Przedostań się do baru Wolności-niezaliczona misja.

Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym gry, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
X:\S.T.A.L.K.E.R. - Lost Alpha\appdata\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Przedostań się do baru Wolności-niezaliczona misja.

Postprzez marcinmg w 26 Lip 2014, 01:37

Podłożyłem pluskwę, wykonałem wszystkie zadania w tej misji, zostało mi tylko spotkanie z Woroninem ale on oczekuje ode mnie w dalszym ciągu podłożenia podsłuchu, ale to już zostało zrobione jak zaliczyć tą misję? Ja pyta się mnie czy podsłuch założony to tylko mam opcję "jeszcze nie..." - jak poprawić ten błąd.
marcinmg
Kot

Posty: 48
Dołączenie: 14 Lut 2009, 12:04
Ostatnio był: 08 Mar 2021, 22:53
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Przedostań się do baru Wolności-niezaliczona misja.

Postprzez Pilot w 26 Lip 2014, 16:17

Jak dokładnie podłożyłeś tą pluskwę? Według twórców trzeba podłożyć na parapecie klikając "f" w odpowiednim miejscu. Może na przykład nie wróciłeś do baru za pomocą przewodnika, albo coś innego.
Awatar użytkownika
Pilot
Łowca

Posty: 434
Dołączenie: 26 Lip 2010, 14:34
Ostatnio był: 18 Lip 2021, 12:12
Miejscowość: Red Forest
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: F1 Grenade
Kozaki: 43

Re: Przedostań się do baru Wolności-niezaliczona misja.

Postprzez marcinmg w 26 Lip 2014, 23:12

Jeszcze raz zrobiłem ta misję, żeby zobaczyć co i jak i po podłożeniu pluskwy, co zostało zaznaczone pojawiła się informacja, żeby iść do przewodnika ale za chwile została zmieniona na "uzyskaj informację" więc wziąłem zadanie od Łukasza i wróciłem do przewodnika ale tym razem po powrocie do Woronina nie mam ciągle zaliczonego zadania "uzyskaj informację". Czy na zaliczenie tego zadania się czeka czy po podłożeniu pluskwy automatycznie się zalicza? Za pierwszym razem zaliczyło się ale powrót do przewodnika nie był zaznaczony pojawił się dopiero po wzięciu zadania od Łukasza.
I wszystko jasne, nie można brać zadania od Łukasza w tym momencie. Problem rozwiązany.
Ostatnio edytowany przez marcinmg, 27 Lip 2014, 12:35, edytowano w sumie 1 raz
marcinmg
Kot

Posty: 48
Dołączenie: 14 Lut 2009, 12:04
Ostatnio był: 08 Mar 2021, 22:53
Kozaki: 0

Re: Przedostań się do baru Wolności-niezaliczona misja.

Postprzez Pilot w 27 Lip 2014, 11:39

Po ustawieniu pluskwy musisz jeszcze zgarnąć pendrive'a z lady w tym samym budynku. Wtedy zaliczy zadanie "zdobądź informację". Na przyszłość czytaj co ma do powiedzenia zleceniodawca, w tym przypadku Woronin.
Awatar użytkownika
Pilot
Łowca

Posty: 434
Dołączenie: 26 Lip 2010, 14:34
Ostatnio był: 18 Lip 2021, 12:12
Miejscowość: Red Forest
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: F1 Grenade
Kozaki: 43

Re: Przedostań się do baru Wolności-niezaliczona misja.

Postprzez marcinmg w 27 Lip 2014, 12:34

Tak zrobiłem, pendriva brałem zawsze :/
marcinmg
Kot

Posty: 48
Dołączenie: 14 Lut 2009, 12:04
Ostatnio był: 08 Mar 2021, 22:53
Kozaki: 0


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości