Hakerzy, hakerzy i jeszcze raz hakerzy !!!1

Ogólnie rzecz biorąc, porady Beara Gryllsa dotyczące przetrwania można zastosować także w przypadku odwodnienia.

Hakerzy, hakerzy i jeszcze raz hakerzy !!!1

Postprzez Emto w 06 Lip 2014, 19:07

Zrobiłem sobie przerwę przeszło miesiąc od gry. I wracam i wiedzę 2 aktualizacje do góry. Otwarta Beta. A Gracze Ci sami. Cały czas ci sami gracze nawalają na hackach. Ile to będzie jeszcze trwało. Open beta powinna mieć zaimplementowane Anty czita. A tu widzę że autorzy gry mają w dupie graczy. Robią grę bo tak jak im się podoba. Ty nowy krzaczek dodadzą, tu zmienią niebo, a tam dodadzą nowe kolorki. A gracz ?? Gra nadal jest niegrywalna....
Emto
Kot

Posty: 43
Dołączenie: 20 Lut 2014, 00:14
Frakcja: Zombie
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 6

Reklamy Google

Re: Hakerzy, hakerzy i jeszcze raz hakerzy !!!1

Postprzez STALKIER998 w 06 Lip 2014, 19:15

Ale to jest właśnie beta. Wszystkie anti - hacki zostaną zapewne zaimplementowane w pełnej wersji. Teraz chcą zapewne trochę zarobić, coś dodać albo zmienić. Także spokojnie, przyjdzie na to czas.
Awatar użytkownika
STALKIER998
Tropiciel

Posty: 265
Dołączenie: 10 Kwi 2012, 18:08
Miejscowość: Gdańsk
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 47

Re: Hakerzy, hakerzy i jeszcze raz hakerzy !!!1

Postprzez grzesiek1945 w 13 Lip 2014, 14:26

No niestety ale mnie też to bardzo wkurza.
Awatar użytkownika
grzesiek1945
Stalker

Posty: 125
Dołączenie: 26 Lis 2010, 14:48
Miejscowość: Zagorzyce
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Re: Hakerzy, hakerzy i jeszcze raz hakerzy !!!1

Postprzez Kalsiver w 31 Lip 2014, 10:10

Emto napisał(a):Zrobiłem sobie przerwę przeszło miesiąc od gry. I wracam i wiedzę 2 aktualizacje do góry. Otwarta Beta. A Gracze Ci sami. Cały czas ci sami gracze nawalają na hackach. Ile to będzie jeszcze trwało. Open beta powinna mieć zaimplementowane Anty czita. A tu widzę że autorzy gry mają w dupie graczy. Robią grę bo tak jak im się podoba. Ty nowy krzaczek dodadzą, tu zmienią niebo, a tam dodadzą nowe kolorki. A gracz ?? Gra nadal jest niegrywalna....


Może się okazać że są po prostu bardzo dobrzy w grze...
Albo się świetnie kryją :D

Nigdzie nie napisano że powinna mieć anty-cheat już w becie, choć team pisał że się tym zajmie.
Autorzy idą wedłuyg planu wyłuszczonego w luncherze, tak więc twoja żądaniowość i żale są bez sensu, to że nie ogarniasz jak zaplanowano tworzenie gry, nie pozwala na mówienie że autorzy mają grę gdzieś.
Gra jest w fazie beta (patrz timeline oraz przypisy co się, w której części robi i na co zwraca uwagę).
Ot gorzkie żale... człowieka który nie rozumie etapów tworzenia gry :D
Awatar użytkownika
Kalsiver
Kot

Posty: 6
Dołączenie: 25 Kwi 2014, 23:12
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Kozaki: 0

Re: Hakerzy, hakerzy i jeszcze raz hakerzy !!!1

Postprzez KoweK w 31 Lip 2014, 10:53

Przeczytaj najnowszy dziennik bety na stronie głównej, a dowiesz się, że VG zajmuje się cheaterami i to w dość wyrozumiały sposób.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5642
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1470

Re: Hakerzy, hakerzy i jeszcze raz hakerzy !!!1

Postprzez Emto w 09 Sie 2014, 21:30

No. Coraz lepiej. Lepiej. :) Nie dość że zbanowali większość graczy tych Co mieli haxy na 100% to dają ostrzeżenia dla tych co mają przypuszczenia o haxach. Miałem przyjemność pisać z Autorami gry na Fejsie. I są bardzo skorzy do pomocy przy wyszukiwaniu haxów od podstaw. Jak ktoś ma jakieś linki z nieznanego źródła gdzie są haxy to można wysłać im na fejsa bądź w mailach. Oni blokują takie haxy od źródła. Czyli wgrywają se bibliotekę takowych haxów na server i każdy gracz co gra "na dopalaczach" wysyła informacje na ów serwer. Jak dla mnie rewelacyjne rozwiązanie. Może o pograsz te kilka meczów z hackerem ale jest 100% pewności że taki gracz za długo nie pogra. :) Coraz bardziej mi się to podoba :D heheh
Emto
Kot

Posty: 43
Dołączenie: 20 Lut 2014, 00:14
Frakcja: Zombie
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 6

Re: Hakerzy, hakerzy i jeszcze raz hakerzy !!!1

Postprzez KoweK w 09 Sie 2014, 23:19

Działa to jak w każdej normalnej grze multiplayer, która jest do złamania, więc to nic dziwnego. Tylko, że wkurw graczy gdy inny człek wchodzi z nowiutkim haxem do gry jest przeogromny. Znam to doskonale z BF-a. :E
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5642
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1470

Re: Hakerzy, hakerzy i jeszcze raz hakerzy !!!1

Postprzez szympekmajster w 20 Sie 2014, 15:14

Jest w ogóle jakakolwiek opcja raportu cheaterów? Co prawda na aimy jeszcze nie trafiłem ale notorycznie ktoś wykorzystuje problemy z przeźroczystością ścian i hitboxami. Nie raz dostałem zza ściany w bok...
Image
http://youtube.pl/GamePCTV Kanał YT - Let's Play'e, recki, nowości ze świata gier
Zapraszam :)
My PC :)
AMD Phenom II X4 @ 3,8GHz, 8GB DDR3 Crucial, AMD HD7870XT
Awatar użytkownika
szympekmajster
Tropiciel

Posty: 203
Dołączenie: 18 Lis 2007, 20:54
Miejscowość: Katowice
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 4

Re: Hakerzy, hakerzy i jeszcze raz hakerzy !!!1

Postprzez stefanous w 20 Sie 2014, 16:50

Jak chcesz raportować cheaterów skoro sam twierdzisz, że na nich nie trafiłeś? Przezroczystość ścian to błąd gry, a nie czity, więc ciężko mieć pretensje do graczy, że wykorzystują bugi gry, która de facto nadal jest w fazie beta. Zawsze możesz napisać o tym na forum Survarium. Może chcesz też zgłaszać graczy, którzy wchodzą na Vectorze na dachy?
Ну, удачной охоты, сталкер.
Awatar użytkownika
stefanous
Stalker

Posty: 50
Dołączenie: 09 Maj 2014, 09:49
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 6

Re: Hakerzy, hakerzy i jeszcze raz hakerzy !!!1

Postprzez KoweK w 20 Sie 2014, 17:34

A to nie pojawiła się opcja chwalenia, raportowania itd. graczy w podsumowaniu rundy?
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5642
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1470

Re: Hakerzy, hakerzy i jeszcze raz hakerzy !!!1

Postprzez Pangia w 20 Sie 2014, 17:46

stefanous napisał(a):Przezroczystość ścian to błąd gry, a nie czity, więc ciężko mieć pretensje do graczy, że wykorzystują bugi gry, która de facto nadal jest w fazie beta. Zawsze możesz napisać o tym na forum Survarium. Może chcesz też zgłaszać graczy, którzy wchodzą na Vectorze na dachy?

Tak po prawdzie to zależy to od polityki producenta: jedni mogą blokować za wykorzystywanie błędów w grze, inni tylko mówią, żeby zgłaszać. Jedno jest jednak pewne: w typowej multiplayerowej nawalance z reguły gracze nie chwalą ludzi wykorzystujących glitche przeciwko innym.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Hakerzy, hakerzy i jeszcze raz hakerzy !!!1

Postprzez stefanous w 20 Sie 2014, 18:42

Ostatni post - https://forum.survarium.com/en/viewtopi ... &start=980

Podsumowując, wiedzą o gliczach, starają się naprawić i nie karają czyli jak dla mnie prawidłowa postawa.

A to nie pojawiła się opcja chwalenia, raportowania itd. graczy w podsumowaniu rundy?


Nie stwierdziłem, ale chyba zagram sobie meczyk, żeby się upewnić.

Edit. Jednak jest taka opcja, mea culpa, w wynikach po meczu PPM na nicku gracza i jest kilka okienek, można dodać do znajomych, ignorować, zgłosić i jest kilka opcji lub też pochwalić.
Ну, удачной охоты, сталкер.
Awatar użytkownika
stefanous
Stalker

Posty: 50
Dołączenie: 09 Maj 2014, 09:49
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 6

Następna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron