Survarium problem?

Ogólnie rzecz biorąc, porady Beara Gryllsa dotyczące przetrwania można zastosować także w przypadku odwodnienia.

Survarium problem?

Postprzez oskarito0112 w 15 Mar 2015, 10:37

ma problem z survarium o otóż to że jak chce zmienić frakcje i naciskam na godło włóczęgów to gra nagle przestaje działać co z tym zrobić próbowałem już nawęd przeinstalowanie gry i nic tak samo jest po każdej rozgrywce gdy po każdym meczu gra przestaje działać a bardzo zależy mi na zmianie frakcji bo tera weteran u włóczęgów i męczę się tym weteranem 2 dni już nie wspomnę ile się męczę po każdym meczu problem zaczął się gdy weszła wersja 27a w 27b nic się nie zmieniło o co chodzi może mi ktoś powie czy mam za słabego kompa czy co mam u mnie 16 fps to norma może to jest powodem że serwery są na Ukrainie czy co bo ja mogę sobie pójść na spacerek i już w Niemczech słyszałem że twórcy mają poprawić niestabilność gry i dodadzą to w krajach WPN,Europa i Ameryki Północnej czy to też może być powodem wywalania do pulpitu z komunikatem sterowniki NIVIDA przestały działać nie wiem co o tym myśleć chyba jedyne co mi zostaje to czekać do kolejnej aktualizacji chyba że ktoś ma tę sam problem albo miał i wie jak go rozwiązać to nich się ty podzieli pozdrowionka :)

Mój komp:laptop Lenovo

GTX 780
Intel CORE i3
1000 G pamięci kompa (laptop)
windows 8.1 64 bitowy

dam :wódka: za poprawną odpowiedź proszę to dla mnie bardzo ważne
oskarito0112
Kot

Posty: 15
Dołączenie: 03 Mar 2015, 17:39
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: -6

Reklamy Google

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

cron