Wielki problem z Petrenko !

Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym gry, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
X:\S.T.A.L.K.E.R. - Lost Alpha\appdata\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Wielki problem z Petrenko !

Postprzez xvialix w 21 Gru 2014, 17:01

Od razu przeproszę za zakładanie nowego tematu, jak jest już takich parę, nie znalazłem na nich swojego rozwiązania i nie widzę potrzeby odkopywanie tych tematów bo i tak pewnie nich do nich nie zerknie ;)

A więc, mój problem jest związany z misją w której mamy pomóc powinności odeprzeć atak na bar. Podbiegam do Petrenki który siedzi w magazynie ze swoimi ochroniarzami, tym razem nie bawił się z drzwiami w 100 radów. Gdy do niego podbiegam najzwyczajniej biorę od niego questa na rozdupczenie dwóch helikopterów, biegnę po rpg i rozwalam helikoptery, wracam do niego on siedzi sobie przy ognisku z kumplami, gdy do niego zagaduje nie posiada opcji dialogowej związanej z misją.

Gram na najnowszym patchu ze spolszczeniem, LAWN, LAMP.

Proszę potrzebuje pilnej pomocy towarzysze! :+:

PS: Dodam że na minimapce powinność jest zaznaczona na żółto( nie przystąpiłem do niej)
Obsypuje kozakami za właściwą pomoc! :wódka: :wódka: :wódka:
,,Bo życie jest tylko jedno''
Awatar użytkownika
xvialix
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 05 Sty 2014, 16:48
Ostatnio był: 21 Gru 2014, 18:20
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Wielki problem z Petrenko !

Postprzez silos w 06 Sty 2015, 16:59

Natomiast ja grając na patchu 001 (wiem,że stary ale porzuciłem grę kilka dni po polonizacji a od początku nie chciało mi się już grać) również ide do Petrenki nie dość,że się zlagował w drzwiach do magazynu,że nie da się ich otworzyć bo dosłownie stoi w nich,że tylko mu tekstury wychodzą to gdy już jakimś cudem z nim pogadam to nie ma on opcji dialogowych.Proszę o pomoc.Dziękuję
Awatar użytkownika
silos
Stalker

Posty: 77
Dołączenie: 12 Lut 2013, 18:05
Ostatnio był: 13 Cze 2015, 23:14
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 5


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości