Ulubiony mutant

Ulubiony mutant

Postprzez Pietia Chudy w 04 Lip 2015, 01:30

Temat powiedziałbym: tak oryginalny jak mielonka turystyczna i PMm, ale skoro nikt do tej pory nie rozpoczął...

Jaki jest Wasz ulubiony mutas w LA - i właściwie dlaczego?
Dla mnie bezapelacyjnie rządzą trzy.
Karlik - po prostu przezabawnie wygląda, taki mały zielony człowieczek z zębatym wariackim uśmieszkiem który lata w tym swoim naukowym wdzianku w te i we wte - a spróbuj podejść z flaszką miast giwery, to zobaczysz, że może on i mały, ale wariat :-D Najlepszy dowód, że i w kadrze naukowej bywają małe złośliwe gnojki, które doktora dostały z łaski za donosicielstwo lub za bzyknięcie dobrze umocowanej w WKP(b) działaczki.
Połamaniec. Plącze się toto jak wielki padżong po Dolinie Mroku, powtarza te swoje "bleeee!", nieszkodliwy w sumie humanoid o ciekawym wyglądzie. Skąd się takie wzięły - kolejna zagadka.... Nieszczęśnicy, którzy mieszkali niegdyś na tych terenach, ale nie zwiali z Zony na czas? Pracownicy tajnych labów, których ominęła "egzystencja" hologramu lub niespokojne błąkanie się nieumarłym trupem? W sumie lepsze brzozowe zagajniki i łąki Doliny niż laboratoryjne podziemia - szkoda, że tylko jeden jest zdolny do jakiejkolwiek interakcji... Miło byłoby wymienić się chlebkiem i kiełbasą za psi ogon lub strzęp wspominków.
Poltergeist - najbardziej tajemnicza istota Zony - wprowadza taaaaki klimat, zwłaszcza napotkana nocą. Pal licho jakieś psy, dziki, pijawki czy inną czworonożną faunę gryząco-ssącą - ale latający obłok iskier lub błąkający się ognik - to jest COŚ. Zapewne Encyklopedia nie kłamie i są to rzeczywiście duchy zaginionych w kataklizmach stalkerów, zajęte własnymi sprawami (ale jakimi?) i w sumie nie atakujące przechodniów...
"W Zonie i bez ciebie cudów nie brak"
"Żeby zrozumieć, co tu jest napisane, trzeba być magistrem biologii"
"Podobno macki pojawki przynoszą szczęście. Pijawce jakoś nie przyniosły"
"Miałeś już do czynienia z pijawkami, prawda? Jeśli nie, chcemy żeby to nastąpiło. Niestety nie mogę zdradzić Ci sekretów dotyczących eksperymentu. Poza tym chyba i tak źle by to wpłynęło na Twoją psychikę".
Awatar użytkownika
Pietia Chudy
Stalker

Posty: 89
Dołączenie: 22 Lip 2011, 13:46
Ostatnio był: 27 Wrz 2020, 23:38
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Sniper TRs 301
Kozaki: 27

Reklamy Google

Re: Ulubiony mutant

Postprzez Decimus76 w 04 Lip 2015, 13:04

Ja tam najbardziej lubię Zombie, zawsze mam ubaw jak gadają tam coś w pół zrozumiałego po rusku np. kraszijeee, za chiny nie wiem co to znaczy, ale uwielbiam ich :D
Procesor: i5 3470 3.20Ghz/Karta Graficzna: Gainward GTX 650 Ti-1GB-128 bit/RAM: Goodram 6GB 1333Hz/Zasilacz: Silentium PC Vero L1/Dysk: Samsung HD502, 500GB/Obudowa: SilentiumPC Brutus M23 Pure Black/Monitor: Acer K22HQL
https://www.youtube.com/watch?v=GgmMCp1nOlU
Telefon: LG L Fino
Tablet: Modecom FreeTab 1001

Decimus76
Wygnany z Zony

Posty: 407
Dołączenie: 31 Paź 2014, 22:06
Ostatnio był: 05 Paź 2015, 19:19
Miejscowość: Bagienko na Wysypisku
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 47

Re: Ulubiony mutant

Postprzez PainChiller w 04 Lip 2015, 13:47

Chimera - Majestatyczne, śmiertelnie niebezpieczne i inteligentne monstrum. bardzo godny przeciwnik :)
Ja nie kłamię, Ja oszczędnie dysponuje prawdą.
Awatar użytkownika
PainChiller
Modder

Posty: 705
Dołączenie: 29 Gru 2013, 16:16
Ostatnio był: 18 Sty 2023, 01:50
Miejscowość: Gdzieś w Poznańskiej Zonie
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 190


Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości