Survarium na QTV #65

Nieustanne uczucie deja vu, jakby gdzieś już to widział i słyszał... Czyżby Matrix? A może po prostu majaczył w pijackim amoku?

Survarium na QTV #65

Postprzez KoweK w 24 Mar 2013, 19:27

Ekskluzywny wywiad z twórcami gry Survarium dla QTV w #65 wydaniu ukraińskiego video-bloga Igronavti z dnia 29 grudnia 2012 r.. Źródło: http://qtv.ua/igronavti/online/id-6605/

"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5642
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1470

Reklamy Google

Re: Survarium na QTV #65

Postprzez StalkerCell w 25 Mar 2013, 16:36

No, w końcu jakieś wieści o Survarium :E , ale i tak mam ogrom pytań.
Z tego wywiadu wywnioskowałem, że gra opiera się na multi - PvP, co-op i inne pierdoły. Moge więc być poniekąd zawiedziony, bo mam słaby internet. Twórca wspominał, że to będzie pewnego rodzaju nowa Zona - wybuch bomby biologicznej, spowodował, że wszędzie porasta roślinność, ale znów latają mutasy. Według mnie poszli w dobrą stronę, ponieważ nie skopjują aż tak Stalkera - nowa Zona, nowa przyczyna jej powstania, nowe postacie Stalkerów, nowe miejscówki itp. Martwi mnie jednak to, co się stanie ze Stalkerem 2 m.in. czy w ogóle się pojawi. Słyszałem nawet taką wersję, że Survarium to będzie Stalker 2... Co o tym sądzicie ? No ale jak to mówią - pożyjemy, zobaczymy.

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
StalkerCell
Weteran

Posty: 575
Dołączenie: 17 Lut 2013, 17:06
Miejscowość: Paniewo
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 57


Powróć do Multimedia

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron