Twórczość fanów gry

Ogólnie rzecz biorąc, porady Beara Gryllsa dotyczące przetrwania można zastosować także w przypadku odwodnienia.

Twórczość fanów gry

Postprzez Glaeken w 18 Paź 2013, 12:40

Ktoś wykonał rewelacyjne figurki postaci z frakcji Pogranicznicy i Armia Odrodzenia z gry Survarium:

:

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Za ten post Glaeken otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Alchemik.
Awatar użytkownika
Glaeken
Administrator

Posty: 1034
Dołączenie: 16 Lip 2011, 17:53
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 371

Reklamy Google

Re: Twórczość fanów gry

Postprzez Pangia w 18 Paź 2013, 15:10

Nie, żebym się czepiał, ale w AK nie widać okna wyrzutowego łusek. Albo znowu wersja „mańkut” (ludzik zasłania lewą część broni), albo autor się zapomniał :P Niby mały detal, ale jednak nieco szczypie.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Twórczość fanów gry

Postprzez Gambino w 13 Gru 2013, 15:24

Co nie zmienia faktu, że figurki są naprawdę świetne...Niektórzy to mają talent, ja to co najwyżej grać mogę :)
Do komunikacji ze znajomymi używam TeamSpeak 3
Awatar użytkownika
Gambino
Kot

Posty: 19
Dołączenie: 12 Gru 2013, 14:25
Frakcja: Zombie
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 1


Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron