SURVARIUM S.A.M.O.T.N.I.C.Y. Rekrutacja!

Ogólnie rzecz biorąc, porady Beara Gryllsa dotyczące przetrwania można zastosować także w przypadku odwodnienia.

SURVARIUM S.A.M.O.T.N.I.C.Y. Rekrutacja!

Postprzez WagonKurde w 30 Kwi 2015, 22:58

Pamiętam ten pierwszy raz jak silnym ruchem ręki miotałem nożem w drzewo dziwiąc się, że nie mogę trafić. Pamiętam też jak chwile po oddanym strzale w to samo drzewo musiałem wyciągnąć stalowy pocisk z własnej łydki.

Pierwszy otrzymany cios nie jest porażką tylko lekcją...


Image

https://www.youtube....h?v=nsQCgldhI7E - TAKA MAŁA REKLAMA ;)


Zarówno w życiu jak i w grze SURVARIUM mamy do czynienia z ludźmi, a od dawien dawna wiadomo, że ludzie słabi i niezorganizowani łączą się w grupy.
Czasem są to gildie, w których ludzie łącząc siły starają się zaspokoić wspólne cele.
Czasem plemiona, w których na dobre i na złe żyją, rozwijają się i pracują by wszystkim żyło się dobrze.
W grze SURVARIUM mamy do dyspozycji system klanów i to na pierwszy rzut oka było dla mnie zniechęcające.
Definicja słowa KLAN jest prosta... " związek osób wspierających się i mających wspólne interesy " Inni mogą w tym słowie zobaczyć swój ulubiony serial z Maćkiem.
Ja postanowiłem, że w naszym przypadku 'KLAN' jako grupa nie będzie istniał, a sam system da nam od siebie kawałek miejsca na ognisko przy, którym kiedy tylko chcemy można usiąść z gitarą, piwem lub jak kto woli swoją kobietą i oddać się wchłanianiu jedynego właściwego klimatu.



Nasz świat to twardy, męski i co najważniejsze brutalny świat, każdy z nas ma swoje zasady i nie narzuca ich innym.
Całkiem przyjemną i sprawną komunikacje w tym wszystkim umożliwia nam prywatny serwer TeamSpeak3 do którego dostęp mają tylko S.A.M.O.T.N.I.C.Y.
W grze stosujemy system rang dzięki, któremu możemy ocenić kto z nas jaki czas poświęcił grze.
Jedyną rzeczą stawiającą prawdziwego Samotnika nad innym Samotnikiem jest jego silny charakter, więc proszę pohamować łzy gdy pierwszy raz zobaczycie ranking.


Staram się prowadzić w miarę na bieżąco kanał częściowo poświęcony grze - https://www.youtube....h?v=NoPXJu84pdw - NAJNOWSZY FILM O GRZE SURVARIUM!

A dla leniwych stworzyłem temat, w którym aktualizuje listę filmów o Survarium -viewtopic.php?f=17&t=109&p=1222#p1222



Osoby szukające miejsca przy ognisku mogą składać podania w tym temacie lub pisać bezpośrednio w grze do:
-WagonKurde
-Hashu87Pl
-Szeptun
-22Michel22
-Gwozdo12
-Edzison




Komunikator głosowy TS3 obowiązkowy! Pozdrawiam i do zobaczenia na polu bitwy.

WagonKurde - Pierwszy Samotnik
Awatar użytkownika
WagonKurde
Kot

Posty: 32
Dołączenie: 27 Maj 2014, 00:47
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 8

Reklamy Google

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

cron