Problem w misji z kopalnią grzechu.

Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym gry, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
X:\S.T.A.L.K.E.R. - Lost Alpha\appdata\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Problem w misji z kopalnią grzechu.

Postprzez Losza Kradziej w 30 Lip 2014, 23:24

Witam mam problem z misją gdzie muszę przejść przez kopalnie ale nie mogę gdyż mam niezbyt dobre stosunki z grzechem ( no dobra fatalne,zachciało mi się latać jak rambo.) i muszę dołączyć do powinności.I teraz moje pytanie gdzie znajdę kolesia który może mnie przyjąć w objęcia tejże frakcji.Bo nic mnie się na PDA nie wyświetla i nie wiem gdzie i do kogo się udać.Proszę o pomoc i jakiś w miarę dobry opis drogi to tego człowieka tzn. NPC-a.
Awatar użytkownika
Losza Kradziej
Kot

Posty: 19
Dołączenie: 15 Lut 2013, 00:57
Ostatnio był: 05 Lip 2015, 23:58
Miejscowość: Podziemia Agropromu
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Problem w misji z kopalnią grzechu.

Postprzez Pr0fesor w 31 Lip 2014, 01:17

Niestety, musisz zacząć grę od nowa. Inaczej nie ukończysz gry fabularnie. Przeszedłem przez to samo co Ty. Do frakcji może cię przyjąć generał Woronin, jest w jednym z budynków w Barze. Jednakże i tak nic to nie da - ta ścieżka fabularna nie jest ukończona. Dostaniesz od Woronina misję, w której razem z oddziałem Powinności ruszysz oczyścić te jaskinie z Grzechu, jednakże nie da się tej misji ukończyć nawet jak wszyscy Grzesznicy są zabici. Niestety, pozostaje tylko rozpoczęcie nowej gry.
Niebezpieczne mutanty, anarchiści i bandyci - nic nie powstrzyma triumfalnego marszu Powinności na ratunek planecie.
Awatar użytkownika
Pr0fesor
Kot

Posty: 25
Dołączenie: 21 Lip 2014, 15:58
Ostatnio był: 04 Cze 2016, 22:58
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 6

Re: Problem w misji z kopalnią grzechu.

Postprzez Losza Kradziej w 31 Lip 2014, 01:29

No to super ! Załatwili mnie na amen.No nic zacznę od nowa,ale jeszcze tylko jedno pytanie :D gdzie mogę znaleźć gitarę i skrzynię dla gebena bo znów mnie się info nie wyświetliło.Jak skończę tę misję to zacznę od początku. :(
Awatar użytkownika
Losza Kradziej
Kot

Posty: 19
Dołączenie: 15 Lut 2013, 00:57
Ostatnio był: 05 Lip 2015, 23:58
Miejscowość: Podziemia Agropromu
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 0

Re: Problem w misji z kopalnią grzechu.

Postprzez marcinmg w 31 Lip 2014, 14:51

Co do kopalni to już pisałem, że jak zaczynają strzelać to chowasz się i nie strzelasz do nich i jak odchodzą to szybko podchodzisz do tego szefa i z nim gadasz, jak najszybciej potwierdzając opcje dialogowe bo znów zaczną strzelać. Wtedy zabierają ci cały ekwipunek, ja dostałem kombinezon bandytów bo miałem założony Powinności.
Gitara jest w ruinach na północy wioski- po lewej stronie, a skrzynka na stacji paliw po prawej stronie jak idziesz od strony baru.
marcinmg
Kot

Posty: 48
Dołączenie: 14 Lut 2009, 12:04
Ostatnio był: 08 Mar 2021, 22:53
Kozaki: 0

Re: Problem w misji z kopalnią grzechu.

Postprzez apg2312 w 31 Lip 2014, 14:54

Spróbuj założyć kombinezon bandytów lub stalkerów.
I have no right to ask this of any of you... but will you follow me...one last time ?
Awatar użytkownika
apg2312
Tropiciel

Posty: 322
Dołączenie: 28 Wrz 2009, 21:41
Ostatnio był: 18 Wrz 2019, 08:49
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 76

Re: Problem w misji z kopalnią grzechu.

Postprzez Losza Kradziej w 31 Lip 2014, 15:42

Dobra chłopaki dzięki za pomoc,przyda się.To jak z roboty człowiek wrócił to się teraz ze LA pomęczy,nie ma lekko :E
Awatar użytkownika
Losza Kradziej
Kot

Posty: 19
Dołączenie: 15 Lut 2013, 00:57
Ostatnio był: 05 Lip 2015, 23:58
Miejscowość: Podziemia Agropromu
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 0


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość