Problem w Laboratorium X-2

Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym gry, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
X:\S.T.A.L.K.E.R. - Lost Alpha\appdata\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Problem w Laboratorium X-2

Postprzez MarLak w 25 Maj 2017, 14:03

Witajcie,

Mam mały kłopot w laboratorium X-2... Wszystko działało dobrze aż tu nagle gra zaczęła się niesamowicie ciąć. Zrestartowanie komputera nie pomogło. Zmniejszałem ustawienia graficzne na minimalne ale nawet to nie pomogło :( Co robić? Mam patch 1.3003.

Może warto zainstalować ten dodatek Developer’s Cut? Ale wtedy gra zaczyna się od początku tak?
MarLak
Kot

Posty: 16
Dołączenie: 31 Sie 2016, 19:19
Ostatnio był: 10 Cze 2018, 14:48
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Problem w Laboratorium X-2

Postprzez Wirowmaker w 30 Lip 2017, 23:19

Developer's cut to ważna aktualizacja poprawia wiele elementów gry poczytaj sobie, naprawdę warto porzucić 1.3 ja mam tak samo to pewnie jeden z błędów optymalizacyjnych u mnie tak miałem z chwilą świecenia przez Trepa w kordonie reflektorem na wierzy, tak samo po wejściu od strony wysypiska miałem ten sam problem, mam pc z 2009 i gram na średnich detalach bez udziwnień ale ten bug na szczęście rzadko się pojawia.

Jedyne co mi w Developer's cut przeszkadza to że nie ma spolszczenia klimat trochę kradnie ale na szczęście nie kłuje w oczy, jedyne co to samochody są mocno po bugowane, wjazd w trampolinę kończy się wystrzeleniem i lataniem w nieskończoność natomiast jak zostawisz auto na górce to możesz nie ruszyć ... auto się z toczy z góry bezwładnie nieważne co naciskasz by jechało restart save tylko mi przynajmniej pomaga npc przewracają pojazd jak by był z papieru to samo niektóre mutanty ... Za instaluj paczkę może będzie chodzić zobaczysz sam. Pozdro. :E
Good hunting S.T.A.L.K.E.R!
Awatar użytkownika
Wirowmaker
Kot

Posty: 19
Dołączenie: 19 Lis 2007, 17:44
Ostatnio był: 06 Lut 2019, 18:17
Miejscowość: Chernobyl
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SPSA14
Kozaki: 1


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości