Problem z zadaniem "Go deeper into the mines"

Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym gry, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
X:\S.T.A.L.K.E.R. - Lost Alpha\appdata\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Re: Problem z zadaniem "Go deeper into the mines"

Postprzez MaliniakPL w 19 Lip 2014, 09:15

Już drugi raz doszedłem do tego samego momentu i dalej mission failed, wiec myśle że jak jeszcze raz to zrobie to efekt będzie taki sam. Czyli musze zdegradować LA do pierwszej crashującej co 10 min podstawowej wersji(dla save'ów, bo wygląda na to że chyba już nikt nie gra na 1.3002, szkoda :<

Za ten post MaliniakPL otrzymał następujące punkty reputacji:
Negative mkdante381.
MaliniakPL
Kot

Posty: 9
Dołączenie: 02 Lip 2010, 21:35
Ostatnio był: 20 Lip 2014, 22:45
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SPSA14
Kozaki: -1

Reklamy Google

Re: Problem z zadaniem "Go deeper into the mines"

Postprzez stalker19 w 19 Lip 2014, 09:33

Zasadnicze pytanie , dołączyłeś do Powinności lub zabiłeś sinów w Kordonie (Uwolnienie Lisa) ?
stalker19
Kot

Posty: 17
Dołączenie: 27 Sty 2012, 16:21
Ostatnio był: 11 Maj 2017, 20:02
Miejscowość: Chełm\Wrocław
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 2

Re: Problem z zadaniem "Go deeper into the mines"

Postprzez MaliniakPL w 19 Lip 2014, 09:56

Do Duty nie dołączyłem, Lisa uwolniłem bo taka była fabuła no nie czy nie? :d
MaliniakPL
Kot

Posty: 9
Dołączenie: 02 Lip 2010, 21:35
Ostatnio był: 20 Lip 2014, 22:45
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SPSA14
Kozaki: -1

Re: Problem z zadaniem "Go deeper into the mines"

Postprzez Kortyzol w 19 Lip 2014, 10:15

No właśnie według fabuły tej "nowej" 1.3002, to jak zabijesz Sinów na Kordonie to kaputt, musisz od nowa. Musisz pokojowo rozprawić się z nimi.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec egestas diam ac dolor dapibus consectetur. Etiam iaculis accumsan leo. Suspendisse varius imperdiet adipiscing. Aliquam porttitor velit lacus, non feugiat arcu accumsan non. In vitae sapien in eros vestibulum aliquet. Sed turpis augue, semper vitae convallis non, luctus eget libero. Nullam quis magna mi. Morbi malesuada sem ut ligula viverra condimentum. Cras quis dolor id risus aliquet mattis mattis ut sapien. Duis ac vulputate risus. In tempus, arcu mattis semper tempor, odio tellus vehicula arcu, vitae luctus eros nisi eget eros. Nullam congue ligula sed odio vehicula aliquam. Suspendisse eleifend magna.

Za ten post Kortyzol otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive MaliniakPL.
Awatar użytkownika
Kortyzol
Kot

Posty: 43
Dołączenie: 07 Sty 2012, 23:29
Ostatnio był: 26 Cze 2016, 13:15
Kozaki: -3

Re: Problem z zadaniem "Go deeper into the mines"

Postprzez MaliniakPL w 19 Lip 2014, 10:34

Jeżeli zadziała to co mówisz, to leci Kozak, dam znać dzisiaj wieczorem :)
Edit:
Miałeś racje, leci kozak i wielkie dzięki :E
Temat do zamknięcia.
MaliniakPL
Kot

Posty: 9
Dołączenie: 02 Lip 2010, 21:35
Ostatnio był: 20 Lip 2014, 22:45
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SPSA14
Kozaki: -1

[Problem] po nie wykonaniu zadania wejście do kopalni.

Postprzez yozue w 20 Lip 2014, 08:25

Chodzi o to że, po ucieczce z mrocznej doliny samochodem przez darkscape, po dojechaniu do mostu, po wejściu do kopalni, zadanie się anuluje, dostaje wiadomość od powinności żebym tam nie wchodził i żebym do nich dołączył. Wejście kończy się zgonem, a po wróceniu na most, w sumie nie wiem co robić bo nie ma żadnego questa do wykonania. Tak ma być, czy to jakiś błąd że czegoś nie zrobiłem?
Awatar użytkownika
yozue
Stalker

Posty: 198
Dołączenie: 10 Lis 2008, 11:31
Ostatnio był: 13 Sie 2023, 17:00
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 34

Re: [Problem] po nie wykonaniu zadania wejście do kopalni.

Postprzez stalker19 w 20 Lip 2014, 08:49

Odpowiedź już jest na forum , ale powiem ci :P Zapewne albo dołączyłeś do Powinności albo zabiłeś Sinów w Kordonie. jedyne wyjście to niestety nowa gra , gdyż nie da się przez to "popchnąć" fabuły do przodu.
stalker19
Kot

Posty: 17
Dołączenie: 27 Sty 2012, 16:21
Ostatnio był: 11 Maj 2017, 20:02
Miejscowość: Chełm\Wrocław
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 2

Re: [Problem] po nie wykonaniu zadania wejście do kopalni.

Postprzez yozue w 20 Lip 2014, 08:59

Przeleciałem cały dział, szukając coś o tym problemie. I w jednym z tematów ktoś piszę że nie ma znaczenia dla dalszej fabuły czy się wybije Sinów w kordonie czy nie. Ja ich wytłukłem, a do powinnoiści nie dołączyłem, bo nikt mi tego jeszcze nie proponował. Co do komunikatu przy wejściu do kopalni:
:

"Tu Pietrenko. Nie radzę iść dalej, naprawdę nieźle wkurzyłeś Grzech. Woronin może ci pomóc, jeśli przystąpisz do Powinności. Wpadnij do niego najszybciej, jak możesz."


Ale żadnego questa nie ma. Mam szukać Woronina?
Awatar użytkownika
yozue
Stalker

Posty: 198
Dołączenie: 10 Lis 2008, 11:31
Ostatnio był: 13 Sie 2023, 17:00
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 34

Re: [Problem] po nie wykonaniu zadania wejście do kopalni.

Postprzez stalker19 w 20 Lip 2014, 09:11

this questline wasn't finished yet, its an alternative, but its not finished because its still early access and you are not ment to kill sin for the moment.,. why kill someone who is f*cking YELLOW and doesn't attack you, this is not call of duty?!

you f+cked your game up, you have to restart from scratch


Na Moddb ktoś dostał taką odpowiedź od kogoś z teamu dezowave, czyli ogólnie rzecz biorąc póki co nie da rady tego ominąć , bo quest/skrypt jest nieukończony także narazie należy tego unikać. Ale dobrze by było jak by jeszcze ktoś się wypowiedział w tym temacie czy to prawda. EDIT: A jeżeli chodzi o to co znalazłeś, to chodziło o poprzednią wersję gry , bo w poprzedniej faktycznie nie miało to wpływu na fabułę , ale teraz już ma.
stalker19
Kot

Posty: 17
Dołączenie: 27 Sty 2012, 16:21
Ostatnio był: 11 Maj 2017, 20:02
Miejscowość: Chełm\Wrocław
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 2

Re: Problem z zadaniem "Go deeper into the mines"

Postprzez Pr0fesor w 23 Lip 2014, 14:45

Również miałem ten sam problem. Stwierdzam, iż jedynym wyjściem jest nowa gra. Przy pierwszym podejściu wymordowałem Sinów w Kordonie bo nie chciało mi się iść do Sidorowicza. Następnie gram, wszystko dobrze. Po dojściu do kopalni - wchodzę tam i ginę. No to się zastanawiam: WTF, dlaczego tu umieram? Dołączyłem do Duty, tak jak Petrenko napisał i po kilku misjach Woronin zleca misję wybicia Sinów w kopalni. Jednakże zadania nie da się ukończyć, nawet po zabiciu ich wszystkich. Teraz zacząłem nową grę, nie zabijając tym razem Sinów w Kordonie i udało się - już nie zginąłem, poszedłem dalej w fabule. Więc po prostu jedynym wyjściem jest nowa gra i nie zabijanie Sinów pod żadnym pozorem.
Niebezpieczne mutanty, anarchiści i bandyci - nic nie powstrzyma triumfalnego marszu Powinności na ratunek planecie.
Awatar użytkownika
Pr0fesor
Kot

Posty: 25
Dołączenie: 21 Lip 2014, 15:58
Ostatnio był: 04 Cze 2016, 22:58
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 6

Re: Problem z zadaniem "Go deeper into the mines"

Postprzez Kortyzol w 25 Lip 2014, 13:28

@up Mały update, questa za wybicie całej bazy da się ukończyć (opisałem to sam w innym temacie jak), ale później musisz zdać raport dla Voronina i tutaj się faktycznie urywa.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec egestas diam ac dolor dapibus consectetur. Etiam iaculis accumsan leo. Suspendisse varius imperdiet adipiscing. Aliquam porttitor velit lacus, non feugiat arcu accumsan non. In vitae sapien in eros vestibulum aliquet. Sed turpis augue, semper vitae convallis non, luctus eget libero. Nullam quis magna mi. Morbi malesuada sem ut ligula viverra condimentum. Cras quis dolor id risus aliquet mattis mattis ut sapien. Duis ac vulputate risus. In tempus, arcu mattis semper tempor, odio tellus vehicula arcu, vitae luctus eros nisi eget eros. Nullam congue ligula sed odio vehicula aliquam. Suspendisse eleifend magna.
Awatar użytkownika
Kortyzol
Kot

Posty: 43
Dołączenie: 07 Sty 2012, 23:29
Ostatnio był: 26 Cze 2016, 13:15
Kozaki: -3

Re: Problem z zadaniem "Go deeper into the mines"

Postprzez djcycu w 25 Lip 2014, 15:39

Śmiech na sali puste krzesła... Piszą wszyscy żeby NIE ZABIJAĆ grzeszników w Kordonie a ci kombinują jak konie pod górkę. Linia fabularna z wybiciem grzeszników jest całkowicie niedokończona więc nijak nie obejdziecie problemu. Dziwi mnie czemu dezowave zmienili coś w grze. Wcześniej grzesznicy w Kordonie mogli być nawet siekani i nic się nie działo później. Teraz jest problem. Od zawsze ta gra mnie wkurzała że kiedy kogoś się zabiło w cichym ustronnym miejscu prypeckie gazety pisały o mnie kilka sekund po zabójstwie co przysparzało mi wrogów... Co nie zmienia faktu że denerwują mnie gracze którzy zabijają neutralnie nastawione postacie. Po co? Dla broni? Przecież można kropnąć wojskowych i broni jak i amunicji będzie od groma.
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

PoprzedniaNastępna

Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości