Wrażenia z wersji beta

Ogólnie rzecz biorąc, porady Beara Gryllsa dotyczące przetrwania można zastosować także w przypadku odwodnienia.

Re: Wrażenia z wersji beta

Postprzez Emto w 10 Cze 2014, 23:53

Problemy na każdym kroku. Zaczynając od menu logowania, czasami trzeba 2 razy się zalogować bo za pierwszym razem serwer nie odpowiada. W lobby jakakolwiek zmiana ekwipunku trwa wieczność. Bo dane są wysyłane do serwera i wracają do nas. Więc zmiana byle spodni trwa wieczność, nie wspomnę i reszcie eq. Do tego. Match making. Gracze z lewelami powyżej 30-40 ubierają byle gówniany sprzęt z AKS-74U, i niszczą rozgrywkę Nowicjuszom a to dlatego że mają lepsze statystyki postaci. Wracając do ekwipunku. Nie wiadomo po co w ogóle te kamuflaże skoro to jest główny powód wywalania z gry i problemów z stabilnością, (Długie wczytywanie się niektórych postaci itd.). A jeśli mowa o wywalaniu z gry. To średnio na 1 mecz wywala od 2 do 3 razy. Cała konsola jest w jakiś errorach z "Sound" coś tam.... Nikt nie ma pojęcia o co chodzi, i jedynym sposobem aby grać jest fizyczny restart gry {ALT+F4}. O ile same statystyki po meczu i drop sprzętu działa w miarę poprawnie po aktualizacji to klikanie na innego gracza w tej tabeli często kończy się "crasch errorem"... A na koniec System rankingowy. Za wygrany mecz dostajemy coś..... No właśnie nikt nie wie co. Miałem sytuacje co mecz skończył się z wynikiem 15:3 dla mnie i dostałem -4 punkty do rankingu, a odwrotną sytuacją było gdy miałem wynik 5:10 dostałem +5 do rankingu. Jak to działa ?????????
i na koniec, Co ciekawe, gdy połączymy się z meczem i od razu nas wywali do lobby bądź disconnect to gra nadal uważa że jesteśmy w grze i nie da się kompletnie nic kliknąć poza opcjami wyjścia z gry co automatycznie oznacza że sami opuszczamy mecz, w związku z tym dostajemy -10 do -15 dla rankingu.


Ta gra powinna być cały czas w fazie Alfa. Podstawą bety jest płynność rozgrywki a nie milion błędów i disconnecty co mecz.....


Gra zapowiada się Ciekawie. No niestety zapowiada się... Bo aktualnie to tylko Ciekawostka.. Pograć można, Ale po co się męczyć z tymi problemami ?
Emto
Kot

Posty: 43
Dołączenie: 20 Lut 2014, 00:14
Frakcja: Zombie
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 6

Reklamy Google

Re: Wrażenia z wersji beta

Postprzez Lornat w 14 Cze 2014, 13:05

Tak patrząc na kilka na raz wypowiedzi wstecz, to nasuwa się pytanie. Ile z osób w ogóle odwiedza survarium.com
Tam codziennie jest aktualizowany wątek z patchami. Więc niema co psioczyć tutaj że czegoś niema. Wystarczy tam zerknąć i popatrzeć co jest,a co planują.
I tu a propo's. Jak do tej pory gra ma świetny klimat, fakt nadal jest nieco przekolorowana. Nie planują wprowadzenia systemu spotowania przeciwników by gra "nie prowadziła za rączkę" jak to powiedział mi moderator. Dodatkowo znaleźli problem powodujący niski fps i to naprawiają. Także można się spodziewać patcha w poniedziałek. To wiadomość od jednego z członków Vostoka.
Zatem wrażenia z bety. Jak do tej mieszane jak na przykład: świetny klimat, ale jaskrawo. Czy fajne bronie i dźwięki, ale niski fps. Ale Panowie z Vostoka robią co mogą by usprawnić grę. Nie ma co narzekać na braki i spodziewać się cudów, bo trzeba pamiętać że to zamknięta beta. Ale powoli do przodu :)
Kozaka im za chęci przynajmniej.
Awatar użytkownika
Lornat
Kot

Posty: 6
Dołączenie: 14 Cze 2014, 12:45
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 1

Re: Wrażenia z wersji beta

Postprzez grzesiek1945 w 14 Cze 2014, 13:53

Fajnie by było gdyby zablokowali możliwość czitowania. O ile to w ogóle możliwe.

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
grzesiek1945
Stalker

Posty: 125
Dołączenie: 26 Lis 2010, 14:48
Miejscowość: Zagorzyce
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Re: Wrażenia z wersji beta

Postprzez Lornat w 14 Cze 2014, 13:57

Pracują nad blokadą która umożliwia wprowadzanie aimbotów (takie znajdziesz w byle fps-ie), ale nadal czasem denerwuje snajperska strzelba. Aaa i co jeszcze denerwuje. Pułapki. Po nich widać że najsłabszym punktem przez który można zginąć. Poza głową to noga. Ale całościowo da się znieść.
Gorsze rzeczy się widziało i to w fazach open bety
Awatar użytkownika
Lornat
Kot

Posty: 6
Dołączenie: 14 Cze 2014, 12:45
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 1

Re: Wrażenia z wersji beta

Postprzez grzesiek1945 w 14 Cze 2014, 14:19

Jak poprawia stabilność połączenia aby nie wywalalo z gry i zmniejsza wymagania czy tak jak mówiłeś poprawią ten spadek fps to gra będzie grywalna, bo jak na razie bardzo mnie frustruje.

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
grzesiek1945
Stalker

Posty: 125
Dołączenie: 26 Lis 2010, 14:48
Miejscowość: Zagorzyce
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Re: Wrażenia z wersji beta

Postprzez Lornat w 14 Cze 2014, 15:58

"The next hotfix will be released on Monday.
EDIT: We've found the cause of the FPS drops."

Cytat z jednego z developerów

Ale fakt spadek fps-ów dopieka. Zwłaszcza jak się trafia na teamy rosyjskojęzyczne (które już dawno mają poprawki za sobą), a ty bidny męcz się z lagami które potrafią teleportować w trakcie strzelania. No nic. Byle do poniedziałku i zobaczymy czy zaczną działać w stronę optymalizacji sprzętowej (zwłaszcza na starsze blaszaki).
Awatar użytkownika
Lornat
Kot

Posty: 6
Dołączenie: 14 Cze 2014, 12:45
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 1

Re: Wrażenia z wersji beta

Postprzez grzesiek1945 w 14 Cze 2014, 17:04

Mam nadzieje ze będzie to znaczna poprawa. Mogliby tez dać możliwość jeszcze większej zmiany grafiki w stronę minimum, wtedy na gra byłaby bardziej grywalna na starszych laptopach lub piecykach.

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
grzesiek1945
Stalker

Posty: 125
Dołączenie: 26 Lis 2010, 14:48
Miejscowość: Zagorzyce
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Re: Wrażenia z wersji beta

Postprzez KoweK w 14 Cze 2014, 19:54

O właśnie... podczas któregoś patcha włączyli mokre powierzchnie dla ustawień minimalnych. Pytam się: po co? By osoby ze słabszym kompem miały -10 FPS?
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5642
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1470

Re: Wrażenia z wersji beta

Postprzez grzesiek1945 w 18 Cze 2014, 00:24

A to dlatego spadły mi fpsy, a myślałem że przypalilem GPU ;)

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

- - -

Nowa wersja 23a w końcu jest taką wersją na którą nie narzekam na każdym kroku. Wyraźnie lepiej zoptymalizowana, nie tnie się na każdym kroku jak poprzednie. W końcu można grać normalnie ;)

.....

Wydali 23b i znowu bryndza, ciężko w ogóle w mecz wejść bo co chwile bugtrap wywala :/

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Uwagi moderatora:

Ale postów to Ty nie dubluj, zią. - Wheeljack
Awatar użytkownika
grzesiek1945
Stalker

Posty: 125
Dołączenie: 26 Lis 2010, 14:48
Miejscowość: Zagorzyce
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Re: Wrażenia z wersji beta

Postprzez KoweK w 19 Cze 2014, 01:44

A mi nadal nie chce normalnie klienta zaktualizować. I nie, nie zamierzam po raz kolejny robić czystej instalacji - niech Vostok w końcu naprawi podstawowe rzeczy.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5642
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1470

Re: Wrażenia z wersji beta

Postprzez Zilla w 19 Cze 2014, 10:03

Beznadzieja... ta nowa aktualizacja dla mnie jedynie popsuła grę. Ok, wizaulia teraz są fajniejsze ale za cenę czego? Tego że wrzuca mnie z początkowym szpejem, do gier gdzie gracze zapieprzają z AKS, AK i Spasami? Gdzie wyjść nie mogę zza rogu bo dostaje bańkę od snajpera stojącego gdzieś na drugim końcu mapy? Zadania obecne są niemal niemożliwe do zrobienia a to tylko wierzchołek góry lodowej. Od wczoraj próbuje połączyć się z kolegą i z nim pograć to nie mogę, bo gra niby wysyła mu zaproszenie ale kiedy on akceptuje to nic się nie dzieje. Kiedy jakimś cudem trafimy na siebie na serwerze to po 5 minutach jest 'Connection lost'. Tak, wiem że nie ma tu co psioczyć ale po to jest forum żeby dzielić się swoimi opiniami. Niech przywrócą poprzednią łatkę, grało się o wiele przyjemniej...
Image
Awatar użytkownika
Zilla
Stalker

Posty: 124
Dołączenie: 17 Lis 2013, 19:53
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 27

Re: Wrażenia z wersji beta

Postprzez grzesiek1945 w 19 Cze 2014, 10:17

23a była najlepsza wg mnie. Teraz także często mam connection lost.

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
grzesiek1945
Stalker

Posty: 125
Dołączenie: 26 Lis 2010, 14:48
Miejscowość: Zagorzyce
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron