za co punkty dostaje. Chciałbym żeby gra, niczym w CoD, pokazywała mi za co dostałem przykładowo 5 punktów. Asysta? Frag? Doniesienie skrzynki?. Dziś grałem i coś zrobiłem, nawet sam za bardzo nie wiem co, a gra mnie nagrodziła punktami. To chyba tyle z tego co mi teraz przyszło do głowy.
Image
Awatar użytkownika
Zilla
Stalker

Posty: 124
Dołączenie: 17 Lis 2013, 19:53
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 27

Re: Survarium - co byście chcieli zobaczyć w grze

Postprzez Lornat w 14 Cze 2014, 13:20

A z takich kosmetycznych rzeczy to chciałbym przede wszystkim losowych przeciwników na mapach. Chodzi mi o to żeby co jakiś czas na mapie spawnował się mutant, zombie, coś innego co by utrudniało rozgrywkę.

Mają w planach wprowadzenie mutantów.

Chciałbym także żeby była możliwość kustomizacji swojej postaci

Ponoć pracują nad tym.

Chciałbym także szerszy wachlarz rzeczy w ekwipunku. Choćby tylko wizualnych. Jakaś maska p-gaz lub coś w ten deseń.

Można też zmienić kolor swoich ciuszków.

A przede wszystkim chciałbym wiedzieć za co punkty dostaje

Jest w tabeli wyników po prawej.
Ktoś tu w ogóle gra i aktualizuje posty? :D


A ja bym chciał coś, czego ponoć nie zmienią. Możność trzymania dla siebie/sprzedawania artefaktów. A z tego co słyszałem w wersji PvE będzie jak teraz z PvP. Artefakt będzie użyty tylko raz na "sesję"
Awatar użytkownika
Lornat
Kot

Posty: 6
Dołączenie: 14 Cze 2014, 12:45
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 1

Re: Survarium - co byście chcieli zobaczyć w grze

Postprzez STALKIER998 w 14 Cze 2014, 15:02

Otwarty świat, możliwość naprawdę wysokiego poziomu eksploracji, ciekawych znajdziek i punktów orientacyjnych, z których można byłoby zobaczyć większość mapy. Oprócz tego możliwość zastawiania jakiś ciekawych pułapek. Chodzi mi tu głównie o coś w stylu "survial guide" w The Forest. No i możliwość budowy/ zamieszkania w jakimś opuszczonym mieszkaniu i zrobienie go na swój styl tak jak w Fallout'cie 3. Chyba tyle.
Awatar użytkownika
STALKIER998
Tropiciel

Posty: 265
Dołączenie: 10 Kwi 2012, 18:08
Miejscowość: Gdańsk
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 47

Re: Survarium - co byście chcieli zobaczyć w grze

Postprzez Lornat w 14 Cze 2014, 16:05

Prędzej można się będzie spodziewać swojej "bazy" w której się będziesz respawnował i ruszał zwiedzać świat. Ale dobre i to. Też spoko by było coś takiego: Dojdzie się do jakiegoś miejsca gdzie są "przyjaźnie nastawieni" i na luzie można wyjść z gry. Bez zmartwień że cię ktoś skosi lub okradnie (choć to też by było ciekawe, znajdywanie fantów z innych graczy)
Awatar użytkownika
Lornat
Kot

Posty: 6
Dołączenie: 14 Cze 2014, 12:45
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 1

Re: Survarium - co byście chcieli zobaczyć w grze

Postprzez zuzik30 w 23 Cze 2014, 14:08

Siema, ja bym chciał :E :
1. lepszą optymalizacje gry dla słabszych komputerów
2. Open Market czy coś w tym stylu że można znalezione fanty kupować i sprzedawać
3. Więcej customize odnośnie broni i postaci
4. Żeby otwarty świat był duży, piękny i wciągał na długi czas a zadania różnorodne :E
zuzik30
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 13 Mar 2014, 20:18
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 0

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron