Soundtrack

Nieustanne uczucie deja vu, jakby gdzieś już to widział i słyszał... Czyżby Matrix? A może po prostu majaczył w pijackim amoku?

Soundtrack

Postprzez Canthir w 03 Mar 2013, 22:41

Wiadomo już kto skomponuje muzykę do Survarium. Będzie to Dargalon. Jego zasługą jest to, co słyszymy w filmikach survariovych.

Nie jest to MoozE, ale z tego co słyszałem w jego innych pracach dostępnych na portfolio to spodziewam się dobrej muzyki. Obawiam się, że nie będzie tak minimalistyczna jak OST Cienia Czarnobyla, ale tutaj wchodzimy w kwestie gustów i guścików... W którymś kolejnym wideodzienniku mają podać więcej informacji. No nic, czekam niecierpliwie.
Смертельные аномалии, опасные мутанты, анархисты и бандиты, не остановят "Долг", победоносной поступью идущей на помощь мирным гражданам всей планеты!

Kiedy idziesz do Strefy, to sobie za konotuj: z towarem wróciłeś - cud boski, z życiem uszedłeś - daj na mszę, kula patrolu - fart, a cała reszta - jak los zdarzy.
- A&B Strugaccy; Piknik na Skraju Drogi

Nie da się tu żyć bez gorzałki... Chcę już o wszystkim zapomnieć. Cholera, to samo dzień po dniu. Kiedy to się wszystko skończy? To chyba przeznaczenie... Daj mi spokój! Życie i tak jest do dupy.

zdjęcia Zony
Awatar użytkownika
Canthir
Opowiadacz

Posty: 309
Dołączenie: 02 Lis 2010, 17:50
Miejscowość: Szn
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 193

Reklamy Google

Powróć do Multimedia

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron