Pytanie o samochody

Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym gry, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
X:\S.T.A.L.K.E.R. - Lost Alpha\appdata\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Re: Pytanie o samochody

Postprzez Wirowmaker w 28 Lip 2017, 00:22

Witam w temacie pytanie moje odnosi się następującej rzeczy ... udałem się do sidora oddać quest ... za psy wychodzę a moje auto !!!! do jasnej k.... pi...pipipi... stoi bokiem bo jakiś przyjeb npc go przewrócił ... opadły mi ręce... i nie mogę ani wsiąść ani go przewrócić na koła ....

Jest jakaś komenda na to ??? ... Cheat cokolwiek ?? w bryce mam cały majątek ... nie chcę go stracić ... help!

Za pomoc stawiam!!! :wódka:
Good hunting S.T.A.L.K.E.R!
Awatar użytkownika
Wirowmaker
Kot

Posty: 19
Dołączenie: 19 Lis 2007, 17:44
Ostatnio był: 06 Lut 2019, 18:17
Miejscowość: Chernobyl
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SPSA14
Kozaki: 1

Reklamy Google

Re: Pytanie o samochody

Postprzez trolololo w 28 Lip 2017, 08:23

do jasnej k.... pi...pipipi...
:u3:

A nie możesz po prostu wczytać ostatniego save-u?
Zdaje mi się z w Spawnerze są działające pojazdy.
Ale lepiej wczytaj save.
Deszczyk pada , RAM mi zjada...

Za ten post trolololo otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Wirowmaker.
trolololo
Legenda

Posty: 1106
Dołączenie: 25 Wrz 2013, 13:03
Ostatnio był: 24 Mar 2023, 18:36
Miejscowość: Na granicy LTE
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 118

Re: Pytanie o samochody

Postprzez Wirowmaker w 28 Lip 2017, 10:12

Z tym savem kapa bo zapisałem :D i autosave mi się zrobił w momencie jak wychodzę od sidora a auto stoi w głąb wioski kotów :D za studnią.

Z tymi pojazdami hmmm ciekawe czy są w spawnerze w sumie to by rozwiązało wiele problemów, oooj wiele jest do dopracowania w kwestii samochodów. Przykładowo bug, wychodzę z agropromu wyjściem do wysypiska i cooo ?? wczytuje się gra normalnie się odpala wszystko i kiedy odpalam samochód i chcę jechać do przodu nic nie jedzie wskazówka od obrotomierza szału dostaje a auto toczy się w tył aż do wyskoczenia "przejść na następny poziom?" i takim sposobem pozbyłem się 1 znalezionego w DM przy akcji z monolitem... a było lepsze bo miało dach :).


Ahm tego nie próbowałem z uwagi :D na delikatność tego sprzętu :) .... 10 minut potem :D no były 2 próby przy 1 groza rozwaliła mi auto przy drugiej wziąłem obokana i dało rade :D dzięki za pomoc jak obiecałem stawiam :wódka:
Good hunting S.T.A.L.K.E.R!
Awatar użytkownika
Wirowmaker
Kot

Posty: 19
Dołączenie: 19 Lis 2007, 17:44
Ostatnio był: 06 Lut 2019, 18:17
Miejscowość: Chernobyl
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SPSA14
Kozaki: 1

Poprzednia

Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości