Freeplay może być ciekawy

Freeplay może być ciekawy

Postprzez KERIM w 19 Sie 2014, 19:07

Na początku chciałbym podziękować ekipie Dezowave za wkład ich pracy w piękną grę która bardzo mi się spodobała i czas który przy niej spędziłem był czasem spędzonym bardzo miło.Gram w tej chwili we freeplaya i staram się określić sobie jakieś cele żeby gra nie była nudna bo wiadomo że zadań do wykonania jest mało.Cel pierwszy eksploracja dokładna wszystkich lokacji bo wiadomo że najpierw jest pogoń za fabułą i ciekawe rzeczy można było pominąć.Cel drugi kasa chciałem uzyskać kwotę miliona i to mi się udało .sposób był taki że ładowałem do schowków to co zbywało a potem zwoziłem bryczką do handlarzy i się uzbierało.Cel trzeci to ranking spróbuję odnależć tych którzy mnie wyprzedzają i zabawię się w killera oczywiście nie biorę pod uwagę zabijania przyjaciół ale jest ich tylko dwóch a reszta to bandyci czyli można bez zahamowań :) .Gram na patchu 1.3002 i wylotów było trochę ale od czego są save.To były takie moje pomysły na freeplay życzę wszystkim przyjemnego grania.
KERIM
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 24 Lip 2014, 14:53
Ostatnio był: 02 Wrz 2014, 11:56
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Freeplay może być ciekawy.

Postprzez Mito w 19 Sie 2014, 20:41

Tak właściwie to... a co gdyby użytkownicy forum wpisywali zadania, które można by wykonywać we freeplay'u, np.
"Zabij pijawkę PM'ką"
"Znajdź wszystkie typy pistoletów i je ulepsz (na max)"

Oczywiście wykonanie każdego potwierdzone przez gracza screenem lub filmikiem :).

Co Wy na to? Założę się że taki pomysł wystąpił gdzieś na forum...
Spolszczenie do Misery: The Armed Zone (Ja & Imienny)
Ciekawe kiedy ilość moich kozaczków przekroczy moje IQ Image

Za ten post Mito otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive SkullDagger, Dunai, Gość.
Awatar użytkownika
Mito
Legenda

Posty: 1007
Dołączenie: 17 Sie 2014, 21:21
Ostatnio był: 29 Mar 2019, 02:46
Kozaki: 271

Re: Freeplay może być ciekawy.

Postprzez Leo0502 w 19 Sie 2014, 22:19

To macie zadanie ode mnie:
Wypij trzy Kozaki i upoluj psa/mięsacza/dzika - co znajdziesz. Możesz wziąć tylko strzelbę (jaką chcesz), śrut, skórzaną kurtkę i coś do opatrzenia ran.

Powodzenia myśliwi-alkoholicy ;)

Za ten post Leo0502 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Pr0fesor.
Leo0502
Tropiciel

Posty: 358
Dołączenie: 20 Wrz 2012, 18:10
Ostatnio był: 24 Maj 2023, 12:49
Miejscowość: Pierdziszewice wylotem na Dupów
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: SPSA14
Kozaki: 140

Re: Freeplay może być ciekawy.

Postprzez Pr0fesor w 19 Sie 2014, 23:23

Zadanie ode mnie: upoluj Kontrolera będąc ubranym jedynie w kurtkę stalkerów i używając obrzyna z amunicją śrutową.
Niebezpieczne mutanty, anarchiści i bandyci - nic nie powstrzyma triumfalnego marszu Powinności na ratunek planecie.
Awatar użytkownika
Pr0fesor
Kot

Posty: 25
Dołączenie: 21 Lip 2014, 15:58
Ostatnio był: 04 Cze 2016, 22:58
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 6

Re: Freeplay może być ciekawy.

Postprzez Pilot w 20 Sie 2014, 09:20

Gdzie w twym zadaniu trudność? Każdy kombinezon(raczej) ma zerową ochronę przed telepatią, więc czy to egzoszkielet, czy to kurtka, czy to w ogóle w samym sweterku to i tak zadaje takie same obrażenia(Nie wspomniałeś też, że nie można używać artefaktów, więc można naładować cały pas artefaktami na telepatię i kontrolera mogę nawet śrubą próbować zabić). Wystarczy podbiegnąć do kontrolera, wypalić z obu luf i wrócić gdzieś dalej, a następnie powtórzyć akcję i proszę... Mutant martwy, a my wychodzimy niemal bez szwanku.
Awatar użytkownika
Pilot
Łowca

Posty: 434
Dołączenie: 26 Lip 2010, 14:34
Ostatnio był: 18 Lip 2021, 12:12
Miejscowość: Red Forest
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: F1 Grenade
Kozaki: 43

Re: Freeplay może być ciekawy.

Postprzez Brandt w 20 Sie 2014, 12:00

Szymon mówi: rozjedziesz niby-psa dowolnym samochodem osobowym.
Dobrej zabawy :D
"Będziesz współpracować albo poznasz świat bólu!"
Brandt
Kot

Posty: 34
Dołączenie: 20 Lip 2014, 15:32
Ostatnio był: 07 Kwi 2015, 21:47
Miejscowość: Kostnica
Frakcja: Zombie
Kozaki: 1

Re: Freeplay może być ciekawy

Postprzez mikew_86 w 21 Sie 2014, 17:01

Ja po ukończeniu fabuły przetrzepałem wszystkie lokacje (pomogły mi w tym artefakty zwiększające wytrzymałość, razem sztuk 5 :) z czego 2 dodają mi tej wytrzymałości po 30 - skutkuje mi to tym że wytrzymałość podczas biegania nie spada w ogóle - warunek brak przeciążenia). Osiągnąłem pierwsze miejsce w rankingu stalkerów (po ukończeniu fabuły zajmowałem 100 któreś). Jeśli chodzi o zadania poboczne to wykonałem ich kilka typu przynieść coś z lasu dla doktorka, ale zadań typu przynieś część mutanta albo artefakt nie wykonywałem (chyba że przy okazji miałem takowy) bo takie zadania są na jedno kopyto. Gra niesamowicie udana i liczę na to że ekipa wraz z pojawianiem się kolejnych patchów będzie rozwijała temat ciekawych zadań pobocznych, bo strefa jest ogromna i można tam jeszcze wiele takich zadań dorzucić.

P.S. Przydałoby się wrzucić na mapę Oko Moskwy z Czystego Nieba i generalnie całą lokację Limańsk, która w moim odczuciu była niezwykle klimatyczna. :)

Ostatnia kwestia która mi się narzuciła to rozwój broni i pancerza. W Czystym Niebie i Zewie Prypeci był on bardziej rozwinięty. Pamiętam, że po ukończeniu fabuły głównej fajnie było znaleźć te wszystkie specjalistyczne narzędzia żeby zrobić ze swojego pancerza taki na full wypasie. To samo tyczy się broni.

Generalnie to są niuanse, ale warto byłoby je kiedyś wprowadzić. :)
Born to be wild.
Awatar użytkownika
mikew_86
Stalker

Posty: 83
Dołączenie: 06 Gru 2006, 21:36
Ostatnio był: 28 Sty 2024, 13:35
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 12

Re: Freeplay może być ciekawy

Postprzez Kacper777 w 23 Sie 2014, 22:10

Ja mam kilka fajnych zadań:

1. Zabij burera nożem (ja tak załatwiam każdego)

2. Wejdź pod komin elektrowni (wykonałem i niezmiernie się cieszę, że w LA w przeciwieństwie do innych stalkerów jest to w ogóle możliwe)
ss_acer_08-23-14_14-14-44_(la12_stancia).jpg


3. Stań tam gdzie Strielok stoi na filmiku gdy atakują go szczury, trzymając w rękach kałacha (wykonałem)
Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
Ostatnio edytowany przez Kacper777 24 Sie 2014, 18:56, edytowano w sumie 2 razy
Kacper777


Ostatnio był: 01 Sty 1970, 02:00

Re: Freeplay może być ciekawy

Postprzez filazaf w 24 Sie 2014, 16:45

a gdzie on stoi
filazaf
Stalker

Posty: 51
Dołączenie: 28 Maj 2008, 02:04
Ostatnio był: 13 Cze 2017, 19:52
Kozaki: 0

Re: Freeplay może być ciekawy

Postprzez Kacper777 w 25 Sie 2014, 17:10

Obejrzyj uważnie filmik to będziesz wiedział ;) (jeśli przeszedłeś całą grę)

Postawię Kozaka temu kto wykona zadanie 2 lub 3
Kacper777


Ostatnio był: 01 Sty 1970, 02:00

Re: Freeplay może być ciekawy

Postprzez mikew_86 w 26 Sie 2014, 07:46

Pod komin wszedłem (ten z rusztowaniami). Wszedłem również na szczyt tego najwyższego i znalazłem znajdźkę (gdzieś nawet na forum wrzucałem screen i opis co w środku). Jeśli chodzi o miejsce z filmiku to musi być gdzieś blisko sarkofagu na jakiejś polanie z lekkim wzniesieniem. To nie jest czasem tam jak się przewala z armią w kierunku wejścia do sarkofagu ?
Born to be wild.

Za ten post mikew_86 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Gość.
Awatar użytkownika
mikew_86
Stalker

Posty: 83
Dołączenie: 06 Gru 2006, 21:36
Ostatnio był: 28 Sty 2024, 13:35
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 12

Re: Freeplay może być ciekawy

Postprzez Kacper777 w 26 Sie 2014, 09:27

mikew_86 napisał(a):Jeśli chodzi o miejsce z filmiku to musi być gdzieś blisko sarkofagu na jakiejś polanie z lekkim wzniesieniem. To nie jest czasem tam jak się przewala z armią w kierunku wejścia do sarkofagu ?


Zgadłeś.
ss_acer_08-23-14_18-09-17_(la12_stancia).jpg
Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
Kacper777


Ostatnio był: 01 Sty 1970, 02:00

Następna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość