Problem z nagłą śmiercią -Freeplay

Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym gry, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
X:\S.T.A.L.K.E.R. - Lost Alpha\appdata\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Problem z nagłą śmiercią -Freeplay

Postprzez Barracuda1806 w 12 Cze 2017, 00:19

Mam problem z nagłą śmiercią po wyjściu z laboratorium X-2 ( generatory). Podczas spotkania z Duchem i zakończeniu rozmowy mam ekran "A few hours later" po czym Game Over przyczyna zgonu to odwodnienie, głód i sen jednocześnie, nie mogę nic zrobić próbowałem spać, jeść przed rozmową i nic za każdym razem to samo śmierć przed odwodnienie lub głód. Dodatkowo mogę dodać że czas gry idzie dosłownie w sekundach 24h- 3-4sek. Lost Alpha to 1.4002 Developer's Cut z waszej strony. Wcześniej gdy przechodziłem grę nie miałem z tym problemu. Z góry dzięki za pomoc gdyż naprawdę chciałbym rozpocząć freeplay.
Procesor: Intel Core i5 4690k 3,50-4,50 GHz OC Płyta główna: Asus Maximus VII Hero Ram:Corsair Vengeance Pro 4x4GB CL11 2400MHz Karta Graficzna: MSi GTX 1070 GamingX Obudowa: Cooler Master Mastercase 5 Maker Zasilacz: Cooler Master V750 Gold
Awatar użytkownika
Barracuda1806
Kot

Posty: 12
Dołączenie: 13 Sie 2012, 22:50
Ostatnio był: 24 Gru 2017, 17:29
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Sniper VLA
Kozaki: 0

Reklamy Google

Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości