Głęboki przysiad

A na wycieczkę w lecie do Zony? Woland nigdy nie mógł się zdecydować na urlop.

Głęboki przysiad

Postprzez krypa w 11 Lis 2014, 11:38

Witam.
To jest moja pierwsza gra sieciowa, gram na średnich, a od wczoraj na wysokich detalach, na razie poza sporadycznymi wyrzutami jest nie źle. Dotarłem do 12 stopnia wtajemniczenia, ale wiem, że popełniam wiele błędów które mógłbym poprawić.
Mam pewne problemy z rozszyfrowaniem pełnego opisu starowania, (klawiszologia) czy istnieje gdzieś tłumaczenie, opis, dotyczący pytania.
Chciałbym posłuchać, co do siebie gada, zespół aktualnie walczący, czego potrzebuję oprócz słuchawek.
"EDIT"
Odpowiedzi w sprawie klawiszy, od wczoraj nie aktualne, survarium, już jest w języku Polskim.
Odnośnie podsłuchu lub rozmów nadal chciałbym jakiś sugestii. W grze jestem pod Nickiem krypa, jak by co, to nie strielać :E
Ostatnio edytowany przez krypa 19 Lis 2014, 11:48, edytowano w sumie 3 razy
krypa
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 09 Lis 2014, 14:08
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Głęboki przysiad

Postprzez krypa w 14 Lis 2014, 18:06

"Edit"
Ostatnio edytowany przez krypa 19 Lis 2014, 11:46, edytowano w sumie 2 razy
krypa
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 09 Lis 2014, 14:08
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Re: Głeboki przysiad

Postprzez Czipi w 14 Lis 2014, 18:10

Skasuj tego drugiego posta i wstaw go do poprzedniego po dopisku "EDIT:", albo admin wklepie ci warna. ;)

Do tego jeszcze błąd ortograficzny w tytule tematu, nieładnie. :E
Najlepsza gra przygodowa, nie ściemniam ->Image
Awatar użytkownika
Czipi
Tropiciel

Posty: 352
Dołączenie: 27 Paź 2009, 20:57
Miejscowość: Gdańsk
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 51

Re: Głęboki przysiad

Postprzez krypa w 15 Lis 2014, 23:27

Tytuł dobry ? to i poczytność duża, każdy chciałby przysiąść trochę głębiej, by mu co do łba nie strzeliło. :E.
Nie wiem jak mam usunąć, to co już napisałem, :/ a błędami nie przejmuj się. :) Zawsze miałem treść dobrą, a błędy obniżały ocenę do dost,- :omatko: i jakoś żyję.
Coś tam usunąłem. Myślę, że tak będzie dobrze.
Oprócz niskiego przysiadu którego chyba jednak nie ma, interesują mnie zdobyte w grze mapki, z opisu wynika aby ich użyć, po skończonej rozgrywce, to pomoże ponoć w odnalezieniu artefaktów. Czy to działa? Czy w tej wersji gry chwilowo to ściema.
Wyjaśniłem sytuacje z mapami, po skończonej rozgrywce, można na nią kliknąć i losowo odnajdywany jest fant, np. emblemat, naszywka itp.
krypa
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 09 Lis 2014, 14:08
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron