Gdzie jakie bronie

Re: Gdzie jakie bronie

Postprzez J-J w 31 Sie 2014, 18:58

Polecam przeszukać lądowisko/parking niedaleko bunkra naukowców w Jantarze. Znalazłem tam 5 głowic do RPG-7 na pace zepsutego ziła, a w budkach niedaleko nowiutkiego TRS-a, 2 paczki śrutówki, luksusowe winko, i wojskowe apteczki.

- - -

LOST_YOLO napisał(a):Dla potomnych i gwoli ścisłości. Budynek na pólnoc od cokołu bez pomnika (obok anomalia elektryczna). Najwyższe piętro, wschodnia klatka. W jednej ze skrzyni Beryl :)

Leczący Bułat przy tamie? W tym dole z anomaliami?
EDIT: z drugiej strony (południowy koniec tamy), healing Beril.

Koło zawalonego tunelu "w" tamie, jest pancerz naukowcow.


Postanowiłem przeszukać ten schowek ponieważ nie mam jeszcze beryla w kolekcji. Beryl jest w zachodniej klatce a we wschodniej znalazłem ukryty za sofą Bojowy (zielony) Ekolog

Uwagi moderatora:

Nie dubluj postów, tylko je zedytuj i podbij temat. - Wheeljack
Awatar użytkownika
J-J
Kot

Posty: 37
Dołączenie: 17 Mar 2014, 23:57
Ostatnio był: 01 Lut 2021, 21:17
Miejscowość: Zewnętrzne Rubieże
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 8

Reklamy Google

Re: Gdzie jakie bronie

Postprzez mikew_86 w 01 Wrz 2014, 11:14

Nie orientujecie się czy w grze występuje Bulldog 6 ? Niby amunicja do niego jest (np. w szatni w jednym z budynków w Dead City i z tego co pamiętam jest chyba też w Magazynach wojskowych) i nawet w opisie amunicji jest wymieniona nazwa tej broni, ale nigdzie się na samą broń nie nadziałem.
Born to be wild.
Awatar użytkownika
mikew_86
Stalker

Posty: 83
Dołączenie: 06 Gru 2006, 21:36
Ostatnio był: 28 Sty 2024, 13:35
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 12

Re: Gdzie jakie bronie

Postprzez DARTHARD w 01 Wrz 2014, 11:56

Tajni handlarze mają te granatniki ale oczywiście nie każdy,a na schowek się nie nadziałem.
DARTHARD
Kot

Posty: 49
Dołączenie: 08 Lip 2014, 21:58
Ostatnio był: 06 Lis 2017, 22:43
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Bulldog 6
Kozaki: -1

Re: Gdzie jakie bronie

Postprzez siersciucho w 01 Wrz 2014, 13:25

Cytat z tego tematu

Stalker153 napisał(a):W Martwym Mieście w wieżowcu najbardziej po prawej i na samej górze jeśli dostało się informację o schowku pt. "Sejf snajpera", można znaleźć Bulldog'a 6, oczywiście z amunicją (3), kanister z benzyną oraz w pokoju gdzie kraty są zamknięte, można wziąć po trochu wszystkich apteczek (czerwone, niebieskie, żółte), ten lepszy detektor anomalii i parę pierdółek ;)


Ponadto ulepszonego Bulldoga na granaty M209 dostajemy od Iwańcowa po wykonaniu zadania dla Voronina (pomoc oddziałom Powinności na Placu Budowy).
Awatar użytkownika
siersciucho
Stalker

Posty: 88
Dołączenie: 20 Lip 2014, 15:11
Ostatnio był: 22 Lis 2015, 13:25
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 14

Re: Gdzie jakie bronie

Postprzez J-J w 05 Wrz 2014, 18:49

dzosti napisał(a):Tak tak, też go dorwałem trochę eq na początek miał.

W lesie w wiosce jest kombinezon "ducha" który nas leczy na strychu domku(domek z obrazkiem na ścianie i napisem "mine entrance"

Za Woroninem dokładnie w nowym barze w Prypeci są 2 karabiny.

Kombinezon Powinności w Barze(zadanie jak się idzie po broń dla tego gościa) leży w BMP.


Może bronie mniej niż eq, ale komuś się przyda.



Czy mogę prosić o dokładniejszą lokalizację? W lesie są dwie wioski, obie przeszukiwałem ale nie znalazłem żadnego domu z napisem "mine entrance" a co z tym idzie kombinezonu Ducha też nie. Chyba że coś ominąłem...
Awatar użytkownika
J-J
Kot

Posty: 37
Dołączenie: 17 Mar 2014, 23:57
Ostatnio był: 01 Lut 2021, 21:17
Miejscowość: Zewnętrzne Rubieże
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 8

Re: Gdzie jakie bronie

Postprzez Garrett w 09 Paź 2014, 18:23

Czy mogę prosić o dokładniejszą lokalizację? W lesie są dwie wioski, obie przeszukiwałem ale nie znalazłem żadnego domu z napisem "mine entrance" a co z tym idzie kombinezonu Ducha też nie. Chyba że coś ominąłem...


Służę pomocą. Chodzi o domek z nadpalonym poddaszem. Nic dziwnego, że nie znalazłeś domu z napisem main entrace, ponieważ ten dom jest umieszczony na obrazie w jednym z pokojów. Sam kombinezon jest ukryty w skrzynce na poddaszu, ale może się zdarzyć, że wyląduje piętro niżej razem z resztą zawartości skrzynki, więc nie panikuj. Aby oszczędzić ci czasu załączam screeny

:

Image
Image


Jeśli ktoś byłby zainteresowany pistoletem kora, to można go znaleźć jednym z dwóch domków znajdujących się w mrocznej dolinie i zamieszkałych przez dwie pijawki. Położone są w połowie drogi między kompleksem okupowanym przez bandytów, a tunelem w ziemi prowadzącym do opuszczonego laboratorium (można tam znaleźć kurtkę bandyty). Precyzując, jest to dom z poddaszem, a sam pistolet można znaleźć właśnie na nim. Warto mieć przyciśnięte F, ponieważ łatwo go przeoczyć.

Za ten post Garrett otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive J-J.
Awatar użytkownika
Garrett
Kot

Posty: 9
Dołączenie: 21 Maj 2011, 14:27
Ostatnio był: 09 Paź 2014, 18:24
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 1

Re: Gdzie jakie bronie

Postprzez J-J w 10 Paź 2014, 14:22

Hmm, trochę źle zrobiłem. Kombinezon znalazłem chwilę temu, ale zapomniałem napisać. Przy przeszukiwaniu wioski najpierw przeszukiwałem parter, następnie poddasze. Dlatego go nie znalazłem. W sumie przeszukiwałem wioski 3 razy. Nie wiem jak przegapiłem ten kombinezon podczas 2 przeszukiwania. Mimo wszystko dzięki za szczegółową lokalizację. Teraz w kolekcji kombinezonów brakuje mi Kombinezonu Łowcy jeśli został on umieszczony w LA. Z broni nigdzie nie widziałem unikatowych kałaszy.
Awatar użytkownika
J-J
Kot

Posty: 37
Dołączenie: 17 Mar 2014, 23:57
Ostatnio był: 01 Lut 2021, 21:17
Miejscowość: Zewnętrzne Rubieże
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 8

Re: Gdzie jakie bronie

Postprzez PainChiller w 29 Gru 2014, 12:50

A tak do P90. czy można by zabrać np: z Pripoia i wkleić do La? model i textura niby jest, to tylko animacja i config?
Ja nie kłamię, Ja oszczędnie dysponuje prawdą.
Awatar użytkownika
PainChiller
Modder

Posty: 705
Dołączenie: 29 Gru 2013, 16:16
Ostatnio był: 18 Sty 2023, 01:50
Miejscowość: Gdzieś w Poznańskiej Zonie
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 190

Re: Gdzie jakie bronie

Postprzez Baron w 06 Sty 2015, 18:29

W X10 w hali z ciałem gościa z kodem do drzwi znajduje się kombinezon zielonej żaby (SSP-99M). Leży pod gruzami w rogu pomieszczenia.

Tak przynajmniej było w wersji 1.3002. ;p
Baron
Stalker

Posty: 117
Dołączenie: 16 Wrz 2008, 11:21
Ostatnio był: 01 Cze 2020, 23:05
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 7

Re: Gdzie jakie bronie

Postprzez czynnywulkan w 15 Mar 2015, 15:18

Dziwne,że o tym nikt nie pisał ale:
Gdy od Sacharyny dostajemy zadanie aby przynieść artefakt do naprawy PDA trzeba iść do Magazynów i zaatakować placówkę najemników,czekamy emisję,zabijamy Wściekłego Psa,a tam nowy kombo najemników i... Sgi 5k z lunetą i granatnikiem :E .Dokupiłem do niego tłumik,ulepszyłem pod celność i do dziś mi służy ( po X16 ).
Kto z AK wojuje,od AK ginie.
Awatar użytkownika
czynnywulkan
Stalker

Posty: 77
Dołączenie: 08 Lut 2015, 13:09
Ostatnio był: 25 Kwi 2018, 21:14
Miejscowość: Na pewno nie tam gdzie myślisz...
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 6

Re: Gdzie jakie bronie

Postprzez Pietia Chudy w 28 Mar 2015, 20:20

Iwaszka pytał o F2000.
Tą broń widziałem w asortymencie handlarza w Magazynach Wojskowych (siedział w małej wioseczce, którą mijamy idąc po hełm psioniczny, tej, w której zabijamy kilku bandziorków)
"W Zonie i bez ciebie cudów nie brak"
"Żeby zrozumieć, co tu jest napisane, trzeba być magistrem biologii"
"Podobno macki pojawki przynoszą szczęście. Pijawce jakoś nie przyniosły"
"Miałeś już do czynienia z pijawkami, prawda? Jeśli nie, chcemy żeby to nastąpiło. Niestety nie mogę zdradzić Ci sekretów dotyczących eksperymentu. Poza tym chyba i tak źle by to wpłynęło na Twoją psychikę".
Awatar użytkownika
Pietia Chudy
Stalker

Posty: 89
Dołączenie: 22 Lip 2011, 13:46
Ostatnio był: 27 Wrz 2020, 23:38
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Sniper TRs 301
Kozaki: 27

Re: Gdzie jakie bronie

Postprzez czynnywulkan w 29 Mar 2015, 15:33

Normalnie Barman go sprzedaje na przedmieściach Prypeci w nowej ekhem... ,,bazie" powinności razem z egzoszkieletami,ale o tym już chyba gdzieś pisało...
Kto z AK wojuje,od AK ginie.
Awatar użytkownika
czynnywulkan
Stalker

Posty: 77
Dołączenie: 08 Lut 2015, 13:09
Ostatnio był: 25 Kwi 2018, 21:14
Miejscowość: Na pewno nie tam gdzie myślisz...
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 6

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości