Gdzie jakie bronie

Re: Gdzie jakie bronie

Postprzez Bolusowy w 23 Maj 2015, 20:24

Witam Stalkerzy! Troszke pograłem to dam troche informacji od siebie.
Tak więc:
-Karabin oc-14 Groza na naboje pod kaliber 5.45 do znalezienia w Jantarze w okolicy bazy wojskowej pod którymś z talerzy satelitarnych
-Granatnik RPG7 można zlotać od jednego z wojskowych podczas ucieczki przez wąwóz ale trick polega na tym że wysiadamy z samochodu i strzelamy do typa póki nas nie widzi a do tego posiada on jakieś ciekawe pda dekoracyjne.Dodatkowo można odstrzelić helikopter jak mamy głowice i po nim zjawi się drugi który do nas nie strzela :)
-Black kite aka Desert Eagle w w bunkierku za drzwiami przy wejściu do baru trzeba podejsc do drzwi i klikać "f" oprócz tego jeszcze kombinezon powinności PSZ
-MP5 na ammo 9x18 w schowku na lokacji Las tam gdzie jest słup z elektrami o dziwo po otworzeniu go namierzył mi się schowek na lokacje Wieś z rzekomo Witroezem ale to tylko info z wiki
-Naboje do P90 w południowo-zachodniej części Jantaru w którymś z domków tam gdzie bandziory urzędują w jakimś mebelku schowane o dziwo nie wiem czy ta broń istnieje ale amunicja wygląda tak
http://zapodaj.net/17d31909caeb8.jpg.html
-SWD i fort ulepszony na wyposażeniu wojskowych na nasypie kolejowym
-SWU i SWD w dużej mierze znajdziemy w MW bo tam do pokonania najemnicy będą i nie wiedzieć czemu każdy z nich posiada oba te karabiny
-Głowice do RPG w Wąwozie na dachu sklepu tam gdzie najemnicy się kręcą i w jantarze na jakiejś pustej bazie niedaleko bunkra
-bronie typu g36,Snajperski Abakan i SIG5k można zdobyć od monolitowców w Dolinie mroku po konflikcie z wojskowymi
WSS Wintroez daje Duch w MW.
-AKS74U z tłumikiem standardowo posiada Bies
-Szturmowy Abakan też chyba od cheekie breekie w Dolinie mroku
-Magnum 44 w wersji średniej można znaleźć w magazynie u bandytów w Dolinie mroku
-LR300 snajperskie znajdziemy na MW w wieży ciśnień(Uwaga! po zebraniu respi się 5 chimer i jest potrzebny do questa u Kołowrota który po rozmowie zmienia się w pijawke i atakuje a my mamy karabin(Kołowrót jest w domku tam gdzie w SOC był szalony stalker z pendrivem dla Maksa)
-Kombinezon SSP zielony w Jantarze w bunkrze przy wejściu do martwego miasta(Uwaga tutaj trampoliny które potrafią zabić nas jednym uderzeniem)
-AS Wał na wyposażeniu cheekie breekie w barze tam gdzie w SOC'u był rozbity helikopter na dziczy
-SPAS 12 z gwintowaną lufą od jednego z cheekie breekie w dolinie mroku
-Colt 1911 z tłumkiem w agropromie na bazie wojskowej po zdobyiu namiarów na schowek
-zaawansowany detektor do kupienia u Broma i u Sierżanta Kicenko w Barze
-Elitarny detektor znalazłem w jakimś schowku w fabryce rostok
-Dodatkowe info dla nowych! Schowki będą się pojawiać po sejwnięciu i wczytaniu przy trupach.Wkurzający bug ale no cóż życie :)
-Rzadkie artefakty tak to nie broń ale przyda się początkującym.Możemy zdobyć bardzo rzadko od wszystkich powyżej rangi "doświadczony" najlepiej idzie to zrobić w Agropromie bo tam po uratowaniu kreta respi się w okolicach torów przy wagonie oddział Specnazu w ilości ok 8 i można pofarmić te na wytrzymałość bo bardziej przydatne będą ponieważ w jantarze te leczące stworzyć możemy sami kupując tak zwany Scalacz Atefaktów.

Jak coś jeszcze znajde lub mi się przypomni to bede edytować.
Pozdrawiam Bolusowy

Za ten post Bolusowy otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive czarnyj_stalker.
Bolusowy
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 23 Maj 2015, 19:40
Ostatnio był: 24 Maj 2015, 01:50
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 1

Reklamy Google

Re: Gdzie jakie bronie

Postprzez Demon6PL w 28 Lip 2015, 10:27

Jeśli ktoś zna DOKŁADNE położenie tej grozy na 5.45 to mógłby zapodać info? Albo ślepy jestem albo w pośpiechu nie widzę bo mnie promieniowanie piecze, nawet SEVA niewiele daje. Wszystkie te talerze obejrzałem i obwąchałem i tylko antyrady pomarnowałem, a karabina ni ma.


EDIT: No, i tak to jest... Jak tylko się człowiek złamie i poprosi o pomoc, to zaraz, nawet bez niej, znajdzie, żeby tylko na faję wyjść.. Karabin jest na tym blaszanym boksie pod talerzem z anomalią elektro.
Pozdro, Carni
Awatar użytkownika
Demon6PL
Stalker

Posty: 115
Dołączenie: 21 Sie 2012, 16:38
Ostatnio był: 07 Wrz 2019, 00:21
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 20

Re: Gdzie jakie bronie

Postprzez Wirowmaker w 27 Lip 2017, 19:45

CS Construction side jeden z bandytów na lewo od wejścia do baru w ruinach koło cmentarza daje skrytkę z działkiem GAUSSa i 3 szt. amunicji. w mini srchonie w komodzie będzie.


Co do zmodyfikowanej grozy na przystępne naboje proszę ... współczuję jak nie umiałeś znaleść tak prostej skrytki :E ja wypatrzyłem lornetką kolbę ^^ nie latałem po wszystkich talerzach :).

Porada dla potomnych .... :D
Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
Good hunting S.T.A.L.K.E.R!
Awatar użytkownika
Wirowmaker
Kot

Posty: 19
Dołączenie: 19 Lis 2007, 17:44
Ostatnio był: 06 Lut 2019, 18:17
Miejscowość: Chernobyl
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SPSA14
Kozaki: 1

Re: Gdzie jakie bronie

Postprzez Pietia Chudy w 09 Paź 2017, 16:24

W Barze za anomaliami w załomie murku spawnuje się jeżowiec, 26% do zbicia promieniowania. Przydaje się na tym wczesnym etapie gry.
W Countryside (nieodmiennie spolszczam to sobie na "Zadupie"), nieopodal chatki przy Cerkwii spawnuje się artefakt Supernowa. W opisie nie ma żadnych właściwości, ale po założeniu na pas biegamy niemal jak Usain Bolt :-)

Czy ktoś widział elitarny detektor artefaktów Weles? Chamsko go sobie wyspawnowałem, ale chciałbym po bożemu znaleźć/ kupić/ wyjąć ze sztywniejących rąk.
"W Zonie i bez ciebie cudów nie brak"
"Żeby zrozumieć, co tu jest napisane, trzeba być magistrem biologii"
"Podobno macki pojawki przynoszą szczęście. Pijawce jakoś nie przyniosły"
"Miałeś już do czynienia z pijawkami, prawda? Jeśli nie, chcemy żeby to nastąpiło. Niestety nie mogę zdradzić Ci sekretów dotyczących eksperymentu. Poza tym chyba i tak źle by to wpłynęło na Twoją psychikę".
Awatar użytkownika
Pietia Chudy
Stalker

Posty: 89
Dołączenie: 22 Lip 2011, 13:46
Ostatnio był: 27 Wrz 2020, 23:38
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Sniper TRs 301
Kozaki: 27

Poprzednia

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości