Dziwny quest z kontrolerem w wiosce w MAGAZYNACH WOJSKOWYCH

Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym gry, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
X:\S.T.A.L.K.E.R. - Lost Alpha\appdata\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Dziwny quest z kontrolerem w wiosce w MAGAZYNACH WOJSKOWYCH

Postprzez Mikail w 23 Paź 2014, 19:03

Hej. Chodząc sobie we freeplay'u po magazynach wojskowych natknąłem się na postać na radarze w opuszczonej wiosce (dawniej wioska z pijawkami gdzie był bulldog). Postać, która tam się znajdowała nazywała się Alex Golov. Stał on przy jednym z domków, po podejściu dał mi zadanie aby powybijać szczury w środku domu, wzamian za info o dobrej skrytce. Wszedłem, szczury powybjałem, w środku był kontroler z którym mozna było pogadać, nieco mi też wyjaśnił. Po skończeniu rozmowy z kontrolerem ciała szczurów pozamieniały się w ciała ludzi, a zleceniodawca dał mi współrzędne schowka i strzelił sobie w łeb :facepalm: ...?! No dobra, dziwne bo dziwne, ale idziemy do schowka po dobre fanty. Schowek ten jest w tej samej wiosce, w którejś chacie z anomaliami w środku. Dochodzę do biurka, otwieram je, a tam pusto!!! :omatko: Wie ktoś może czy to jakiś błąd czy on z założenia miał być pusty? A może on znajduje się gdzieś indziej, np na dachu czy coś? Dodam tylko że schowek ten zwie się 'dylemat detektywa'. Prosiłbym o info co tam się znajdowało i jakąś pomoc jak go odblokować. Pozdr :E
PS: gram na patchu 1.3003
Ostatnio edytowany przez Mikail, 13 Lis 2014, 01:22, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
Mikail
Kot

Posty: 14
Dołączenie: 20 Wrz 2014, 01:08
Ostatnio był: 27 Lut 2015, 18:55
Miejscowość: Brzóza / Kielce
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 4

Reklamy Google

Re: Dziwny quest z kontrolerem w wiosce w MAGAZYNACH WOJSKOW

Postprzez Sztalka w 23 Paź 2014, 19:09

Powiem ci że moim zdaniem to jest jakiś faktycznie błąd.
Normalnym jest że schowki przed uzyskaniem informacji o nich są puste, ale żeby takie coś?

Spróbuj wczytać jakiś save zanim podjąłeś się tego zadania.
Wychylił się zza kontenera - ostrożnie rozpoznając sytuację - nie zauważył nic podejrzanego, ale zagrożenie go zauważyło - czarnobylec wbiegł na niego i z ogromną siłą wyrzucił go w powietrze. Różne rzeczy zaczęły lewitować wtórując głuchemu rykowi - burerska odsiecz nadciągła...
Awatar użytkownika
Sztalka
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 28 Sie 2014, 16:18
Ostatnio był: 01 Wrz 2016, 17:26
Miejscowość: Prypeć
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper VLA
Kozaki: 0

Re: Dziwny quest z kontrolerem w wiosce w MAGAZYNACH WOJSKOW

Postprzez siersciucho w 23 Paź 2014, 19:42

Nie kłopocz się, miałem to samo, schowek pusty.
Awatar użytkownika
siersciucho
Stalker

Posty: 88
Dołączenie: 20 Lip 2014, 15:11
Ostatnio był: 22 Lis 2015, 13:25
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 14

Re: Dziwny quest z kontrolerem w wiosce w MAGAZYNACH WOJSKOW

Postprzez djcycu w 24 Paź 2014, 02:24

Być może to bug. W modach do czystego SoC wielokrotnie się to zdarzało że schowki bywały puste. Z resztą w LA też kilka schowków po otrzymaniu znacznika miałem pustych.
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: Dziwny quest z kontrolerem w wiosce w MAGAZYNACH WOJSKOW

Postprzez Brandt w 24 Paź 2014, 11:17

U mnie jak Kontroler powiedział żebym sprawdził ciała, to nie było tam nic. Sądziłem że szczury są iluzją którą używa do odstraszenia stalkerów ... a teraz okazuje się że prawda jest jeszcze bardziej szokująca :omatko:

Schowek też świecił pustką ale Kontroler był dość majętny, więc kupił ode mnie co nie co.
"Będziesz współpracować albo poznasz świat bólu!"
Brandt
Kot

Posty: 34
Dołączenie: 20 Lip 2014, 15:32
Ostatnio był: 07 Kwi 2015, 21:47
Miejscowość: Kostnica
Frakcja: Zombie
Kozaki: 1

Re: Dziwny quest z kontrolerem w wiosce w MAGAZYNACH WOJSKOW

Postprzez Mikail w 25 Paź 2014, 17:03

No ja też mu co nieco opyliłem :) A u was też po skończeniu dialogu nie można go podjąć drugi raz? Ja na szczęście ostatecznie go nie skończyłem, dlatego też w niedalekiej przyszłości wróciłem do niego z masą fantów i opyliłem po normalnych, nominalnych cenach :E
Ostatnio edytowany przez Mikail, 13 Lis 2014, 01:26, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
Mikail
Kot

Posty: 14
Dołączenie: 20 Wrz 2014, 01:08
Ostatnio był: 27 Lut 2015, 18:55
Miejscowość: Brzóza / Kielce
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 4

Re: Dziwny quest z kontrolerem w wiosce w MAGAZYNACH WOJSKOW

Postprzez Pilot w 25 Paź 2014, 17:15

Czemu od razu bug? Być może kontroler nas po prostu oszukał... Tak to jest jak się nie czyta i nie słucha w ogóle albo ze zrozumieniem.

Wyjaśnienie tego sarkastycznie niezwykle zawiłego questa:

Do domku kontrolera wbiło kilku pijanych stalkerów, a ten nie chcą się samemu narażać postanowił opętać jednego z nich i czekać na jakiegoś innego stalkera z bronią. Pech chciał, że pada na naszego Strieloka i ten zaczyna rozmowę ze stalkerem. Opętany samotnik opowiada naciąganą bajeczkę o tym, iż zapomniał broni(a jest przecież w magazynach wojskowych czyli rzut beretem od najniebezpieczniejszych miejsc w Zonie) i prosi by to nasz bohater rozprawił się ze szczurami które nie pozwalają grać jego kumplom w pokera. Oczywiście gracz, jak to gracz nie zastanawia się, ani trochę, nie węszy w tym żadnego spisku i godzi się wykonać brudną robotę. Po zabiciu szczurów pojawia się kontroler, który w rozmowie wyjaśnia nam to i owo, truchła szczurów zmieniają się w ludzkie, a samotnik który dał nam questa uświadamia sobie co zrobił i dlatego strzela sobie w głowę.

Najgorsze w tym jest, że nie można ubić gadzinę za oszustwo i zmuszenie gracza do zastrzelenia niewinnych stalkerów.
Awatar użytkownika
Pilot
Łowca

Posty: 434
Dołączenie: 26 Lip 2010, 14:34
Ostatnio był: 18 Lip 2021, 12:12
Miejscowość: Red Forest
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: F1 Grenade
Kozaki: 43


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości