Wersja pudełkowa i data premiery bety

Ogólnie rzecz biorąc, porady Beara Gryllsa dotyczące przetrwania można zastosować także w przypadku odwodnienia.

Re: Wersja pudełkowa i data premiery bety

Postprzez Endrimir w 18 Paź 2014, 23:41

Let's Pleje już są polskie, chociażby https://www.youtube.com/watch?v=pDRSzba5bx8 , sama gra jest bardzo fajna, co prawda do wyboru póki co jest tylko jeden tryb (zbieranie baterii i przynoszenie do swojej bazy) ale mnie osobiście to nie przeszkadza, mikropłatności sa genialnie zaprojektowane, walute płatna mozna również zdobyć w grze, a przedmioty które mozna za nia nabyc (np. żeton zmiany nicku) dropi normalnie po skonczonym meczu (oczywiscie jest to dosc rzadki towar), jedyny mankament to optymalizacja która lezy i kwiczy niestety :/

Btw. jakby ktoś chciał ze mna zagrać to zapraszajcie w grze bądz na steam (tu i tu nick Endrimir ;) )
Awatar użytkownika
Endrimir
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 08 Sie 2014, 18:31
Miejscowość: Lublin/Łęczna
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Wersja pudełkowa i data premiery bety

Postprzez Pigwa w 15 Lis 2014, 13:48

Czy po wyjściu wersji pudełkowej gry, statystyki z Bety, w której obecnie uczestniczę zostaną zresetowane i/albo/bądź trzeba będzie kupować pudełkową wersję?
Pigwa
Kot

Posty: 15
Dołączenie: 27 Wrz 2014, 10:37
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 6

Re: Wersja pudełkowa i data premiery bety

Postprzez grzesiek1945 w 16 Lis 2014, 23:04

Ponoc już resetow nie będzie ale nie dam se ręki uciąć.
Awatar użytkownika
grzesiek1945
Stalker

Posty: 125
Dołączenie: 26 Lis 2010, 14:48
Miejscowość: Zagorzyce
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Re: Wersja pudełkowa i data premiery bety

Postprzez ZiomB w 17 Lis 2014, 01:41

Nie, nie będzie już resetów. Twórcy by sobie strzelili w kolano (i to grubym kalibrem) gdyby zresetowali teraz jak są mikropłatności. Co z tymi co zapłacili? Pieniądze w błoto?
Awatar użytkownika
ZiomB
Tropiciel

Posty: 377
Dołączenie: 03 Mar 2010, 21:13
Miejscowość: Crawley
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 65

Re: Wersja pudełkowa i data premiery bety

Postprzez raczejtak w 22 Lis 2014, 20:35

Sugeruję administratorom dodanie notki, że wersja pudełkowa gry obejmuje swoją promocją tylko NOWE KONTA użytkowników, tj. jeśli gracie w betę (zamkniętą jeszcze) i kupiliście grę w pudełku licząc na bonusy swojej obecnej postaci- nie macie co liczyć.
Śledząc temat na stronie twórców gry, dev team określił, że jest to pakiet startowy i że bonusowy kod służyć może jedynie nowym użytkownikom.

Jak dla mnie to strzał w stopę, bo większość ludzi kupiło tę grę licząc na bonusy zawarte w wydaniu pudełkowym.
Z tego co widziałem Kowunio wniósł apelację i wszyscy czekamy na rozwój sytuacji.
raczejtak
Kot

Posty: 23
Dołączenie: 07 Wrz 2010, 16:35
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Bulldog 6
Kozaki: 8

Re: Wersja pudełkowa i data premiery bety

Postprzez grzesiek1945 w 22 Lis 2014, 23:01

O kurde ale wtopa. Właśnie miałem kupić na allegro e się wytrzymam :) dzięki za info :)
Awatar użytkownika
grzesiek1945
Stalker

Posty: 125
Dołączenie: 26 Lis 2010, 14:48
Miejscowość: Zagorzyce
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Re: Wersja pudełkowa i data premiery bety

Postprzez Jordan w 23 Lis 2014, 13:37

Dla mnie to jest pieprzony śmiech na sali, najpierw powiedzieli, że uhonorują graczy i będzie można aktywować kody na starych kontach, a na drugi dzień się z tego wycofali i sorry winnetou, wasz problem, bo na pudełku pisze "pakiet startowy". Gdyby powiedziane było wcześniej, nie zamawiał bym pre-orderu. No ale cóż, pierdzieć o pudełkowej wersji to pierdzieli już 1,5 miecha temu, ale po ludzku napisać, że kody działają tylko dla nowych kont to już nie łaska...

Bardzo się cieszę, że Kowek działa, może coś wskóra i nie zleją nas ciepłym moczem bardziej niż teraz.
Awatar użytkownika
Jordan
Kot

Posty: 7
Dołączenie: 25 Mar 2010, 14:30
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Obokan
Kozaki: 0

Re: Wersja pudełkowa i data premiery bety

Postprzez Endrimir w 23 Lis 2014, 15:38

Nah, miałem iść po szkole do empiku po pudełko ale jakos tak mi sie odechiało i patrz, kto by pomyślał że tyle brakowało a by mnie wysiudali, na szczescie kowek jak IMGN.PRO coś robią w naszym (starszych graczy) imieniu, i chwała im za to!
Awatar użytkownika
Endrimir
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 08 Sie 2014, 18:31
Miejscowość: Lublin/Łęczna
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Kozaki: 0

Re: Wersja pudełkowa i data premiery bety

Postprzez meJKu w 01 Gru 2014, 09:07

Dobrze ktoś sprawdził pudełka przed drukiem i zamiast "Złota" jest napis "Łota" ; )
Awatar użytkownika
meJKu
Weteran

Posty: 680
Dołączenie: 04 Gru 2007, 22:21
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 111

Poprzednia

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron