Pomówmy o frakcjach

Ogólnie rzecz biorąc, porady Beara Gryllsa dotyczące przetrwania można zastosować także w przypadku odwodnienia.

Pomówmy o frakcjach

Postprzez Szlam w 05 Sie 2013, 19:25

Wszyscy wiemy, że w zonie istnieją cztery siły: Niezależni Stalkerzy, Bandyci, wolność i Powinność. Stalkerzy i Bandyci przede wszystkim chcą zdobywać pieniądze, Wolność chce roznieść dar zony światu a Powinność zniszczyć zone.

W survarium mamy też cztery siły.
Włóczędzy (wolni stalkerzy)
Czarny Rynek (bandyci)
Armia Odrodzenia (powinność)
Pogranicznicy (wolność)

Włóczędzy to zwykli ocalali, ich cel to po prostu przetrwać w tym drogim środowisku, ich siła nie jest wielka wiec muszą nadrabiać to sprytem.

Czarny Rynek ich cel to przetrwanie aż nie uda się zdobyć kilku rubli na kolejną działkę dragów. Siła jak i myslenie czarnego rynku ogranicza się do mięśni.

Armia Odrodzenia resztki armii państw dawnego ZSRR, teraz gdy nie ma granic dowództwo armii odrodzenia postanowiło stworzyć nowe super mocarstwo poprzez krew i ołów. Żelazna dyscyplina i wyszkolenie oto potęgaarmii odrodzenia.

Pograniczni, już przed upadkiem cywilizacji, zaczęli żyć w harmonii z lasem, teraz ich celem jest nauczenie tego pozostałych frakcji. Wiedza to tym nowym świecie to ich najsilniejsza broń

Mnie najbardziej interesują frakcje :Włóczędzy i Pogranicznicy a jak jest z wami?
Szlam
Kot

Posty: 28
Dołączenie: 09 Kwi 2013, 11:57
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 2

Reklamy Google

Re: Pomówmy o frakcjach

Postprzez Szczur w 05 Sie 2013, 21:33

Znając życie pewnie przystąpię do Armii Odrodzenia, ponieważ sympatyzuję z Powinnością. Chociaż z drugiej strony nie podoba mi się to "tworzenie super mocarstwa poprzez krew i ołów". Jeżeli tak to będzie to się zastanowię czy warto.

Z drugiej strony Pogranicznicy prezentują mój styl, który bardzo lubię. Ukrywanie się w lesie, ciche poruszanie się po nim, no i umiejętność wykorzystywania go do swoich potrzeb. Wiedza o otaczającym ich świecie. Mam nadzieję, że nie będzie to wyglądało jak typowa Wolność... ;)
Dobrej Zony!
Всегда из тени - крыса
:

Opowiadanie - praca zawieszona
Frakcja - dodatki!
Kawa / Στίχοι / Песни

Za ten post Szczur otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Wasia.
Awatar użytkownika
Szczur
Stalker

Posty: 193
Dołączenie: 21 Cze 2013, 18:29
Miejscowość: Kraków / Zona
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 101

Re: Pomówmy o frakcjach

Postprzez Dark Dante w 05 Sie 2013, 22:30

Jako że jestem za Powinnością interesowała by mnie Armia Odrodzenia ale to tworzenie nowego supermocarstwa... Prędzej bym się pokręcił jako Włóczęga a potem bym już zobaczył czy warto iść z nimi w układy.
Zona ma swoje tajemnica, Ty musisz je poznać.

Dark Dante
Wygnany z Zony

Posty: 180
Dołączenie: 29 Kwi 2013, 18:48
Miejscowość: Zona
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 12

Re: Pomówmy o frakcjach

Postprzez Universal w 05 Sie 2013, 22:53

Zdecydowanie nająłbym się do Armii Odrodzenia. To "tworzenie mocarstwa przez krew i ołów" to jest to :kotek: Tylko w sumie jaki wpływ na rozgrywkę będzie miała przynależność do AO, tylko strój, broń, kolorystyka wyposażenia i parę cech dodatkowych? Do czegoś takiego przydałaby się fabuła.
Język kłamie głosowi, a głos myślom kłamie; myśl z duszy leci bystro, nim się w słowach złamie.
Awatar użytkownika
Universal
Monolit

Posty: 2613
Dołączenie: 21 Lip 2010, 17:54
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1051

Re: Pomówmy o frakcjach

Postprzez Soviet w 06 Sie 2013, 07:40

Pragnę zauważyć, że w Survarium nie można dołączać do frakcji.
r u avin a giggle m8? LA nie będzie.
Image
Awatar użytkownika
Soviet
Very Important Stalker

Posty: 2736
Dołączenie: 07 Maj 2005, 13:41
Miejscowość: Wow
Kozaki: 787

Re: Pomówmy o frakcjach

Postprzez Universal w 06 Sie 2013, 14:38

To powiedzmy, że będę z nimi sympatyzował :caleb: Jeden pies w gruncie rzeczy. Nawet jeśli będzie to tylko polegało na posiadaniu ichniej broni i kombinezonu, oraz odwiedzanie ich placówek (jeśli dobrze zrozumiałem, będzie taka możliwość).
Język kłamie głosowi, a głos myślom kłamie; myśl z duszy leci bystro, nim się w słowach złamie.
Awatar użytkownika
Universal
Monolit

Posty: 2613
Dołączenie: 21 Lip 2010, 17:54
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1051

Re: Pomówmy o frakcjach

Postprzez kupiszczan123 w 06 Sie 2013, 15:40

Ja na początek dołączył bym do Pogranicznych i zaczoł przyswajać elementarną wiedzę na każdy możliwy temat , o którym usłyszę. Po przyswojeniu tej niezbędnej wiedzy zaczoł bym sympatyzować z Armią Odrodzenia, której przekazywał bym wiedzę której się nauczyłem aby mogli ją wykorzystać do skuteczniejszego kamuflażu lub aby uzyskać dodatkowego sojusznika "przyrodę" nad którą mieli być choć częściową kontrolę, którą mogli by wykorzystać nawet przeciwko samej sobie :/ (wrzucam tą emotkę gdyż moim zdaniem w miedzy czasie pomiedzy mną i nią wyrosła by jakaś więź, którą armia chciała by zniszczyć :( )
Windows 7 Ultimate 64bit SP1 Nivida Ge Force GTX 960 2GB Intel Core i5 650 3.2GHz
Awatar użytkownika
kupiszczan123
Kot

Posty: 23
Dołączenie: 16 Cze 2012, 22:13
Miejscowość: Tam gdzie nadzieja już umarła
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Kora-919
Kozaki: 2

Re: Pomówmy o frakcjach

Postprzez Szlam w 06 Sie 2013, 17:42

Na początku musisz się wykazać jako włóczęga, albo bojownik czarnego rynku, by zainteresowały się tobą inne frakcje. Sympatyzowanie, może być też niezłe, klany mogą wspierać frakcje, a dzięki temu rosną one w siłę, i zajmują coraz większą pozycje na mapie strategicznej, a nagrodą są wpływy i bardzo rzadkie inaczej nieosiągalne przedmioty.
Szlam
Kot

Posty: 28
Dołączenie: 09 Kwi 2013, 11:57
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 2

Re: Pomówmy o frakcjach

Postprzez Jaroć w 10 Sie 2013, 13:09

Mimo,że lubię tych wyluzowanych kolesi z Wolności,to ja bym został zwykłym włóczęgą czyli wolnym stalkerem ;]Jakoś przemoc bandytów z 'Czarnego rynku' i żołnierzy z 'Armii odgrodzenia' czy chore gadanie z łosiami tej niby Wolności której nazwy nie mogę zapamiętać,mnie niezbyt zachęca.
Sorry za błędy ortograficzne
Awatar użytkownika
Jaroć
Kot

Posty: 36
Dołączenie: 30 Gru 2012, 12:34
Miejscowość: Prypeć
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper VLA
Kozaki: -2

Re: Pomówmy o frakcjach

Postprzez Szlam w 10 Sie 2013, 18:40

Mam podobnie, Co do powinności to im nie ufam, a bandytów mogę oglądać tylko przez celownik.
Szlam
Kot

Posty: 28
Dołączenie: 09 Kwi 2013, 11:57
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 2

Re: Pomówmy o frakcjach

Postprzez Wasia w 02 Wrz 2013, 00:14

W Zonie jestem samotnikiem, w Survarium pewnie wybrałbym włóczęgów, ale podoba mi się Armia Odrodzenia, gdyż zawsze lubiłem żelazną dyscyplinę i porządek w Powinności. Pogranicznicy też są spoko, ale jestem zdecydowany na włóczęgów. Gdy myślę o "Czarnym rynku" widzę podobnych, bluzgających i chlających wódę bandziorów ze stalkera (Z całym szacunkiem dla fanów tej frakcji).
Ze względu na ciemnotę i zacofanie niektórych użytkowników tegoż forum, których to żałosne wypociny mam w głębokim poważaniu, planuję zakończyć swoją działalność na nim, bo z wami zwyczajnie nie da się dyskutować na temat poglądów, gdyż wyśmiewacie grupowo każdego, kto odważy się myśleć samodzielnie. Dziękuję za uwagę.
Polecam forum normalnych fanów stalkera, na którym dobrze poczują się osoby, którym nie starczy cierpliwości na czytanie głupot niektórych tutejszych użytkowników:
http://www.stalkerteam.pl Odszedłem z forum stalker.pl dobrowolnie.

Wasia
Wygnany z Zony

Posty: 16
Dołączenie: 05 Sie 2013, 15:56
Miejscowość: Baza stalkerów "Победа" w północnej zonie.
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 3

Re: Pomówmy o frakcjach

Postprzez Taran w 04 Paź 2013, 00:46

Najpewniej bym sypatyzował na początku z Włóczęgami, Czarny Rynek jakoś mi nie przypadaja do gustu. Potem bym zobazył, pewnie czerpał bym od Armii Odrodzenia w kwestii uzbrojenia, a od Pograniczników w kwestii koegzystencji i przystosowania się do warunków otoczenia. Zależy jeszcze na czym taka koegzystencja miała by polegać.
Awatar użytkownika
Taran
Kot

Posty: 36
Dołączenie: 15 Lip 2013, 20:01
Miejscowość: Hajnówka
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 3

Następna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości

cron