Hakerzy - Czarna lista graczy.

Ogólnie rzecz biorąc, porady Beara Gryllsa dotyczące przetrwania można zastosować także w przypadku odwodnienia.

Hakerzy - Czarna lista graczy.

Postprzez Emto w 13 Maj 2014, 15:42

Jak w każdej grze tak i Survarium od pewnego czasu cierpi na Plagę hackerów. Gra nie ma wbudowane Antyczita i ludzie robią co chcą.

To przykład.:

http://www.youtube.com/watch?v=hDKLfiiGTrA


Jeśli widzicie że gracz biega na speedhackach. Albo wali same headshoty bądź ma wyniki z rzędu 30:1 Podajcie jego ksywę w tym temacie. Najlepiej zamieszczając do tego dowód w postaci Screenshota z końcową tabelą wyników. Mam nadzieję że Administrator Forum pociągnie temat na oficjalnym forum gry.

PS. Warto pamiętać że nie każdy Dobry gracz musi być hackerem. Gra ma straszne opóźnienia. Gracze z Rosji mają o 200ms pingu mniej niż my Europejczycy. Co przyczynia się do przedziwnych sytuacji w grze.

Za ten post Emto otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Pangia, Krzyk19.
Emto
Kot

Posty: 43
Dołączenie: 20 Lut 2014, 00:14
Frakcja: Zombie
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 6

Reklamy Google

Re: Hakerzy - Czarna lista graczy.

Postprzez Emto w 19 Maj 2014, 00:46

Gracz o ksywie "Rko"


Koleś przeważnie biega po mapie uzbrojony w sam pistolet i nawala nim jak by miał full auto. Do tego w ciągu 5 sekund od startu meczu znajduje się na respie przeciwnika gdzie wszystkich zabija blokując ich na respie. Osiąga wyniki z rzędu 20:3, 30:5 itd. Jego Ciąg zabójstw sięga po 15-20 kili. Ginie tylko po to aby mieć amunicje..

Grałem przeciwko niego i z nim w teamie. Przeszło 10 meczu mi się już z nim udało zagrać. I na 100% pewność ze ma SPEEDHACKA, FULL AUTO dla broni, Brak odrzutu i ESP z WH. Strzela z drogiego końca mapy w głowę mimo że wali przez drzewa. Mały dowód.

Przykładowy mecz.
Image

Przykładowa tabela wyników.
Image

Gracz o ksywie "Specn"

Podobnie jak poprzedni gracz. Tak i ten w kilka sekund od startu znajdował się już na naszym respie gdzie wszystkich blokował. Wynik mówi sam za siebie.


Image
Image

Gracz o ksywie "Kittysaymewmew"

Podobne zagranie jak gracze wyżej. Co Ciekawe oni grają bardzo często razem w squadzie.

Image
Image


Gracz o ksywie "hx0t i 8link"

Screen zgarnięty z głównego forum strony.

Image
Emto
Kot

Posty: 43
Dołączenie: 20 Lut 2014, 00:14
Frakcja: Zombie
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 6

Re: Hakerzy - Czarna lista graczy.

Postprzez PainChiller w 31 Lip 2016, 14:55

To ja tu podbije temat.

Ostatnio spotkałem gościa z ksywką "Wyrvern"

Oglądając moje Killcamy z jego perspektywy(w sensie jak mnie zabijał) zauważyłem że z jakiegoś dziwnego powodu(na pewno nie wallhack) wiedział gdzie się znajduje przed kontaktem wzrokowym(celował we mnie w momencie gdy oddzielała nas jeszcze ściana)

na 90% wallhack
Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
Ja nie kłamię, Ja oszczędnie dysponuje prawdą.
Awatar użytkownika
PainChiller
Modder

Posty: 705
Dołączenie: 29 Gru 2013, 16:16
Miejscowość: Gdzieś w Poznańskiej Zonie
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 190

Re: Hakerzy - Czarna lista graczy.

Postprzez caleb59 w 31 Lip 2016, 15:26

Heh screeny - tak to wiecie - można sobie tylko podyskutować...

Z tego co wiem Survarium nie posiada żadnej ochrony antycheaterskiej i pozostaje Wam nagrywanie tzw. demek z gry chociaż i to nie wiem co to zmieni bo musielibyście takie demka przesyłać bezpośrednio do Vostok Games a wątpię by oni mieli czas je oglądać i banować wrednych graczy...
                 Image
| Ryzen 7 5800X3D | 32GB DDR4 RAM | RTX 3070 8GB GDDR6 RAM | Windows 11 Pro x64 |
Awatar użytkownika
caleb59
Administrator

Posty: 2687
Dołączenie: 23 Sie 2008, 18:59
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 666


Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

cron