Problem przy instalacji

A na wycieczkę w lecie do Zony? Woland nigdy nie mógł się zdecydować na urlop.

Problem przy instalacji

Postprzez Piecha w 28 Lis 2014, 16:12

Witam!

Mam następujący problem. Pobieram instalkę gry, instaluję i pierwszy proces przechodzi gładko, lecz podczas dekompresji plików przez instalkę wyskakuje błąd "An error has occurde during running shell comand" i całkowicie postęp się wiesza. Wybieram "ponów próbę" i nic, nadal wyskakuje ten sam error. Po wybraniu "anuluj" wyskakuje "Program can't open file". Ponawianie próby czy anulowanie nic nie daje, błąd wyskakuje non stop i jedyne co pozostaje to potraktowanie zamknięciem procesu. Jakiś pomysł jak to rozwiązać?
Szukałem na oficjalnej stronie, jest podobny error, lecz jego rozwiązanie nic nie daje ("An error has occurred during verifying hash").
Piecha
Kot

Posty: 7
Dołączenie: 27 Paź 2012, 19:32
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Problem przy instalacji

Postprzez Orestes w 02 Sty 2015, 20:03

Spróbuj zainstalować grę na innym dysku, miałem ten sam problem co Ty gdy instalowałem grę na dysku D...
Po sprawdzeniu połączenia z internetem i ponownej instalacji tym razem na dysku C poszło bez problemu. Męczę się teraz z włączeniem gry po zarejestrowaniu na stronie... Ale padaka za 50ł zł :/
"Ten, któremu starczy odwagi i wytrwałości, by przez całe życie wpatrywać się w mrok, pierwszy dojrzy w nim przebłysk światła"
Awatar użytkownika
Orestes
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 10 Kwi 2012, 20:13
Miejscowość: Wrocław
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości

cron