Ulubiona mapa PvP

Ogólnie rzecz biorąc, porady Beara Gryllsa dotyczące przetrwania można zastosować także w przypadku odwodnienia.

Najlepsza mapa w trybie PvP to:

Szkoła
3
23%
Rudnia
3
23%
Fort Tarankowskij
2
15%
Stacja Radarowa Vostok
1
8%
Zakłady Przemysłu Chemicznego
2
15%
Kurhan Mamaja
2
15%
 
Razem głosów : 13

Ulubiona mapa PvP

Postprzez KoweK w 03 Cze 2014, 13:08

Trzeba rozruszać podforum.

Ja krótko: Fort Tarankowskij ponieważ najlepiej idzie mi gra na tej mapie. Mogę korzystać zarówno z broni o krótkim dystansie jak i ze snajperek, choć bardziej preferuje wszystko co jest na śrut. Jednak jeśli miałbym wybierać ulubioną mapkę pod względem klimatu, wyglądu to zdecydowanie Rudnia - strasznie swojsko, do tego łatwo znaleźć artefakt na szybsze poruszanie. Jednocześnie ta mapa wg mnie jest najgorsza oraz stanowi raj dla kamperów.

Najnowsza mapa - Kurhan Mamaja - o ile wygląda fajnie wizualnie (środek gdzie znajduje się lawa, dym itd. wygląda fenomenalnie), tak całość nie nadaje się do gry do tego istnieje miejsce, gdzie można kosić przeciwnika do woli na respawnie - nie miałem problemu wbić około 20 fragów na jednym życiu, pewnie gdyby nie amunicja to dobiłbym jeszcze więcej.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5642
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1470

Reklamy Google

Re: Ulubiona mapa PvP

Postprzez Emto w 03 Cze 2014, 22:27

Moim faworytem jest : Zakład przemysłu chemicznego.

Ponieważ mapa jest średniej wielkości i nadaje się dla snajperów jak i szturmowców. A fakt że centralna cześć mapy jest 2 poziomowa daje dodatkowe możliwości taktyczne. Poza tym Bardzo fajnie się na niej broni gdy przeciwnik chce ukraść skrzynki. :D Co nie zmienia faktu że sprawna drużyna bardzo szybko potrafi ukraść skrzynki. Miałem mecze gdzie wraz z 2 towarzyszy potrafiliśmy wyciągnąć z bazy wroga 7 skrzynek co przelało się na naszą wygraną. :) Mapa ma jednak nie do końca przemyślane boczne części mapy. Praktycznie nikt nigdy po boku mapy nie chodzi. Akcja toczy się tylko centralne.
Emto
Kot

Posty: 43
Dołączenie: 20 Lut 2014, 00:14
Frakcja: Zombie
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 6

Re: Ulubiona mapa PvP

Postprzez Nope1234 w 31 Sty 2015, 23:20

Moja ulubiona mapa to zdecydowanie szkoła. Całkiem dobrze mi tam idzie, można zarówno wokół szkoły postrzelać na odległość, jak i walczyć z bliska przy pomocy strzelb w budynku. Poza tym ma całkiem fajne anomalie. Zdarza się tam czasami spawnkiling, ale to niestety na chwilę obecną bolączka każdej mapy w grze, ponieważ jak na razie twórcy nie wprowadzili do gry żadnej ochrony spawnu. Moim top drugim faworytem są zakłady przemysłu chemicznego, bo bo są całkiem duże i dają wiele taktycznych możliwości. Najgorsza mapa to zdecydowanie kurhan mamaja, bo ma budowę pozwalającą na bezproblemowy spawnkilling, i to już na początku rundy.
Nope1234
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 31 Sty 2015, 10:15
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Bulldog 6
Kozaki: 0

Re: Ulubiona mapa PvP

Postprzez Gleb w 01 Lut 2015, 10:08

Dla mnie nie ma najlepszej mapy. Po prostu na każdej mi idzie tak samo - czyli w zależności od mojego nastroju. Zagłosowałem na Rudnię, bo, jak już ktoś napisał, jest tam swojsko :D A na dodatek mam teraz jazdę na Remingtona 700. Wystarczy kucnąć w krzakach i kosić nieostrożnych.
Gleb
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 01 Lis 2014, 16:28
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 2

Re: Ulubiona mapa PvP

Postprzez wojbest w 05 Mar 2015, 15:56

Dla nie tak samo jak u kolegi wyżej. Nie mam ulubionej mapy. Każda mapa ma coś swojego, ma swój klimat.
wojbest
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 05 Mar 2015, 11:06
Kozaki: 0

Re: Ulubiona mapa PvP

Postprzez jakzesnow w 27 Mar 2015, 13:59

a dla mnie ulubioną mapą jest Fort Tarankowskij. Bardzo lubie ta mapę. Pozdrawiam
jakzesnow
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 26 Mar 2015, 22:35
Kozaki: 0


Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

cron