problem z instalacją na steam

A na wycieczkę w lecie do Zony? Woland nigdy nie mógł się zdecydować na urlop.

problem z instalacją na steam

Postprzez MajorDiegtiarov w 03 Kwi 2015, 00:34

Witam wczoraj o 22 na steam pojawiło się survarium wiec pobrałem grę, ale mam problem po pobraniu gry dałem graj wyświetlił się instalator jednak wystąpił błąd podczas dekompresji directx i instalator się wyłączył po tym zaczął wyświetlać mi się taki komunikat próbowałem sprawdzenia spójności pliku gry pobrało 2.0 gb z 2.6 na nowo oraz wykasowania całej gry i pobrania jej na nowo również nie pomogło ktoś wie jak rozwiązać ten problem ? Image
Awatar użytkownika
MajorDiegtiarov
Tropiciel

Posty: 248
Dołączenie: 09 Wrz 2013, 21:50
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 38

Reklamy Google

Re: problem z instalacją na steam

Postprzez Pangia w 03 Kwi 2015, 13:10

Po pobraniu gry wejdź do jej folderu w folderze Steama, znajdź folder z instalatorami tych Directów i reszty tego wszystkiego i go usuń. Wtedy Steam po prostu odpali grę bez instalowania niczego i jest spora szansa, że mu się to uda. Tak robiłem przy każdej grze (Steam do każdej pobiera i instaluje DX, pakiety Microsoft C+ itp.) i jak do tej pory tylko Sniper Elite V2 nie odpaliło – później się okazało, że w tym folderze był element z nominalnego instalatora gry, który powinien się wtedy odpalić, ale zamiast tego wcisnęli go na pierwsze włączenie gry, no i przez to się czasem w ogóle nie uruchamiał.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: problem z instalacją na steam

Postprzez sawik w 06 Wrz 2016, 11:41

Miałam ten problem i Twoja metoda rejestracji @Pangia pomogła, dzięki wielkie!
sawik
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 06 Wrz 2016, 11:36
Miejscowość: wrocławek
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: UDP Compact
Kozaki: 0


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron